Deri ve Cilt Hastalıkları Uyuz olduk atlatamiyoruz aylardır..ne olur yardım edin

Lonely141

BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR..
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
735
947
28
İyi akşamlar herkese Mart ayından beri kasiniyoruz,doktor uyuz dedi verdiği tedavileri yaptık ailecek..fakat kaşıntı gitmedi tam olarak 1 ay önce yine yaptık herşeyi kaldırdım yıkadım posetledim falan ama hala kasiniyoruz..var mı bu illeti atlatan nasıl atlattiniz😭😭

yatığınız yatağı değiştirin...herşeyi sirkeyle yıkayın kendinizi bile..duştan sonra sirke sürün.

İyi akşamlar herkese Mart ayından beri kasiniyoruz,doktor uyuz dedi verdiği tedavileri yaptık ailecek..fakat kaşıntı gitmedi tam olarak 1 ay önce yine yaptık herşeyi kaldırdım yıkadım posetledim falan ama hala kasiniyoruz..var mı bu illeti atlatan nasıl atlattiniz😭😭
Çok geçmiş olsun . Sirke ile her gün yıkanıp evi de sirkeli su ile temizleyin . Bilmiyorum tam ama şirke duymustum.

Başka doktora gidin. Kaynım oldu 3 ay sürdü. 3 tane farklı doktora gitti en sonunda geçti. Sirke filan dökmeyin üstünüze hep yanarsınız.

Kara sabun diye sabun var trendyolda onu deneyin.

Eşimle ben de geçirdik malesef eşimin savsaklaması yüzünden bizimde uzun sürdü.

Metrin isimli kremi kullandık. Doktorun dediği iki günde bir gece yatarken eşimle birlikte sürüp yatağa giricez sabah duş alıcaz. Ben geçmeyince her gün sürdüm. (tavsiye değildir)

Her gün nevresim değiştirdim. 90 derecede kaynattım. Ütüyle yatağa kızgın buhar püskürttüm sürekli.
Kaynatılacak çamaşırları kaynatın diğerlerini kızgın ütüyle ütüleyin muhakkak.

Takı toka küpe yüzük bunlara dikkat edin bir süre kullanmayın.

Duşta kükürtlü sabun kullanın.
Havluları kaynatın

Kıyafetlerde 3 gün yaşayabiliyormuş ona göre kıyafet düzeni oluşturun.

Kremi eşinle aynı anda sürmen önemli. Çünkü gece sıcakta vücutta yürümeye başlıyorlar kaşıntı Max seviyeye ulaşıyor.

X