İlköğretim Yorum ve Soruları 2021 lgs anneleri

Sizin gayet iyi geçmiş bu sorulara göre, oğlum matematiği sevdiği halde bizim mat berbat
Mat
11D 1Y 8B
Türkçe
19D 1Y
Fen
17D 3Y
İngilizce
10D
Sosyal
8D 1Y 1B
Din
9D 1Y

Gelecek olan yüzdelik dilimler nasıl olacak bakalım.istediğimiz Anadolu lisesine puan yetiyor gibi

Bakalım yüzdelik dilimlere göre belki fen lisesini zorlarız inş

İnş istediğimiz tüm yerler gelir arkadaşlar
bzim sizinle aynı :) tek fark mat 6 boş 3 yanlış, sosyal full bizizm , fende 2 yanlış bir boş. diğerleri aynı. yüzde kaç gelir tahmininz varmı . çevrenizdekiler nasıl

bzim sizinle aynı :) tek fark mat 6 boş 3 yanlış, sosyal full bizizm , fende 2 yanlış bir boş. diğerleri aynı. yüzde kaç gelir tahmininz varmı . çevrenizdekiler nasıl
Yüzdelik dilim ne olur tam bilmiyorum ama geçen seneye göre hesaplayınca %4,5 gibi bir şey oluyor.
Bulunduğum şehire yeni geldim. O yüzden sınava giren tanıdığım hiç yok diyebilirim. Bir karşılaştırma yapamıyorum , bu da beni strese sokuyor. Ben Antalyadayım %4’lük dilimle alan fen liseleri de var.
Çok heyecan yaptım inş umduğumuzdan daha yüksek gelir yüzdelik dilimleri

Sizin yüzdelik dilim kaç oluyor tahminen ?

Yüzdelik dilim ne olur tam bilmiyorum ama geçen seneye göre hesaplayınca %4,5 gibi bir şey oluyor.
Bulunduğum şehire yeni geldim. O yüzden sınava giren tanıdığım hiç yok diyebilirim. Bir karşılaştırma yapamıyorum , bu da beni strese sokuyor. Ben Antalyadayım %4’lük dilimle alan fen liseleri de var.
Çok heyecan yaptım inş umduğumuzdan daha yüksek gelir yüzdelik dilimleri

Sizin yüzdelik dilim kaç oluyor tahminen ?
bende kestiremiyorum , çevremde bizden iyi yapanalar var . ama sayıları çok değil. % 6 nın üstüne çıkmazsak iyidir. dersanesi sınıfı nasıl paki . bizde hiç konuşmadılar .

bende kestiremiyorum , çevremde bizden iyi yapanalar var . ama sayıları çok değil. % 6 nın üstüne çıkmazsak iyidir. dersanesi sınıfı nasıl paki . bizde hiç konuşmadılar .
Dershanedekilerle iletişime geçmedik. Ama internette araştırdığım kadarıyla çoğu kişinin netleri bizimkine benziyor. İnş %5 -6 üzerine çıkmazsak bulunduğum yerdeki Anadolu lisesi kesin geliyor. %6 ile kapatmış. Matematik belirleyici olacakmış yüzdelik dilimde hocalarımız öyle söylüyor. Bence puanlar düşeceğe benziyor

Dershanedekilerle iletişime geçmedik. Ama internette araştırdığım kadarıyla çoğu kişinin netleri bizimkine benziyor. İnş %5 -6 üzerine çıkmazsak bulunduğum yerdeki Anadolu lisesi kesin geliyor. %6 ile kapatmış. Matematik belirleyici olacakmış yüzdelik dilimde hocalarımız öyle söylüyor. Bence puanlar düşeceğe benziyor
internette hangi sayfalara baktınız benim baktıklarımda , bizden yüksek olanlar sayı olarak az . bende % 6 ya girmek istiyorum. onun üstü sıkıntı olacak

Merhabalar
Oğlum da bu sene sınava girdi
Etrafınızda full yapan duydunuz mu hiç ya da en iyi yapan kaç yaptı bilginiz var mı

Matematikten dolayı sürpriz bekliyor bizi.Anladığım kadarıyla sözel ve fen kolaymış sadece mat zormuş.Bu şekilde nasıl sağlıklı bir eleme yapılacak ki

Sanirim kimse yok ..süreç nasil gecti benim kziom 7.sinif...8e gecerken ne yapmalı hic bilmiyorum
7. Sınıfın yaz tatilinde çalışmaya başlayın.Münkünse yan derslerden birini bitirin.örneğin inkılap gibi.matematikten de ilk 1-2 üniteyi yazdan halletse iyi olur
Bir de bol bol paragraf çözdürün.Oğlum geçen sene lgs çalışmaya başlarken ilk denemede 57 net yapmıştı sınavı 84 netle bitirdi.

İstanbuldayız Anadolu ya da fen lisesi olacak kafası karışık.Bakalım kısmet

X