2023 aralik ayı tüp bebek tedavisine baslayanlarr

Öncelikle rabbim hepimize kolaylıklar versin. İnşallah hayırlısıyla hepimiz anne oluruz🥹
Bende aralığın sonunda adet olucam ve tedaviye başlayacağım. Doktor yumurta çok olduğu için bu ayı toplama. Ocağı dinlenme ve şubatı transfer olarak yapacağını söyledi.
Aşırı heyecanlıyım🥹🥹
İğneler ilaçlar süreç nasıl olacak çok heyecanlıyım

Öncelikle rabbim hepimize kolaylıklar versin. İnşallah hayırlısıyla hepimiz anne oluruz🥹
Bende aralığın sonunda adet olucam ve tedaviye başlayacağım. Doktor yumurta çok olduğu için bu ayı toplama. Ocağı dinlenme ve şubatı transfer olarak yapacağını söyledi.
Aşırı heyecanlıyım🥹🥹
İğneler ilaçlar süreç nasıl olacak çok heyecanlıyımamin
Aşırı heyecanlıyım🥹🥹
İğneler ilaçlar süreç nasıl olacak çok heyecanlıyım
Amin canim. Ben de bugun basladim ignelere. Yumurta cok olacagi icin aralik toplama, ocak transfer yapariz dedi doktor. 225 gonal f ile basladim simdilik bir tek bu igneyi verdi

Kızlar selam bende şubat ayında tüp bebek düşünüyorum değerlerim nasıl sizce anlayan var mı?Bende pko var o yüzden gebelik oluşmadı
IMG_5695.jpeg

Eklentiler

• IMG_5694.jpeg
    IMG_5694.jpeg
    157,4 KB · Görüntüleme: 47
Merhabalar arkadaşlar bende bugün regl oldum pazartesi günü doktor muane ve ignelere başlayalım dedi heyecanlıyım kaygılıyım çok karışık duygular regl olana kadar vitamin kullandım Amh 0.78 di eşimde ileri hareket hızı düşük oyuzden tupbebege yönlendirdi doktor bakalım hepimize hayırlı olsun

Yumurtalıklarım merioferte tepki vermedi yumurta görünmedi bu durumda nasıl bir yol izleniyor öneriyorsunuz

Merhaba hepinizin hakkında hayırlısı olsun inşallah. Ben tüp bebek tedavisine 2020 yılında başladım ve 2,5 yıl tedavi olduk. 1 kere bebeğin kalbi durduğu için kürtaj oldum. 3 negatif, 1 kürtaj, 1 pozitif var. İkinci denemede tutmuştu kurtaj olmak zorunda kaldım. 3 ve 4.denemelerde genetik testli sağlıklı embriyolar tutmadı. Çok şükür beşinci denemede kızım oldu. Çok zor ve yorucu bir süreç ama herşeye değer. Pes etmeden denemek gerekiyor. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Tedavi süreciyle ilgili sorularınız olursa cevaplarım.

Merhaba bende dün başladım iğnelere hakkımızda hayırlısı olsun. Eşim azosperm Ankara’da hareketli çıkışlarımız olunca oraya başladık.
Merhaba sizinle çok benzer durumdayız sanırım :) inşallah bizimde, herkesin de yüzü güler emeklerimizin karşısında. 2 embriyomuz 5. Güne geldi. Ocakta orta kaliteli bir embriyomuz transfer edilecek 2 yıl sonunda bugünü görmek de müthiş ama hayırlısı demekten başka yol yok tabi. Sizin daha daha güzel embriyolarınız oluşur umarım 🙏🏻

Merhaba sizinle çok benzer durumdayız sanırım :) inşallah bizimde, herkesin de yüzü güler emeklerimizin karşısında. 2 embriyomuz 5. Güne geldi. Ocakta orta kaliteli bir embriyomuz transfer edilecek 2 yıl sonunda bugünü görmek de müthiş ama hayırlısı demekten başka yol yok tabi. Sizin daha daha güzel embriyolarınız oluşur umarım 🙏🏻
Merhaba 🥰 inşallah sağlıkla kavuşuruz hayallerimize 🤲🏼 benim bugün 7.günüm perşembe günü son kontrolüm var. Büyük ihtimal o gün doktor gördükten sonra opu işlemi için günü konuşuruz. Bende çok heyecanlıyım. İnşallah benim embriyolarımda 5.günr ulaşır.

Siz hangi merkezde yaptırıyorsun tüp bebegi

Merhaba, tüp bebek tedavisi Akdeniz Tıp ta görüyorum. Ekimde 3 yumurta toplandı, 2 dölendi, ama embriyo oluşamadı. Dün ikinci toplama oldu - 3 yumurta toplandı, bugün aradılar sadece birtane dölendi. Nasıl süreç olacak bilmiyorum. Ben 42 yaşındayım, normal 2 embriyo transfer ediliyor….

Merhaba 🥰 inşallah sağlıkla kavuşuruz hayallerimize 🤲🏼 benim bugün 7.günüm perşembe günü son kontrolüm var. Büyük ihtimal o gün doktor gördükten sonra opu işlemi için günü konuşuruz. Bende çok heyecanlıyım. İnşallah benim embriyolarımda 5.günr ulaşır.
Çok garip bir bekleyiş şimdiki halim. Geçmişi düşününce ne imkansız bir dönemden geldik buraya, şimdide embriyolarımız çok da kaliteli değil diye korkuyorum. Bu günleri bile görmek hayalken bize :) İnşallah sizinde gelecek dondurulacak. Güzel haberlerinizi paylaşacaksınız ☺️

Çok garip bir bekleyiş şimdiki halim. Geçmişi düşününce ne imkansız bir dönemden geldik buraya, şimdide embriyolarımız çok da kaliteli değil diye korkuyorum. Bu günleri bile görmek hayalken bize :) İnşallah sizinde gelecek dondurulacak. Güzel haberlerinizi paylaşacaksınız ☺️
Geçen sene bu zamanları hayal bile edemiyordum. Çok şükür Rabbime bu günlerede geldik. Şimdide toplandıktan sonra embriyolar gelişecek mi? Sonra tutacak mı derdi.😀 inşallah güzel haberlerimizi paylaşmak nasip olur. 🤲🏼

X