Vajina Daraltma Ameliyatı olanlar Yardımcı Olabilirler Mi Lütfennn 🙏🏼

Ben yaklaşık 45 gün önce oldum.İstanbulda özel bir hastanede.fiyat muayene sonrası veriliyor sanırım .benim daraltma,dış dudak estetiği ve dolgu işlemi vardı.Doktora gidince lazerle daraltma işlemini de sorup danışabilirsiniz ayrıca😉belki ameliyat olmadan çözüm olur sizin için🤲🤲😇
Merhabalar acaba ne kadara oldunuz fiyat bilgisi verebilir misiniz ve su an nasılsınız memnun kaldınız mı

İstanbul Bakırköy Turgay Karakaya. Evet maalesef bende çok araştırdım fiyatlar uçmuş durumda. Ben sadece vajinoplasti oldum fiyat kişiye göre değişir mi bilmiyorum bir bilgi alın isterseniz☺️
Merhaba memnun kaldınız mı ılıskıye gırebıldınız mı acaba bende turgay hocada oldum 1 ay once kontrole gıtmedım henuZ

Merhaba kızlar 🙋🏼‍♀️ Vajinada genişlik problemi ameliyat olanlar yardımcı olabilirler mi, nerede ne zaman oldunuz ve ücretleri ortalama olarak ne kadar? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler 🙏🏼
Ben oldum İstanbul'da çok iyi bir hanım efendi doktor ücreti ise normal yani abartı degil sana tavsiye ederim

Merhaba kızlar 🙋🏼‍♀️ Vajinada genişlik problemi ameliyat olanlar yardımcı olabilirler mi, nerede ne zaman oldunuz ve ücretleri ortalama olarak ne kadar? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler 🙏🏼
Merhaba bende vajına daraltma labıo plastı ıdrarkesesı amaleyatı oldum 3hafta önce Ankara’da ebru Zulfikaroglu na 60 mılyar odedım

Amaleyat olalı 3hafta oldu kabustu amaleyat sonrası daraltma labıo ıdrar kesesı amaleyatı amaleyat 2saat surdu sonrası tuvaletım geldı hıssıyle uyandım ve ıdrar yapamadım 4gun cok sancılar cektım ıdrarımın bı damlasını bıle ayakta cıglık atarak yaptım 3gun hastaneye gıdıp sonta attırdık yoksa ıdrarımı yapamadım sonrası hala agır kaldırmak yok halsızlık ıc dıkıslerın agrısı yatıyorum bı cesaretle yaptırdım sonrası guzel olsun ıns benımkı kotu gectı sımdı ıse ılk ılıskı nasıl olcak korkusundayım suan 3haftamda ıyı degılım 6haftaya kadar da ıyılesemem gıbı duruyo

Merhaba memnun kaldınız mı ılıskıye gırebıldınız mı acaba bende turgay hocada oldum 1 ay once kontrole gıtmedım henuZ
Evet Turgay bey 6 hafta demişti fakat 4 haftada deneme şansimiz oldu ilk birkaç kez biraz acılı oluyor ama sanırım vucud sonra adapte oluyor. 2 aydan sonra hiç ameliyat olmamış gibi rahattti. Ben hızlı iyileştim memnun kaldım. Sonucundan da memnunum

Amaleyat olalı 3hafta oldu kabustu amaleyat sonrası daraltma labıo ıdrar kesesı amaleyatı amaleyat 2saat surdu sonrası tuvaletım geldı hıssıyle uyandım ve ıdrar yapamadım 4gun cok sancılar cektım ıdrarımın bı damlasını bıle ayakta cıglık atarak yaptım 3gun hastaneye gıdıp sonta attırdık yoksa ıdrarımı yapamadım sonrası hala agır kaldırmak yok halsızlık ıc dıkıslerın agrısı yatıyorum bı cesaretle yaptırdım sonrası guzel olsun ıns benımkı kotu gectı sımdı ıse ılk ılıskı nasıl olcak korkusundayım suan 3haftamda ıyı degılım 6haftaya kadar da ıyılesemem gıbı duruyo
Merhaba geçmiş olsun. Çok araştırdım tam iyileşme ve cinsellik en az 2 ay zaman doldurması gerekiyormuş.Yinede insandan insana değişiyormuş tabi.. CNm.Benim en çok merak ettiğim bu ameliyat sonrası regl dönemi nasıl geçiyor.? Bende bu ay içerisinde aynı ameliyati yapacam.insallah iyi geçer 🥺

Evet Turgay bey 6 hafta demişti fakat 4 haftada deneme şansimiz oldu ilk birkaç kez biraz acılı oluyor ama sanırım vucud sonra adapte oluyor. 2 aydan sonra hiç ameliyat olmamış gibi rahattti. Ben hızlı iyileştim memnun kaldım. Sonucundan da memnunum
Sızınde 5 cm olarak mı daralttı? Benımde yaptıralı 2 ay oldu bır kac kez ılıskıye gırdık gırıs kısmı dar ılerı kısmına dogru bır kac cm daha darlık var ama daha ılerısı degıl.. sordugumda bu ıslemın boyle oldgunu soyledı memnunum ama bılemedım

Dr. Onur Parlak, Bağdat caddesinde muayenehanesi.
Ben henüz olmadım. İkinci çocuktan sonra düşünüyorum. Tüp bebek tedavisi oldum. Doktorum şahane bir insan 🥰 Doç. Dr. Özkan Özdamar. Yıllardır beklediğimiz yavrumuz artık bizimle.
Ben bu konuyu da Özkan hocama danışmıştım, kendisi arkadaşı Onur beyi önerdi. Kısmetse oğluma kardeş geldikten sonra gideceğim kendisine.

Hangi şehirde ne kadara yaptırdınız

Geçmiş olsun. Şimdi nasıl oldunuz

Merhabalar. 5 ayda bir kez mi denediniz çok mu açıyor. Doktor bana 6 hafta yasak dedi. Benim henüz 3 hafta olucak yasak kalkmadi ama merak etmeye başladım simdiden
Merhaba. Şu an nasılsınız. Memnun musunuz sonuçtan. Hangi dr.a gittiniz

Merhaba bende geçen sene oldum vajino plasti labio plasti cok pismanim ankarada ebru Zulfikaroglu n’a oldum tam bir tuccarmis labio amaleyatim cok inceltmis Ve damari inceltmis kasintidan duramiyorum naylon iccamasirlari giyemiyorum daraltma amaleyatim olmadi okadar aciyi bosa cekmisim geri ebru Zulfikaroglu n’a gittigimde ise bana cevabi ben cok genismisim anca bukadar olmus hekim olarak yapacagini yapmis labio icinse aktardan ilac onerdi kengel haraketi onerdi madem kengel haraketi yapicaktim neden okadarpara verdim demem oki doktorunuzu cok iyi secin

X