Yumurtalık enfeksiyonuna ve sistite kesin çözüm

Sevgili sxixrxixm, brokoli tavsiyen için çok ama çoookkkk teşekkür ederim. Allah gönlüne göre versin, her konuda yar ve yardımcın olsun.
Üç yıldır sistit rahatsızlığı çekiyorum ve denemediğim, kullanmadığım sistit ilacı, antibiyotik kalmadı. Hiçbir işe yaramıyorlar. Sistoskopi de oldum ama bir şey bulamadılar. Bir yıl boyunca sistit olmadım diye seviniyordum ki, dört gün önce idrar yollarımda feci bir acı ve yanma oldu. Dört gündür iki farklı antibiyotik kullanıyordum. Yanında da idrar yolları antiseptiği. Yine hiç faydasını görmedim. Senin brokoli tavsiyeni okuyunca akşamın bir vakti açık market aramaya koştum ve brokoliyi alıp hemen o akşam kaynatıp içtim.
Sonuç: Muhteşem... Mucizevi şekilde hiçbir antibiyotiğin yapamadığını yaptı. Bugün çok rahatlamış durumdayım. İltihap daha o sabah resmen idrar yollarımdan akmaya başladı. Brokoli suyunu içmeye devam ediyorum. Fakat merak ettim; kaç gün kullanmamız gerekiyor?
Tekrar teşekkür ederim... Hep sağlıklı kalman dileklerimle. :)

Kac gunde etkisini gordunuz acaba cok kotuyum ve siddetli agrilarim oluyor.kac gun devam etmemiz gerekiyor?

Çay ağacı yağını günlük pede damlatın hem akıntıya çok iyi geliyor hem iltihap söktürüyor. Mantar ve virüslere karşı da oldukça etkili.

Yıllar sonra yeniden bu başlığa yazıyorum: Benim senelerce çektiğim sistit belası aslında sistit değilmiş. Candida mantarı imiş. Bunu sağolsun hiçbir doktor anlayamadı. İdrar yollarımda korkunç yanma, acı ve ağrı ile mahvoluyordum. Tuvalete gitmek ölüm gibiydi. Birkaç kez gittiğim doktorlara 'mantar olamaz mı' demiştim. Doktor da 'hayır mantar idrar yollarını tutmaz' demişti. Fakat tutmuş işte.

Yıllar sonra yeniden bu başlığa yazıyorum: Benim senelerce çektiğim sistit belası aslında sistit değilmiş. Candida mantarı imiş. Bunu sağolsun hiçbir doktor anlayamadı. İdrar yollarımda korkunç yanma, acı ve ağrı ile mahvoluyordum. Tuvalete gitmek ölüm gibiydi. Birkaç kez gittiğim doktorlara 'mantar olamaz mı' demiştim. Doktor da 'hayır mantar idrar yollarını tutmaz' demişti. Fakat tutmuş işte.
Peki size nasıl bir tedavi uyugulandı iyileştiniz mi

X