Yüreğimin Acidiğini Hissediyorum.....

B

balerina

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi balerina
MERHABA yazılarınızın genelini takip ediyorum.ve bende sizinle birşeyler paylaşmak ve danışmak istedim mümkünse.....
ben 16 yıllık evli 1.si 15 yaşında 2.si 8 yaşında iki kız çocuğu sahibi bir kadınım.ayrıca 6 aylık hamileydim fakat 20 gün önce bebeğim karnımda öldü.bütün herşey yolunda gidiyor testleri sonuçları hep temizken böyle birşey oldu.gerçi ben sebebi stres ve darbelere bağlıyorum ve bu yüzden eşimi affedemiyorum affetmekte istemiyorum.16 yılım hep sorun ve şiddetlerle geçti - ler hayatımda okadar çokki artıları da alıp gitti.bebek bana sanki bir umut gibi geldi.kendiliğinden oldu planlı değildi sonrada aldıramadım kıyamadım.normal doğum yaptım ama benim için çok yıkıcı oldu.zaten sevgisiz mutsuz yaşantımı yerle bir etti.eşimle yaşadığım olumsuzluklar beni çok yoğun bir annelik duygusuna itti sanırsam çünkü çocuklarımı kaybetme korkusu sardı beni panik atak nöbetleri geçiriyorum bayadır var ama şimdi çok yoğun.nefes alamıyorum.yaşamaksa hiç istemiyorum.yaşamamın tek sebebi kızlarımı babalarına emanet edememek.ben yaşamak istemiyorum.yaşam bana zevk vermiyor artık.

• Konu Sahibi balerina
Merhaba Balerina,
Başınız sağolsun. Yaşadıklarınız kolay değil. Ölüm düşüncelerini sevmeyiz biz. Belli ki ciddi bir depresyon geçiriyorsunuz. Sizden ricam, lütfen yakınınızda bulunan bir meslektaşımdan en kısa zamanda destek alın. Antidepresan kullanmaya başladıktan bir süre sonra, kendinizi daha az kötü hissedeceksiniz, sonrasına bakarız.
Kolay gelsin, sevgiler,

• Konu Sahibi balerina
Size teşekür ederim.ben geçen sene depresyon ve panik atak yaşadım.önce zanax 6 ay kullandım.ardından yaklaşık 1 sene cipram isimli bir ilaç kullandım tabiki doktorumun kontrolünde.ama....

• Konu Sahibi balerina
zanax alırken gittim ciprama başladıktan sonra gitmedim 6 aylık hamileliğim de panik atak nöbetleride geçirdim.ama ilaçda alamadım terapide görmedim.

• Konu Sahibi balerina
Sevgili Balerina,
Size önerim lütfen yakınınızda bulanan bir psikolog ile bir süre çalışmanız. Psikolojik desteğe ihtiyacınız var.
Sağlıkla kalın,

• Konu Sahibi balerina
Sevgili Doktor Kavcar Ilginize Teşekkür Ederim.önerilerinize Uyacağim.

X