Vajen Estetii...

eliiissss tam olarak şikayetin nedir merak ettim gerçekten.. ayrıca çok geçmiş olsunn

teşekkürler şikayetim şu arkadaşım burada ve labioplasti hakkında sitelerde anlatıldığı gibi 30 dk ağrısız sancısız ameliyat deniliyor ben anlatım dikiş acısına kadar hissetim düzgün olmadı eğri büğrü fazla parça kaldı ikinci ameliyatım daha kötüydü kanamam olmadı ama çok acı çektim canım anlatılmaz yandı tek sen böyle davrandın çok dayanıksızsın denildi ama genel anestesisiz lokala razı olan gayet cesaratli bir insanım yürüyerek evine gidebilirsin işine dönebilirsin vs nerdeeee adım atmak bile sancılı oturamadım bile ben 15 gün oldu ikinci düzeltme hala dikişler duruyor nasıl kendinden eriyen dikiş anlamadımda

teşekkürler şikayetim şu arkadaşım burada ve labioplasti hakkında sitelerde anlatıldığı gibi 30 dk ağrısız sancısız ameliyat deniliyor ben anlatım dikiş acısına kadar hissetim düzgün olmadı eğri büğrü fazla parça kaldı ikinci ameliyatım daha kötüydü kanamam olmadı ama çok acı çektim canım anlatılmaz yandı tek sen böyle davrandın çok dayanıksızsın denildi ama genel anestesisiz lokala razı olan gayet cesaratli bir insanım yürüyerek evine gidebilirsin işine dönebilirsin vs nerdeeee adım atmak bile sancılı oturamadım bile ben 15 gün oldu ikinci düzeltme hala dikişler duruyor nasıl kendinden eriyen dikiş anlamadımda

tekrardan çok geçmiş olsun para için insanların canlarını hiçe sayıyorlar
şikayetçi olsada hakettikleri cezaları alsınlar

eliss çok geçmiş olsun çok üzüldüm 2. ameliyatını hemenmi oldun en azından 6 aylık iyileşme sürecin bitip doku tamamen oturduktan sonra olmuşsundur inşallah bide 2. ameliyatınıda aynı doktormu yapmı..dikişler hemen düşmüyo bide, benimde dikişlerin düşmesi baya zaman aldı hatta son dikiş 18 gün filan sonra düştü diyebilirim....umarım 2. ameliyatında istediğin görüntüye kavuşursun ayrıca bu formu eminimki doktorlarda takip ediyordur ve insanların gelecekleri ve hayalleriyle oynamayın diyorum bu durum gerçekten insanların psikolojisini etkilediği için çözüm yolu aranıyor ve kendinden emin olmayan ve kendine güvenmeyen bu konularda deneyimsiz doktorlar kalkışmayın bu tür ameliyatlara ya sadece para için insanların geleceğini karartmayın, herşey paramı ya, valla o kadar çok şey yazasım varki off....

Nayko çok geçmiş olsun ben bazı doktorları gerçekten anlamıyorum. Onca yıl okul ve meslek hayatındalar akıllı insan olmaları gerekir ne bu tavuk mu tavukta olsa can yani bu kadar nasıl basit düşünebiliyorlar sorumsuz olunuyor anlamıyorum ben de labioplasti ameliyatı oldum arkadaşlar dürüst olalım hep süper oldu iyi geçti bahtsız bedevi problem yaşayanlar mı yoksa gerçekten iyimi geçiyor bu ameliyat anlamış değilim. Acı da hissettim ilk gün yanma çok oldu üzerine oturamıyorsun hemen işe başla vs hikaye dikişler ne zaman düşerse o zaman acı geçiyor parça kalmıştı bir ay sonra tekrar ameliyat oldum damarların olduğu kısımda büzüşme kalınlıkta olmuştu wala tek sevindirici taraf şu an dışarıdan bakınca görünmüyor içerideki labio parçaları şekilsiz düzgün değil kısalı uzunlu hiç memnun kalmadım ikinci ameliyatımda ise dikiş dikerken resmen diri diri dikildim Allah kimseye vermesin ya doktorum iyi değildi burada yazılanlara güvenerek o doktora gittim insanların hayatıyla oynamayın lütfen aynı kişiye ameliyat oluyoruz süper geçti vs yazmış ne yani bu doktorun bana mı kastı vardı ya da benimki mi çok problemliydi de bu kadar zor geçti

Canım sen kime ameliyat oldun?

Aynı durumu bende yaşadım 3 ay oldu ameliyat olalı başta herşey normal görünüyordu. şişlikler falan olmasa oldu tamam diodum. daha sonradan ne şişlikler geçti ne bi düzelme. 1 ay öncede ufak bir parça daha kesildi. 2-3 gün sonra düzelir çok basit bişe dedi doktor fakat 1 ay olmasına rağmen hala acayip derecede belli oluyor dikiş izleri. şişliklerde hala var. ilk ameliyatımdan beri şişlikler duruyor. bende çok acı çektim. iğneyi olurken ve dikiş atılırken.. ama sonunu düşünüp dayandm. bekliyorum şimdi.. bir arkadaş şeklini alması 1 yıl sürer demiş. sabretmkten başka çare yok. pişman mıyım.. hayır. şimdiki görüntüyü beğenmesemde eski görüntüyü hiç beğenmiyordum. senin daha 15 gün olmuş.. bence çok anormal bir durum yok ilk ameliyatmda dikişlerim 1.5 ay sonra düşmüştü. ve sende de eminimki şişlikler mevcuttur. biraz bekle derim ben..baktın hala düzelmiyo çok rahatsız olursan doktoruna danış bence..

X