Düğün 2020 Gelinleri Düğün Tarihleri Son Durum

Şehir dışında çalışıyor, eğer izin konusunda zorluk çıkarırlarsa, muhtemelen düğünde gelecek artık birdahaki sefere.

Biraz önce düğün mekanını aradık bizde 31 Mayısta olmazsa eğer düğünümüz maalesef ekime kadar tüm hafta sonları doluymuş. Napıcam kızlar ya ? Cuma günü akşam düğün yapılır mı ?
Valla düzelsin de biz hafta içi hafta sonu demeden yapcaz gelebilen gelir napalım 🤷🏻‍♀️

Bir arkadaşım çarşamba akşamı yapmıştı düğününü oturduğu yerde çok fazla düğün salonu da yok hepsi de dolu olunca öyle yaptı gayette kalabalıktı günlere takılmayacağız artık yeterki düğün salonları açılsın :dua:

Benim ailem kesin aile arasında bir nikahla birlikte yaşamama izin vermez off

Kızlar benimde ağustos 15 de düğünüm olacaktı yer tutuldu ama durumlar hiç ic acıcı değil ne mobilyamı alabildim ne mutfak eşyamı hiçbirşey yok ortalıkta cok moralim bozuluyo napıcaz 😣

Kızlar benimde ağustos 15 de düğünüm olacaktı yer tutuldu ama durumlar hiç ic acıcı değil ne mobilyamı alabildim ne mutfak eşyamı hiçbirşey yok ortalıkta cok moralim bozuluyo napıcaz 😣
Benim de eylüldeydi, nikah tarihi bile alamadık
Ben bu yıldan umudumu kestim açıkçası, ama seneye de nolur onu bilemiyorum
Ya bu sene 40-50 kişi de olsa yapılcak ya da seneye kalcak

Benim de eylüldeydi, nikah tarihi bile alamadık
Ben bu yıldan umudumu kestim açıkçası, ama seneye de nolur onu bilemiyorum
Ya bu sene 40-50 kişi de olsa yapılcak ya da seneye kalcak
Nsanlim bana bu sene nikah kiyalim seneye dugun olsun daha rahat yapariz hem diyo ne bilim

Nsanlim bana bu sene nikah kiyalim seneye dugun olsun daha rahat yapariz hem diyo ne bilim
Nikah kıyıldıktan sonra aynı eve mi geçiceksiniz? Yani normalde aynı evde kalıp 1 yıl sonra düğün yapmak garip olurdu. Ama şu an farklı bi dönemdeyiz

Nikah kıyıldıktan sonra aynı eve mi geçiceksiniz? Yani normalde aynı evde kalıp 1 yıl sonra düğün yapmak garip olurdu. Ama şu an farklı bi dönemdeyiz
Aynen oyle olcak nikah kiymanın bir anlamı yok ki o zaman nişanlım başka memlekette nikah kıyınca kendi geri dönse ne anlamı var ve durum normal değil mecbur böyle olcak

Aynen oyle olcak nikah kiymanın bir anlamı yok ki o zaman nişanlım başka memlekette nikah kıyınca kendi geri dönse ne anlamı var ve durum normal değil mecbur böyle olcak
Biz çok büyük bir ihtimal seneye ertelicez, çok istemiştik bu sene olmasını ama olmucak
Sağlık olsun :KK43:

Ben de nişanlıydım düğünüm güme gitti kızlar. Düğün tarihim geçti, zaten çok istemiyorduk aman aman düğün dernek, aileler için yapıyorduk ama böyle zorunluluktan iptal olunca da içimde kaldı açıkçası. Nikah da düğünde olacak şeklinde ayarlamıştık, e olmayan düğüne, kapalı salona nikah memuru nasıl gelsin, kaldı ki biz giremiyoruz :) Nikahı belediyenin salonunda yaptık iki kişi + şahitler, öyle saçma sapan bir şey oldu. Yine de mutsuz değilim allah gönlümüze göre versin hiçbir şey sağlığımızdan önemli değil, bu günler de geçecek atlatacağız inşallah :)
Peki seneye felan düğün dusunuyo musunuz benim.nisamlim düğünü seneye yapalım eger durumlar düzelmezse diyo

ya aslında ben çok düğün diye ölen biri değilim keşke diyorum 25 şubatta gelinnliğimi giyip çıksaydım onuda halledemedim. ailemde illa düğün diyor evime göndermiyor sıkıldım baya baya eşimi özlüyorum hep
Evlenmişsin neden salmıyorlar durumlar düzelince düğünde olur şahsen ben böyle bisey olsa ki galiba oyle olacak nikahı kıyıp seneye düğün yapacağım

Evlenmişsin neden salmıyorlar durumlar düzelince düğünde olur şahsen ben böyle bisey olsa ki galiba oyle olacak nikahı kıyıp seneye düğün yapacağım

Ailem takmış elalem ne dere mayısa attıysakta olmayacağı bariz ortada gelinliğim bile kaldı mağazada ah ne güzel şeydi o. çok tartıştık bu konuda ama göndermiyorlar evime. bende kötü ayrılmak istemiyorum yaşlı sayılırlar kıyamam onların üzülmesine mayısa kadar dayanacağım artık :)

Ailem takmış elalem ne dere mayısa attıysakta olmayacağı bariz ortada gelinliğim bile kaldı mağazada ah ne güzel şeydi o. çok tartıştık bu konuda ama göndermiyorlar evime. bende kötü ayrılmak istemiyorum yaşlı sayılırlar kıyamam onların üzülmesine mayısa kadar dayanacağım artık :)
Aslında kimse bisey demez normal şartlarda gitsen neyse ama su an hastalık var ortada napsın mecbur böyle olcak dicek elalem benimde ağustostaydı düğünüm ama nasıl olcak bilmiyorum ı o zamana kadar bende onu düşündüm elalem ne der diye ekmeğimi aşımı elalem vermiyo benim iki konusur susar millete laf lazım yaptım oldu kardeşim derim unuturlar sonra

Aslında kimse bisey demez normal şartlarda gitsen neyse ama su an hastalık var ortada napsın mecbur böyle olcak dicek elalem benimde ağustostaydı düğünüm ama nasıl olcak bilmiyorum ı o zamana kadar bende onu düşündüm elalem ne der diye ekmeğimi aşımı elalem vermiyo benim iki konusur susar millete laf lazım yaptım oldu kardeşim derim unuturlar sonra

bence senin düğünün çok güzel olur Ağustosa daha çok var hastalık biter ve ben bu yeni düzenin türk milletine yansıyacağını düşünmüyorum ben bile şu hastalık kalktığı an nerde kalabalık varsa atlamak istiyorum kimse corona bidaha gelmesin diye gelmeyeceğini düşünmüyorum tekrar aktif günlerimiz gelecek elbet. ben sadece daha fazla uzasın istemiyorum ailem pek anlamıyor ama eşimle aramız bozuluyor ben özleyince çekilmez biri oluyorum tartışma çıkarıyorum :KK43:

X