yabancı dizi onerisi

ben de bu kore dizilerini nasıl izliyorlar diye soracaktım hangi dilde onlar
Merhaba :KK3:
Ben izliyorum ve çok beğeniyorum.

Korece yayınlanıyor dublaj yok tabi ki.
Alt yazıyla izliyoruz.
İzlemeyi düşünürseniz Koreantürk kaliteli ve o reklam zımbırtıları çıkmıyor başka sekme açarak.

Yazılanların hepsine bakamadım o yüzden yazılanları tekrar yazabilirim. Şu anda devam edenlerden Game of Thrones ve The Walking Dead hiç sıkılmadan izliyorum.

Bitenlerden:

Six Feet Under - efsane bir kara mizahtır.
Dexter
The Sopranos
Mad Men
Desperate Housewives
Bunları baştan sona çok severek izledim.

Fringe
Prison Break

Bunlar da son sezonuna kadar izlediğim ama son sezonunda yarım bıraktığım diziler.

Breaking Bad'in ilk birkaç bölümünü izledim beni sarmamıştı. Dizi efsane oldu. Ben de uygun bir zamanda izleyeceğim.

Severek izlediğim ama birdenbire yayından kaldırılarak beni üzen iki dizim var bir de:

Heroes
Ghost Whisperer

Ek olarak Cold Case ve CSI NY ikilisini de düzenli olmasa da severek izliyordum.

Bildiğin dizi bağımlısıymışım ben ya!

Grey's Anatomy
Prison Break
Breaking Bad
Lie to me
Sherlock
How I met your mother
The O.C
Bunlar en sevdiklerim

Hannibal Lecter ve Lost efso dizilerdir

call the midwife (dogum günlükleri)bu dizinin üç sezonunu buldum hiç bi yerde yok neden çook güzel bir dizi TLC de biraz yayinlandi kaldirildi ,tekrar koyarlar umarim

selam kızlar. yabancı dizi seyretmeyi çok severim ve artık disime göre dizi bulamıyorum ilk bölümlerde sıkılıyorum. bana yabancı dizi önerecek arkadaşlardan tavsiyeler alabilir miyim? ( izlediğim diziler: big little liars, how to get away murder, pretty little liars, The sinner bu tarzlarda seviyorum gizemli surukleyici :)
Ay sayfalar çok uzun geldi hepsine bakamadım da vallahi benim de en bayıldığım dizileri izliyomuşsun ben de bu tip diziler gibi hiç bulamıyorum yerini dolduramıyorum yani, shameless, game of thrones vs izliyorum ama bu tarz gizemli dizileri daha çok severim ve en mükemmel dizilerin örneğini verip öneri istemişsin :)))) bulduysan bana da söyler misin diye yazdım bunu da bulduğumdan değil :KK43:

selam kızlar. yabancı dizi seyretmeyi çok severim ve artık disime göre dizi bulamıyorum ilk bölümlerde sıkılıyorum. bana yabancı dizi önerecek arkadaşlardan tavsiyeler alabilir miyim? ( izlediğim diziler: big little liars, how to get away murder, pretty little liars, The sinner bu tarzlarda seviyorum gizemli surukleyici :)

Süpernatural
Arrow
Flash
Prison Break
Game of Thrones biraz açık ben dayamadım bıraktım ilk sezonda

Malezya Dizisi
Suri hati Mr. Pİlot

Kore
Boys over Flowers
City Hunter en sevdiğim :KK15:
Personal taste

Daha da var ama aklıma gelenler

Black Mirror
Prison Break
Vampire Diaries
Sens8
Utopia
Legion
Sherlock

Son düzenleme:
Onlarca dizi izledim
Bazılarına başladım bitiremedim
Bazılarını zorla bitirdim
Am bugüne kadar "Fringe" gibi dizi görmedim.

Hanımlar internetten dizi izlemek istiyorum . Damage izleyeceğim ama hangi siteden izleyebilirim , yardımcı olur musunuz ?

X