Pudra, Fondöten, Kapatıcılar yanlis fondoten sectim:(

athena

Goddess of Wisdom
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2013
6.524
24.151
Merhaba..
Yillardir fondoten kullanan biriyim ama bu sefer tongaya dustum demekki :KK43:
Eskiden loreal infallible in kullandigim tonu cildime cok koyu hatta turuncu kaliyordu. Oksitleniyordu alenen. Ben de o cesidini degil de true match'i tercih ettim bu sefer. Ondan memnundum .. 4 numarasi eski kullandigim renkti 3 alayim dedim ama calisan kiz 2 daha iyi olur acik renk istiyorsaniz dedi. Kandim aldim. Bu sabah gun isiginda cildime denedigimde sari alt tonlu cildime inanilmaz pembe ve beyaz kaldigini gordum. Boynum sari, cildim pembe oldu :KK43: ve ben bu fondoteni nasil degerlemdicegimi bilmiyorum cunku orjinal fiyatindan aldim bir de:KK43: fikri , tavsiyesi olan varsa dinlerin yardim lutfen..

Merhaba..
Yillardir fondoten kullanan biriyim ama bu sefer tongaya dustum demekki :KK43:
Eskiden loreal infallible in kullandigim tonu cildime cok koyu hatta turuncu kaliyordu. Oksitleniyordu alenen. Ben de o cesidini degil de true match'i tercih ettim bu sefer. Ondan memnundum .. 4 numarasi eski kullandigim renkti 3 alayim dedim ama calisan kiz 2 daha iyi olur acik renk istiyorsaniz dedi. Kandim aldim. Bu sabah gun isiginda cildime denedigimde sari alt tonlu cildime inanilmaz pembe ve beyaz kaldigini gordum. Boynum sari, cildim pembe oldu :KK43: ve ben bu fondoteni nasil degerlemdicegimi bilmiyorum cunku orjinal fiyatindan aldim bir de:KK43: fikri , tavsiyesi olan varsa dinlerin yardim lutfen..

Üzerine 2 ton koyu bir pudra ile dengeleyebilirsiniz...

Ben rengi tutmayan fondötenleri genelde biraz kremle karıştırıp elbise,etek giydiğimde bacaklarıma sürüyorum. Hem ışıltı veriyor hemde ince lekeleri kapatıyor

Benzer bir hatayı bir de üç kutu alarak yapmıştım. Bacak ya da sırtta pürüz olduğunda sürerek değerlendirmeye calıştım . ( hepsi aynen duruyor ) bu da bana ders olsun...

X