Yüzdeki tüy sorununa bi çözüm :(

aynen öyle erkek gibi dolaşmaktansa gider acı çekerim :KK43: bu hamam otu yağı varya onu kullanan varmı yüzüne?

nereye yaptırıyosun canım sen :)

canım yüzümde bıyık,çene,favori ve boyun bölgesine yaptırıyorum.
Yüzde en çok acıyan yer bıyık hele bıyığın orta kısmı öyle bir acıyor ki benim göz yaşlar fışkırıyor :/ Favori en az acıyan ve genelde en çabuk biten bölgeymiş. Bende orasıda azaldı bayağı.3 gün sonra 4. ye gidicem.
Tavsiye ediyorum en temizi hakkatten.

canım yüzümde bıyık,çene,favori ve boyun bölgesine yaptırıyorum.
Yüzde en çok acıyan yer bıyık hele bıyığın orta kısmı öyle bir acıyor ki benim göz yaşlar fışkırıyor :/ Favori en az acıyan ve genelde en çabuk biten bölgeymiş. Bende orasıda azaldı bayağı.3 gün sonra 4. ye gidicem.
Tavsiye ediyorum en temizi hakkatten.

gittiğin yerin ismi nedir,nerde? memnunmusun? 3ü1 arada soruu :KK70:

işte bende bi çözüm bulamadım her defasında ağda yaptırıp erkek sakalı gibi çıkması sinir ediyo insanı bi limonlu tuz formülü var onu bacağımda denedim daha çıkmasını bekliyorum bide hürrem hamam otu yağı var herkes çok bahsediyo napıcam bilmiyorm böyle biri çıksa bak ben bunu kullandım kesinlikkle azaltyo desee ne mutlu olurumm :)
ağda da cok lanet bisey aldıktan sonra cıkmasını beklemek hele o sakalarla gezmek bıktım bi çözüm bulursanız banada söyleyin karınca yumurtası yağını deniycem son çare

Soprano ×l lazer makinanin adi alma firmasinin.Ben de yillar once burada cok memnun olan baska hic bir yerde çare bulamamis bir kisinin yazisi uzerine bulundugum sehirde arastirmis bulmus ve yuzumdeki tuylerden 6-7 seansta kurtulmustum

X