yardım esirgemeyiiin:(((

aynen bende yaza inşallah evleniyorm.bosch ve samsung arasındayım samsungta fiyatlar çok iyi cidden gçokşık makinalar hemde bosch kaliteli ve pahalı..samsungun servisine güvenebilsem onu düşünürüm... fazla tuzlu alamayız yeni ev dizilcek :gitme: samsungmu bosch mu off neyse yaza kadar karar veririrz mutlulukkkaydirigubbakcemile5

yaza kadar fiyatlar daha da uçmasın canım benim :) ondan acele ediyoruz biz almak için. ama işte karar veremedik henüz! eksik çok daha bir sürü şey alınacak kafamçokkarıştı
bu arada ben samsung u eledim çünkü servisine güvenim yok. onun yerine siemens bosch ve beko ya bakıyorum. hangisi gönlüme cebime uyarsa ondan alıciiimmm :jeyyar:

yaza kadar fiyatlar daha da uçmasın canım benim :) ondan acele ediyoruz biz almak için. ama işte karar veremedik henüz! eksik çok daha bir sürü şey alınacak kafamçokkarıştı
bu arada ben samsung u eledim çünkü servisine güvenim yok. onun yerine siemens bosch ve beko ya bakıyorum. hangisi gönlüme cebime uyarsa ondan alıciiimmm :jeyyar:

yaza kampanyalar daha çok olur diye düşünüyorum canım.bosch sitesinde baktımda bulaşık makınası hedıyelı lcd tv elektirk süpürgesi hediyeli kampanyalar başlamış...hadii bakalım canım kolay gelsin alınca yayınlarsın burda fikir edinirizkaydirigubbakcemile5a.s.

kızlar ya bende rt58edew model samsung buzdolabı düşünüyordum ama korkuttunuz şimdi servisi çok mu kötü samsungun??? :sinifsinif:

X