10 Gnlk Burnum.. Do.Dr.Turul Maral

miss_angela

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2009
671
1
36
iyi ve kötü eleştirilerinizi bekliyorum kızlarr...kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
:1shok:Nasıl güzel olmuş,nasıl değişmişsin bir anda.
bir burunda bile insanın yüzünün ifadesi nasıl değişiyor değilmiakannehir

canım bnm önceki hali yandan o kadar iğrençkiii gargamel gibi önden güzel tam tersineee ama öle de koyim senın için dur canım:)

Son düzenleme:
çok geçmiş olsun canım=) daha çok yeni olduğu için oldukça şiş burnun. ama güsel görünüyor =) güle güle kullan yeni buruncuğunu =)

gecmis olsun canim...ama henüz daha yeni oldugu icin böyle olmasi cok normal...sislikler ancak bir aydan sonra baslar inmeye...burun bence güzel olmus...güle güle eskit...:)
yani biyerde begenmiyorum falan yazmistin...:)

canım güle güle kullan yeni burnunu çok güzel olmuş...gerçektem bir burun ne kadar çok değiştiriyor insanın simasını...ben de yaptırmak istiyorum önümüzdeki sene...

ne çok estetik olan var yaa mart ayında bikaç kişiydik arkadaşlarla birden onlarca olduk :KK70: çok doğal ve güzel görünüyor tatlıcımm güle güle insin şişliklerin diycem ben zemuszemus

çok teşekkür ederim ya o kadar moral veriyosunuz ki anlatamam ya acaba şişlikler inince kalkarmı ucu onu çok merak ediyorum kızlarrrrr???

yaa cnm çok geçmiş olsunn.. süperr olmuşşşş hem çok doğal hem 9. gunluk hali bile şişliklerle bilee gayet düzgün vee bncedee bi burun bukadarmı değiştitrir insanı bnde su nişanımı bı atlatsam hemen soluğu amelıaythanede bulcamm... güle güle4 kullan küsel burnunu....

sedans canım çok teşekkür ederim ya sizde olmasanız varya hiç çekilmez şu dünya:KK70:
yaşasın kadınlar klübü:KK70:

canım benım kotu degılll yanlıs anlama cok dogall olmusss ama sısler ınınce kavıslense daaha guzell olurrr:)))umarım kavıslenırrrr ama en onemlısı senın begenmen tabıkıde:)

bende şu haline bayılıyorum denemez zten 10.gün burdaki hiç kimsenin burnuna bayıldığını sanmıyorum hayatım..bnim gibi sabırsız biri bile ya sabır ya sabır die katlanıosa ve doktorumda bas bas şiş inicek mükemmel olucak diosa bence bunda vardır bi hikmet:)
bekleyen derviş muradına ermiş misali bekliyoruz kızlarrr...:)

gecmis olsun canm. aslinda cokda sislkler rahatsiz etmiyor. 10 gunluk hali bile gayet guzel gorunuyor. aramizda 5 gun var :)) birlikte sisliklerimizin inmesini bekleriz

bekleyelım canım ama senın ameliyattan önceki burnunda çok güzel benım varya bildiiğin gargamel gibiydi:KK70:

X