Düğün 2020 Gelinleri

kızlar cok teserkkür ederim yorumlarınız için benimde düğünden bir hafta önce yada bir hafta sonra daha cok içime siniyor tek sıkıntı iki defa kuaför parası verilmesi
Önce yaparsan, düğünden önce prova yapılıyor kuaförde, o prova ile de çekimi yaptır gitsin.Bi de iki kere mi para verceksin. :)

Ben de geldim kızlar. Kısmetse 2020 Temmuz gelini olacağım. Benimde mutfak eşyalarım tamam işte tencere tava vs bunları aldım. Elektrikli mutfak aletleri, süpürge bunlar da tamam . Salon tutuldu , kuaför ayarlandı . Balayı işi net konuşmadık neresi olsun bilmiyoruz😊

Ben de geldim kızlar. Kısmetse 2020 Temmuz gelini olacağım. Benimde mutfak eşyalarım tamam işte tencere tava vs bunları aldım. Elektrikli mutfak aletleri, süpürge bunlar da tamam . Salon tutuldu , kuaför ayarlandı . Balayı işi net konuşmadık neresi olsun bilmiyoruz😊

hayırlı olsun canım yalnız ben balayını tamamen unuttum :))

ama her kuaförde prova oluyormuki mantıklı aslında :))
Genelde oluyor, çünkü düğün günü gittin, istediğin model olmadı kuaför yapamadı, ne yapıcaksın nereden ayarlıcaksın ki. Olmalı yani ben olmayan bir yer görmedim hiç bugüne kadar.

Genelde oluyor, çünkü düğün günü gittin, istediğin model olmadı kuaför yapamadı, ne yapıcaksın nereden ayarlıcaksın ki. Olmalı yani ben olmayan bir yer görmedim hiç bugüne kadar.

doğru bencede olmalı cok tesekkur ederim yardımın için :KK9::KK9::KK9:

Ben de geldim ! Haziran 2020 :)
Düğün , kına mekanı tamam. Balayı da tamam. Beyaz eşyalar, çeyiz, yatak odası da tamam ama daha mobilyalar , gelinlik damatlık, ev var 🤦🏻‍♀️ kuaför işini bazen gelinlikçiler anlaşmalı oluyorlar. Gelinlik için de erken diye düşünüyorum daha ama bilemedim 🤷🏻‍♀️

Ben de geldim ! Haziran 2020 :)
Düğün , kına mekanı tamam. Balayı da tamam. Beyaz eşyalar, çeyiz, yatak odası da tamam ama daha mobilyalar , gelinlik damatlık, ev var 🤦🏻‍♀️ kuaför işini bazen gelinlikçiler anlaşmalı oluyorlar. Gelinlik için de erken diye düşünüyorum daha ama bilemedim 🤷🏻‍♀️
Balayı için verebileceğin öneriler var mı?

Valla çok çok uzun araştırdım sonunda Antalya/Alanya'da bir otele karar verdik. İsterseniz özelden atabilirim adını. Burdan otel ismi vermek yasak mı bilmiyorum
Bilmiyorum yasak mı canım ama ben zaten Antalyaliyim burdan bi yer aslında pek de istemiyorum :)

O zaman Ağva, Kapadokya onerebilirim :)
Çok sıcak bakılmıyor ama ben bolu'yu da çok.seviyorum ve çok da güzel oteller var orayı da dusunebilirsin :)

O zaman Ağva, Kapadokya onerebilirim :)
Çok sıcak bakılmıyor ama ben bolu'yu da çok.seviyorum ve çok da güzel oteller var orayı da dusunebilirsin :)
Bolu yu biraz araştırayım 😊 teşekkür ederim Ağva'ya da bakacağım

Valla çok çok uzun araştırdım sonunda Antalya/Alanya'da bir otele karar verdik. İsterseniz özelden atabilirim adını. Burdan otel ismi vermek yasak mı bilmiyorum
Ben de balayı için Antalya'dan otel araştırıyorum. Özelden de söylesen çok memnun olurum.

Bende 2020gelini olacağım kismetse biz marmaris düşündük ama daha otele karar vermedik kızlar sizce balayı odası mi tutulmalı normal bir tatil de olur mu siz neyi tercih ediyorsunuz 😁

Biz bulaşık makinesi boschdan aldık 2000'e gri renk.
Çamaşır makinemi ve buzdolabını kayinpederim vestelden aldı bana danisarak tabi ki. Çamaşır makinem 10 kilo 2600 buzdolabim 3600 yanlış hatırlamıyorsam .
Biz balayı odası tuttuk ama normal de olabilir bence :)
Ben toplu aliriz diye düşünüyorum beyaz eşyayı beko ilk sırada tercihte..
Balayi odasının artıları neler peki ?

X