2023 LGS ANNELERİ❤️❤️❤️

evet sadece 1 dönem konularından sorumlular.. dezavantajmı avantajmı sınavda belli oalcak hayırlsı artık..
avantaj mutlaka .
büyük oğlum pandemi başlayıp okullar kapanınca aynı sizinkiler gibi 1. dönemden mesul oldu. fen lisesine yerleşti. yüzde 1 lik dilimdeydi.
benim bu yıl girecek çocuk yok . sizi takip ediyorum. bir kaç sene sonra 2. çocuğum girecek ama o da kendini aşırı saldı. iyiydi durumu . ama çok tembel. hiç bi şey yapası yok . yesin yatsın . gezsin. modu bu

avantaj mutlaka .
büyük oğlum pandemi başlayıp okullar kapanınca aynı sizinkiler gibi 1. dönemden mesul oldu. fen lisesine yerleşti. yüzde 1 lik dilimdeydi.
benim bu yıl girecek çocuk yok . sizi takip ediyorum. bir kaç sene sonra 2. çocuğum girecek ama o da kendini aşırı saldı. iyiydi durumu . ama çok tembel. hiç bi şey yapası yok . yesin yatsın . gezsin. modu bu
Ne mutlu size.. darısı bizim çocuklarımıza inşallah..

Sadece 1 dönem konularından muaf olacaklar ama bizim denemelerde bazen 2.Dönem konularından soru geliyor inşallah sınavda da karsiklik olmaz.netlerimiz hala istedigimz seviyede değil matematik ve fenden daha iyi olması gerekiyor benim kızımın.

Sadece 1 dönem konularından muaf olacaklar ama bizim denemelerde bazen 2.Dönem konularından soru geliyor inşallah sınavda da karsiklik olmaz.netlerimiz hala istedigimz seviyede değil matematik ve fenden daha iyi olması gerekiyor benim kızımın.
Merhaba.. Sanırım sınavda öyle bir şey söz konusu olamaz. Çünkü söylenen birinci dönem konularından olacakları.. Benim kızımında matematik ve fen istediğimiz düzeyde değil:KK43:denemeler hep farklı.. bir denemede türkçe fulse bir denemede bakıyoruz 3 yanlış yada 2 yanlış.. Matematik mesela bir denemede 14 netse bir denemede 17 veya 15 .. istikrarlı değil sonuçarımız hiç:KK43:Rabbim hayırlısını ve kolay olanını nasip eylesin inşallah.

Merhaba.. Sanırım sınavda öyle bir şey söz konusu olamaz. Çünkü söylenen birinci dönem konularından olacakları.. Benim kızımında matematik ve fen istediğimiz düzeyde değil:KK43:denemeler hep farklı.. bir denemede türkçe fulse bir denemede bakıyoruz 3 yanlış yada 2 yanlış.. Matematik mesela bir denemede 14 netse bir denemede 17 veya 15 .. istikrarlı değil sonuçarımız hiç:KK43:Rabbim hayırlısını ve kolay olanını nasip eylesin inşallah.
Bitsede kurtulsak resmen aynı haftaki denemede oğlum birinden 386 digerin 460aldi böyle zıt olabilirmi deli olucam

Herkese merhaba
2023’te çocukları Lgs sınavına girecek anneler ile toplanalım diyorum.
Bu başlığı fikir alışverişi yapmak adına açıyorum.
Doping hafıza
Vitamin falan filan bir sürü şey var. Onun için aklım çok karıştı. Sizler nasıl bir destek sağlıyorsunuz çocuğunuza…
Tavsiye aldıgımız yayınlar: mozaik yayınları
Lgs Hasan hoca videoları
Hız yayınları+çanta+arı+paragrafın güzel kaynaklardır paragraf için.
Zeka kupu, hız yayınları, mozaik, bilfen, Ankara yayıncılık, arı yayınları matematik fen Türkçe için
Ben de kızım için dershane araştırıyorum. Antalya'da en iyi dershane hangisi? Kuantum ile ilgili bilgisi olan var mı?

Hanımlar merhaba Çanakkale de bir fen lisesi kazandı biz istanbul'dayız yatılı kalacak içim içimin yiyor nasıl göndereceğim diye nasıl hayri kalacağım siz olsanız ne yapardınız

Hanımlar merhaba Çanakkale de bir fen lisesi kazandı biz istanbul'dayız yatılı kalacak içim içimin yiyor nasıl göndereceğim diye nasıl hayri kalacağım siz olsanız ne yapardınız
çok fazla dışarı gönderen var tanıdığım.
çanakkale yazarken çocuk ile konuşmuşsunuzdur illa ki.
çocuk kabul ettiğine göre ayrı yapabilir düzeyde bi çocuktur

oğluma sormuştum ben de yazarken . dışarı bir il yazalım mı . yakın çevre iller . hayır istemiyorum dedi. yazmadık biz . isteseydi yazardım.
arkadaşlarımın çocukları var dışarıda okuyan .her hangi bir sıkıntı yansıtmadılar şimdiye dek.

çok fazla dışarı gönderen var tanıdığım.
çanakkale yazarken çocuk ile konuşmuşsunuzdur illa ki.
çocuk kabul ettiğine göre ayrı yapabilir düzeyde bi çocuktur

oğluma sormuştum ben de yazarken . dışarı bir il yazalım mı . yakın çevre iller . hayır istemiyorum dedi. yazmadık biz . isteseydi yazardım.
arkadaşlarımın çocukları var dışarıda okuyan .her hangi bir sıkıntı yansıtmadılar şimdiye dek.
Benim oğlum çok hevesli yaparda ama anne yüreği insan kıyamıyor hocaları bile rahat yapar ege diyor zaten yaşından buyuk olgun bir çocuk

Merhaba Çanakkale ogrenci için biraz sıkıntılı bir şehir.nerede kalacağı gözü eli üzerinde olacak bir yakınınız olup olmadığı çok önemli.yardimci olabileceğim bir konu olursa seve seve.

Aslında İstanbul'da seçenekler daha fazla,kendisi mi istemedi puanı mi tutmadı,neden Çanakkale açıkçası merak ettim.Hakkinizda hayırlısı olsun 🙏

X