1 ayda 20kg verdiren sıvı diyeti

Merhabalar, tam on gün sıvı diyeti yaptım. Ilk üç günde 2 kg. vermiştim öyle de kaldı. Benim fikrimce bu diyeti üç gün yapıp vücudu şaşırtmak lâzım. Meselâ her ay üç gün yapılabilir.
Ancak şunu da söylemeliyim ben diyet listesine sadık kalmadım, çok az besin aldım. Sabah ılık limonlu su, şekersiz türk kahvesi, gün içinde sade ya da muzlu süt, akşam havuç elma suyu .Bu şekilde beslendim. Günlük 400 kocal civarında aldım. Vücut kendini korumaya aldı ve kilo verimi devam etmedi. Ben bugün sıvı diyetini bırakıyorum , normal diyete dönüyorum. Herkese kolay gelsin.
Merhaba vücut kendini korumaya alınca yani kilo vermemiz durunca ne yapmamız gerekiyor ? Ben de aynı şeyi yaşadım ama normal diyete dönünce günlük 400 kalori alırken bi anda 700 e çıkınca kilo alırım diye korkuyorum

Merhaba vücut kendini korumaya alınca yani kilo vermemiz durunca ne yapmamız gerekiyor ? Ben de aynı şeyi yaşadım ama normal diyete dönünce günlük 400 kalori alırken bi anda 700 e çıkınca kilo alırım diye korkuyorum
Merhaba,ben bir haftadır düşük kalorili az az sık sık yiyerek diyet yapıyorum. Kilo almadım. Vücut biraz kendine gelsin. Üç gün sıvı diyeti yapabilirim tekrar. Bu diyetle kilomu korusam, her üç günlük sıvı diyetinde 2'şer kg versem yaza kadar 10 kg veririm, bana yeter.

Merhaba bende denemek istiyorum bu diyeti.. boyum 1,74 kilo94 çok sıkıldım bu kilodan bel ve bacak ağrısı olmaya başladı artık vazgeçmek, ertelemek istemiyorum lütfen destek olalım motive edelim birbirimizi..

Öglen yemeğinde börek vardı yemedim.. sadece çorba içtim birde ayran :) yaz geliyor aldığım hiç bir şeye giremiyorum :KK43: bu son olsun inşallah yaza isediğim kiloda girerim

Merhaba kızlar ben bugün katıldım aranıza sebebi ise sizin yazdıklarınızdan zaman zaman ben faydalanıyorsam benim de size yardımımın olması gerektiğini düşünmem☺️Ben sizinle diyet listemi paylaşmak istiyorum çünkü yıllar sonra hedeflediğim kiloya ulaştım.biraz zor bir diyet iradenize hakim olmanız lazım ama yaz yaklaşmışken bunu denemenizde fayda var bence ☺️
Sıvı Diyeti
Sabah:
1bardak limonlu su
1bardak portakalsuyu
1adet ceviz

Ara öğün:
1bardak şekersiz süt ve sınırsız limonlu su

Öğlen:
Sınırsız çorba (yağlı olmaması ve sebze çorbası olması şart)
Sınırsız tuzsuz ayran

Ara öğün:
İstediğiniz meyvelerin karışık meyve suyu ya da tek olarak meyve suyu sınırsız

Akşam:
Yarım paket light labne (içine istediğiniz herhangi bir yeşilliği ilave edebilirsiniz ben yarım avakado tercih ediyorum)
Soda ya da istediğiniz bir meyve suyu

Evet ağır bir diyet ama sonucu muhteşem ben bu diyeti tam 5haftadır yapıyorum ve başlangıç kilom 78di şu anda 57 ye düştüm ve hiç duraksamadan verdim kiloyu zaten kaçamaksız ve bol bol su içerek (günde minimum 2.5lt)yaparsanız sizde 4.günde farkediceksiniz
Nescafe içebilirmiyiz bu diyeti yapmayı düşünüyorum nescafesiz yapamam

günaydın herkese... bugunde devam bugun 3. günüm gayet iyi gidiyorum...:) sizde durumlar nasıl

günaydın herkese bugun 3 günüm 1 kilo vermişim... sizde durumlar nasıl diyeceğim ama sanırım burayı benim dışımda kimse takip etmiyor

Sanırım nurayı sadece ben takip ediyorum diyete devam 75.7 çıktım sabah başlangıç kilom 77
geldiiiiiiiiimmmmm :halay:yanlız değilsin :) bugün başladım ani bir kararla ; yaz geldi neredeyse :) ayriyetten karantina döneminde tüüüm dünya insanları gibi bende fazla kilo aldım :))) başlangıç 76.4 kg. ama haftalık tartıma dayanamam , düştükçe yazıcam :KK70: yarın görüşürüz :)))))

X