2023 aralik ayı tüp bebek tedavisine baslayanlarr

Merhaba kızlar bu ay tüp bebek tedavisine başlıyorum. Amerikan hastanesi bülent urmanda. Aynı süreçte olanlar fikir alışverişi yapalım..
Sinem hanım merhabalar, öncelikle süreciniz için hayırlı sonuçlar almanızı cani gönülden temenni ediyorum. Umarım herşey çok güzel gelişir. Ben de PGT'li olarak Bülent Urman'a başvurmak istiyorum. En güncel sizin yazınızı görünce iletişime geçmek istedim. Şuanda güncel muayene ve tedavi fiyatları nasıldır acaba? Özel sağlık sigortası yaptırmak şart mıdır? Ne önerirsiniz bu konuda onu danışmak istemiştim.
Teşekkürler, sevgiler...

Sinem hanım merhabalar, öncelikle süreciniz için hayırlı sonuçlar almanızı cani gönülden temenni ediyorum. Umarım herşey çok güzel gelişir. Ben de PGT'li olarak Bülent Urman'a başvurmak istiyorum. En güncel sizin yazınızı görünce iletişime geçmek istedim. Şuanda güncel muayene ve tedavi fiyatları nasıldır acaba? Özel sağlık sigortası yaptırmak şart mıdır? Ne önerirsiniz bu konuda onu danışmak istemiştim.
Teşekkürler, sevgiler...

Başladınız mı bilmiyorum ama asla tavsiye etmiyorum 10 günde 100 bin tl mi alıp yüzüme bile bakmadan açıklama bile yapmadan beni yolladılar madden manen hayal kırıklığı burda bazı yorumlar okuyup abartılıyor sanmıştım az bile yazmışlar 4 ayrı doktor alt muayeneme girdi kendisi asla takip etmiyor mahremiyet gözetmiyor

X