yazmayım diyorum ama silik çizgiler beni bırakmıyor !!!

cnm bişy yoktu ultrasonra bakıldı tahliller oldu ama artık Allahın takdiri üzülsemde herşey olması gerektiği gibi olur :KK43: bu arada merakta etttiğim için testin danışma hattını aradm ..58 dakikadan sonra sonucu okumayın dedi ama şöyle bişy de dedi belkide çok ince bir çizgi oluştu siz görmediniz sonradan netleşmiş olabilir dedi açıkçası emin olamadım bazen hormon düşük oluyor dedi çok hafif bi çizgi çıkabiliyor dedi o durdukça koyulaşır dedi bazende çok beklediğinden havadan bile nem kapıyor o testler dedii.. adetime 3 gün kaldı gelmezse tekrar yaparım zaten hamile değilsem muhtemelen gününde gelir

58 dk yazmışım yaaaaaa .. 5 dakikadan sonra o pardon kızlarrrr 58 dk olsa zaten hamişimmmm derdim şimdi :KK70:

biz dr a gitmiştik benm bi sorunum yok eşiminde zaten eşimin 2.evliliği 2 tane pırtlanta gibi çocukları varr bende zaten bi sorun yok şuanda ama demek döllenme olamıyor...burda çok kezde okudum testi yaptık attık sabah gördüm çift çizgi vardı dr a gittim hamileyidim die yazılara tanık olmuştum !!..bende bu yüzden atmadım ama demek yanılıyor kiminde ttuyor kiminde yanılıyor yoksada artıkk üzülmiycem !!...bir dahada ultrasonda kalırsam görene kadar bile burda yazmıycam

Evet haklısın canım bende görmüştüm öyle yazılar sabah baktım çift çizgi hamileydim falan bence onlar ya teste iyi bakamayanlar yada tamamen teadüf olabilira.s
Çok da ciddiye almamak lazım ayrıca kısmet canım herşey yolunda olabilir sağlığında yerindedir demekki zamanı var daha üzülme biz böyle kafaya takıp üzüldükce gelmiyor işte nazlılar.
Ama sen genede 1 yılı geçerse hamile kalmazsan doktora git ama başka bir doktoraa.s.

X