2 günde 1kilo verdiren diyet

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
Günlük olarak 300kaloriyi geçmeyecek şekilde besleniyoruz.Yani 1.gün 300kalori ve 2.gün 300kalori şeklinde. Bakmayın az olduğuna düsük kalorili birsürü yiyecek var.Çay,kahve tok tutuyor bunlardan da tüketiyoruz.2gün yapıyoruz 1gün mola veriyoruz. Sonra yine istediğiniz kiloya düsene kadar bu diyete devam ediyoruz.❤️ Ben bu şekilde 2günde 1 kilo verdim.Hem de kalıcıydı tekrar almadım.

Günlük olarak 300kaloriyi geçmeyecek şekilde besleniyoruz.Yani 1.gün 300kalori ve 2.gün 300kalori şeklinde. Bakmayın az olduğuna düsük kalorili birsürü yiyecek var.Çay,kahve tok tutuyor bunlardan da tüketiyoruz.2gün yapıyoruz 1gün mola veriyoruz. Sonra yine istediğiniz kiloya düsene kadar bu diyete devam ediyoruz.❤️ Ben bu şekilde 2günde 1 kilo verdim.Hem de kalıcıydı tekrar almadım.
cok saglıksız duruyor ya bünyeniz zayıflamasın

Günde 300 kalorilik bir diyet çok çok sağlıksızdır. Bazal metabolizma hızı için bile nereden baksanız 1000 kaloriye ihtiyaç vardır. Vücuda zarar verebilirsiniz.

Sabah peynir,yesillik yiyorum çay içiyorum
Öğlen meyve ve yoğurt bir de kahve
Akşam salata
Bir de minik çikolata
2 gün boyunca bu şekilde besleniyorum sonraki gün serbest oluyor o zaman hamurisi,yemek v.s yiyebiliyorum sağlıksız olmuyor bana göre ama tabi sıkı bir diyet bu..

X