Vajina daraltma ve kalıcı kızlık zarı dikimi

kateninelbisesi

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
26
13
27
bekaretimi bir kaç sene önce tecavüz yoluyla kaybettim yoksa kocama saklıyordum. Duyulur ailemin yüzünü yere eğdiririm diye şikayetçi olamadım yoksa toplum baskısı olmasaydı şikayet ederdim
ondan sonra sevgililerimle cinsel ilişki yaşadım ama sonra çpk pişman oldum, tövbe ettim hatta bu pişmanlık yüzden intihara teşebbüs ettim ama annem ve babam olayı ögrendi bana destek oldu
Haziranda kaliteli bir jinekologta vajina daraltma ve kalıcı kızlık zarı dikimi operasyonu geçirecegim aileminde bu operasyondan haberi var

aranızda bu operasyonu yaptıran yada tecrübesi olan üyeler varsa bana yardımcı olabilirmi nelere dikkat etmem gerekiyor
lütfen beni yargılamayın

ondan sonra sevgililerimle cinsel ilişki yaşadım ama sonra çpk pişman oldum,

Yap yap pişman ol sonra tövbe edip başkasını kandırıp hakkına mı gireceksin? Ne tövbesi ne duası be. Allah islah etsin. Yalancılığa karşıyım. ! Bunlar tek tek çıkar. Arkanda dur yaşadıklarının kaçma keyfi yapmışsın. Cinselliğe karşı değilim ama düz yalancı insanlardan nefrett... ! Iýý

Yap yap pişman ol sonra tövbe edip başkasını kandırıp hakkına mı gireceksin? Ne tövbesi ne duası be. Allah islah etsin. Yalancılığa karşıyım. ! Bunlar tek tek çıkar. Arkanda dur yaşadıklarının kaçma keyfi yapmışsın. Cinselliğe karşı değilim ama düz yalancı insanlardan nefrett... ! Iýý
evlenecegim insana bunu acıklamayacagımı mı düsündün cidden herkesi kendin gibi sanma
evlenecegim insan herseyi bilecek zaten kimseyi kandırmak gibi niyetim yok
benim neler yaşadıgımı bi Allah birde ailem bilir!!!! haddini aşma!!

evlenecegim insana bunu acıklamayacagımı mı düsündün cidden herkesi kendin gibi sanma
evlenecegim insan herseyi bilecek zaten kimseyi kandırmak gibi niyetim yok
benim neler yaşadıgımı bi Allah birde ailem bilir!!!! haddini aşma!!

Kandırma değil diyerek kendini kandır sen. Buz gibi yalan söylemek bu... ✔️ Neler yaşadın yaa cidden gönüllü sevişmişsin ne var bunda ? Kınayan mı vaar hanımefendi? 😂 Allah aşkına ay şu oldu bu oldu demeyin ya.Hepsi poz ve edebiyat.

İstismar olayına gelecek olursak, o halde tecavüzden sonra hiç ilişki yaşamadan evlenince de bu operasyonu olsaydın derler adama. Haddimi aştığımı zerre düşünmüyorum.

Son düzenleme:
X