2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

EvrimKuzey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
9.630
144
45
Verdiğim sözü tutuyorum.. ve açılışı ben yapıyorum.. bir kaç parça koydum şimdilik.. sıra sizde canım arkadaslarım, güzel anne adaylarım, yaza kadar inanıyorum ne güzelliklerle, süslü umutlarımızla donatacağız bu sayfayı.. sizleri seviyorum, iyi ki varsınız.. iyi ki paylaştıkca çoğalmanın keyfini çıkarıyoruz hep birlikte..

s7301028uj7.jpg

s7301029gv0.jpg

s7301030wq7.jpg

s7301034ij2.jpg

s7301035kj2.jpg

s7301038el5.jpg

s7301040ba7.jpg

s7301039yg8.jpg

Ay ben bu kuyruklu tuluma bayıldıııım. Canım hepsi çok güzel. İyi günlerde, güle güle giysin bebişin.

canım benim evrişim ne güzel şeyler bunlar bayıldım resmen ya özellikle şu mavi tuluma.... içinin güzelliğini içindeki gökkuşağı renklerini kıyafetlere yansıtmışsın..... inşallah bebeğin sağlıkla kucağına alıp güzel günlerde giydirirsin bunları.....

çocuğun şimdiden ayakkabı kolleksiyonu var..ben de kendi ördüğüm hırkayı koyarak başlayayım evrişim.
ama maviyi tek geçiyorum

evriş, kuyruklu tulumun içinde hayal ediyorum senin keratayı.... ayyyy çok şirin ya. bir müddet maskara edeceğiz çocukları di mi?

Allahımm ya.. yorumların güzelliğine bak.. hepinizi kucaklar kucaklar operim tek tek.. saolun kuzular.. annesi ayakkabı konusunda sapıklık derecesınde ya.. vay cocugun da haline işte :))))

Sözümü tuttumm.. sıra sızde dostlarım..

canım hepsi çok güzel. sağlıkla gelsin inşallah güzel güzel giyinsin cicilerini..

canım benim...
çok tatlı şeyler almışsın...allahım onları yavruna giydirmeyi de nasip etsin...huzurlu, mutlu günlerde...:nazar:

Kızlar bende Mayıs annesi olacağım kısmetse... Bebişleriniz ve cicileri hayırlı uğurlu olsun inşallah. Allah sağlıkla kucağınıza almayı ve cicilerini güzel günlerde kullanmayı nasip etsin...

Kızlar bende Mayıs annesi olacağım kısmetse... Bebişleriniz ve cicileri hayırlı uğurlu olsun inşallah. Allah sağlıkla kucağınıza almayı ve cicilerini güzel günlerde kullanmayı nasip etsin...

Teskkur ederim arkadasım, cümlemize ınsallah, saol güzel dileklerin için.

Mercimekim.. saol bebişimm benim, hep beraber, cümlemizin inşallah.

bayıldım ya kuyruklu tuluma birde daha şimdiden bu kadar ayakkabısı var doğduğunda nasıl olur acaba hayal bile edemiyoum.

evriş çok şirinler mavi olana bayıldım, Allah sağlıkla bebeğine giydirmeyi nasip etsin

evrişim öncelıkle yenı topiciğimiz hayırlı ugurlu olsun.enkısa zamanda bende aldıklarım eklıycem

bebişinin cicileri süperrrr,bayıldım,o mavı tulumdan arkadasımın bebegınınde var cok sevıyorum o tulumu.bıde bebegını içinde düşün nasılda tatlı olcak kimbilir.

allahim ne guzel seyler bunlar, ayakkabilar, tulumlar hepsi cok sirin, benimde alasim geldi:KK43:(((allah saglikla giydirmek nasip etsin insallah evrisim...

canım güle güle kullansın bebişinn hepsini.pembe panter kılıklı mavi kıyafetinle kuyruğunu sallaya sallaya yürüsün annesinin babasının önünden. ısırırım ben onuuuu...

Hepinize tesekkur ederim canlarım ciğerlerim benim,güzel,içten bıcır bıcır sözleriniz için.. sizlerden de bekliyorum artık en kısa zamanda.. donatalım topiğimizi..

canım şelale bebeğimiz içinde sağlıklı sıhhatli uzun bir ömür geçirsin.hayırlı olsun.çok güzeller.

X