2023 Mayıs ayında tüp bebek ve transfer olacaklar💓

Çok geçmiş olsun🙏🧿Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. bebekte sende hastane sürecini kolay atlatıp sağlıkla evinize dönersiniz umarım.oglun vatana millete hayırlı bir evlat olsun🙏Allah bize bugünleri gösterdi şükür.darisi dileyen isteyen diğer anne adaylarının başına insallah.
Allah razı olsun rabbim layıkıyla yetistirmeyi nasip etsin dileyip isteyip olmayanada en hayırlı zamanda nasip etsin 🤲 doğumdan sonra bir kaç kez öksürdum canımdan can gitti resmen ne zormuş gaz çıkarma mevzusu halloldu şükür yürüyorum sürekli diyet yemek malum ancak dikişlerim çok fena ağrıyor ağrı kesicide daha fazla yapmiyorlar süte geçiyor diye bugünümuze şükür 🤲🤲🌸

Merhaba kızlar benim de dogumum oldu, çok şükür kavuştuk bebeğimle ❤️ dün 11:28de geldi dünyaya. Çok güzel bir his Rabbim isteyen bekleyen herkese tez vakitte nasip etsin inşallah. Epudral anestezi ile oldu, arada bir ağrım oluyor 1 2 kez ağrı kesici istedim. Doğumdan sonra bolca su içmeye calisiyorum. Kahve de içtim birkaç kez bas ağrım olmadı Çok şükür. Bir de bana kayısı hoşafı getirdiler yemekte, onu icemeyince hemşire kuru kayısı getirdi bolca ondan yedim gaz için de tuvaletimi yapmada da çok faydası oldu. İlk doğum anında emzirdim oğlumu 🥰 ikimiz de çok şükür iyiyiz, nasipse bugün doktorumuz taburcu edicek 😊

Selam kızlar. Perşembe günü spinal anastezi ile doğum yaptım bende 🥰 çok güzel bir duyguymuş inşallah herkese nasip olur Mindamin Mindamin sana da inşallah canım. Sormak istediğiniz bişey varsa cevaplamak isterim kızlar 🥰 meme uçlarım kötü olmaya başladı. Bebek emerken ağrıdan aklım çıkıyor. Deneyip memnun kaldığınız önerileriniz var mı? Herkese güzel sancısız doğumlar diliyorum 🤲🥰
Gozün aydın canım..rabbim yavruna çookk güzel musmutlu bir ömür versin..güzel günlerde mutlulukla büyütün inşallah😍🤲

Merhaba kızlar benim de dogumum oldu, çok şükür kavuştuk bebeğimle ❤️ dün 11:28de geldi dünyaya. Çok güzel bir his Rabbim isteyen bekleyen herkese tez vakitte nasip etsin inşallah. Epudral anestezi ile oldu, arada bir ağrım oluyor 1 2 kez ağrı kesici istedim. Doğumdan sonra bolca su içmeye calisiyorum. Kahve de içtim birkaç kez bas ağrım olmadı Çok şükür. Bir de bana kayısı hoşafı getirdiler yemekte, onu icemeyince hemşire kuru kayısı getirdi bolca ondan yedim gaz için de tuvaletimi yapmada da çok faydası oldu. İlk doğum anında emzirdim oğlumu 🥰 ikimiz de çok şükür iyiyiz, nasipse bugün doktorumuz taburcu edicek 😊
Kuzuumm gözün aydın..rabbim çoookk güzel musmutlu bir ömür versin yavruna, sağlıcakla mutlulukla büyütün oğlunuzu🤲😍

Merhaba bayanlar,daha önce buraya üye olmuştum tüp bebek için kimyasal oldu,mayıs ayından beri adetim 26-27 arası değişiyor bir kere 32. gün adet oldum
şu anda da en son 20 aralıkta adet oldum.bugün 33. günüm.tüp bebek tedavisinin üzerinden 8 ay geçti onunla ilgisi olabilir mi?hiç hayatımda bu kadar gecikme olmadı
Bazan olabiliyor, eğer o ay yumurta gelişmemişse veya geç gelişmişse gecikebiliyor. Tüp bebek sonrası iki ay sonra tüp bebek etkisi geçer. Dediğim gibi arada bur olur, endişelenme

Selam kızlar nasılsınız? Bebişlere kavuşanlar var mı? Bizim son günümüz, yarın kavuşuyoruz inşallah :) Tüm duyguları aynı anda ve çok yoğun yaşıyorum :KK70: Beklerken burası bana çok iyi geldi, bazen çevremde beni anlamayanlar olduğunda yalnız olmadığımı hissettim sizinle. Rabbim inşallah bekleyenlere de en tez vakitte sağlıkla bebişlerini nasip etsin :) Hepinize teşekkürler, en çok da sana Mindamin Mindamin :)
Sende ne var ne yok A Annelig umarım toparlamışsındır, yarın bize bebiş günü :)
Bekleyenlere kolay doğumlar diliyorum, bebişleri hastanede olanlar da inşallah tez vakitte evlerine geçerler. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah..
Bir nebze yardımcı olabildiysem ne mutlu bana😍 güzel bir iletişim oldu bu grupla aramızda..Aslında bir whatsap grubu da kurabiliriz..hepinizle görüşmeye devam etmek isterim

Kızlar benim doğumum oldu odama geçtim uyuşuklugumun geçmesini bekliyorum çok güzel bir doğum oldu şükür bebeğim doğar doğmaz hemşire emzirdi ilk sütümü aldı bekleyen herkese nasip etsin herşey çok güzel gecsin inşallah 🤲🤲 umarim anestezi atmak sürecide kolay geçer.
Kuzuumm gözün aydın, kızının kardeşi geldi sonunda😍 rabbim cookk güzel musmutlu ömür versin yavrucuna🤲😍

Allah razı olsun canim . Kızlar bu arada benim dün gece sancılarım başladı sabah nstye bağlayınca fark ettiler doğum sancilarim başlamıştı sabah erken doğum diye doktoruma söylemedim. 38+3 te olmamıza rağmen bebek kakasını yapmıştı ama çok değildi Allah'tan yemeye fırsatı olmamıs ama sezaryen yarın olsaydı geç kalabilirdik yani minnoşta bugün gelmeyi tercih etmiş 🤗🥰
Off canım, iyi ki zamanında aldılar da kakasını yatmadı çok şükür

Kuzuumm gözün aydın, kızının kardeşi geldi sonunda😍 rabbim cookk güzel musmutlu ömür versin yavrucuna🤲😍
Allah razı olsun canım ameliyat masasında dualar ettim hep aynı duyguyu tez vakitte yaşaman dileğiyle Mindamin Mindamin cim kızımın en çok istediği şeydi Allah'ta nasip etmiş demek 🤲🤲🥰

Rabbim hayırlı uğurlu etsin inşallah sağlıcakla büyüsün miniğim🫶🥰 🤲 Yarın benimde yatısim var normal doğum bekliyordum ama maalesef sancım yok gelmedi doktorum riske atmayalım sezaryen yapayım dedi bakalım yarın hakkımizda hangisi hayırlısı ise o olur🤲

Rabbim hayırlı uğurlu etsin inşallah sağlıcakla büyüsün miniğim🫶🥰 🤲 Yarın benimde yatısim var normal doğum bekliyordum ama maalesef sancım yok gelmedi doktorum riske atmayalım sezaryen yapayım dedi bakalım yarın hakkımizda hangisi hayırlısı ise o olur🤲
Teşekkür ederim 🥰 ikinizin de sağlığı yerinde olsun da hayırlısıyla gelsin ❤️

Kızlar benim doğumum oldu odama geçtim uyuşuklugumun geçmesini bekliyorum çok güzel bir doğum oldu şükür bebeğim doğar doğmaz hemşire emzirdi ilk sütümü aldı bekleyen herkese nasip etsin herşey çok güzel gecsin inşallah 🤲🤲 umarim anestezi atmak sürecide kolay geçer.
Hayırlı olsun gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün 🥰

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün hayırlı uğurlu olsun inşallah ❤️

🧿❤❤❤ maşallah canım maşallah..bebeklerin gelişimi gayet iyiydi, haftaları da gayet iyi..doğduktan sonra daha da çabuk büyüyorlar, çok güzel günler bekliyor seni❤❤❤
Çok
Canım benim nasılsın bebişler nasıl..ben uzak kaldım biraz ama aklım hep sizdeydi..rabbim çok güzel ömür versin miniklere🤲🤲🤲❤❤ 10 yıl yenidoğan hemşireliği yaptım, yenidoğan bebkle ilgili her şeyde yardımcı okurum fikir veririm kuzum
Merhaba Canım sanada çokk geçmış olsun çok uzuldum valla😔bız ıyıyız 1hafta kuvezde kaldılar benı 2gun yatırdılar çıkardılar hergun süt sagdım goturduk evle hastane arasınde gıttık geldık 1kere gorebılırsınız dedıler ben 2defa gıttım agla zırla gordum sagolsunlar yardımcı oldular 18de çıktık sonra saglık ocagı aradı dedı topuk kanı tekrar ıstenıyor saglık bakanlıgından gıdın dedıler devlete oraya gıttık pozıtıf çıktı dıye tekrar ıstemışler ama 2gun ust uste kan aldılar kızlarımdan 13şubat sonuç dedıler araştırdık yogun bakım da kaldıgı ıçın erken alınmış bı bebegımde bıraz su yutmuş heralde kusmuş dedıler kahve rengı bısuru tetkık ama temız çıktı ışıtme testı ıyı geçtı goz muayenemızde 8şubatda valla uyku yok sıfır ıkı mınıgın ortasındayım çok şukur rabbım ısteyen herkese nasıp etsın çok guzel bı duyguymuş annelık aglama krızlerım geçse ya bıde çok korkuyorum hep kalbım farklı atıyor😔🙏🧿❤️❤️

Bebis bu hafta entübeden çıktı gibi duruyor henüz tekrar entube olmadi. Solunum desteği burnunda ama burnuna alınca da kilo vermeye başladı. Normal diyorlar ama üzülüyorum. Anne sütünü sindiriyor bi ara sindirememisti. Korku endişe ve umutla bekliyoruz.
Rabbım bı an evvel kucagına almayı nasıp etsın ınşallah senı çok ıyı anlıyorum 1hafta kaldı benımkıler sanıyeler geçmedı kalbımde hançer vardı sankı nefes alamıyordum aklıma geldıkçe delırıyorum rabbım butun bebışlere şıfa versın çabucak çıksınlar benımkılerden bırıde sadece benım sutu kabul edıyordu mama almıyordu ışk dogdugunda emme refleksı az dedıler ondan yattılar ıkıncı bebekte aynı anda çıkaracam dıye onuda yogun bakımda tuttu doktor hude sarılık oldu benımkıler şmdı geçmeye başladı çok şukur en sevmedıgımde egıtıme çagırdılar kucagıma verdıler emzırdım sonra aldılar elımden yarın gel belkı çıkarırıız dedıler ya ben yıkılmıştım orada😔🥲ama çok şukur evdeler şmdı rabbım hepımızın yavrularını bıze bagışlasın ınşallah🙏🙏🧿🥹

Çok

Merhaba Canım sanada çokk geçmış olsun çok uzuldum valla😔bız ıyıyız 1hafta kuvezde kaldılar benı 2gun yatırdılar çıkardılar hergun süt sagdım goturduk evle hastane arasınde gıttık geldık 1kere gorebılırsınız dedıler ben 2defa gıttım agla zırla gordum sagolsunlar yardımcı oldular 18de çıktık sonra saglık ocagı aradı dedı topuk kanı tekrar ıstenıyor saglık bakanlıgından gıdın dedıler devlete oraya gıttık pozıtıf çıktı dıye tekrar ıstemışler ama 2gun ust uste kan aldılar kızlarımdan 13şubat sonuç dedıler araştırdık yogun bakım da kaldıgı ıçın erken alınmış bı bebegımde bıraz su yutmuş heralde kusmuş dedıler kahve rengı bısuru tetkık ama temız çıktı ışıtme testı ıyı geçtı goz muayenemızde 8şubatda valla uyku yok sıfır ıkı mınıgın ortasındayım çok şukur rabbım ısteyen herkese nasıp etsın çok guzel bı duyguymuş annelık aglama krızlerım geçse ya bıde çok korkuyorum hep kalbım farklı atıyor😔🙏🧿❤️❤️
Oh çok şükür kavusmussunuz evinize ❤️ evinin rahatlığı bir başka oluyor, her geçen gün alıştıkça daha da kolaylasacak inşallah 🤍

Kızlar benim kabızlık problemim asla geçmiyor kronik bir hastalığa dönüşmüş gibi doktor ilaç yazdı hap ve şurup alıyorum ama asla geçmiyor emziriyorum şuan ve gerçekten hem dikişli hem kabızlık öksürük bir yandan çocuğumdan bişey anlamadım Allahtan o iyi beni tek teselli eden o beni yoksa sürekli tuvalette ağlamaktan helak oldum sıvı diyete başladım 3 gün bakalım işe yarar belki bol sıvı ve uyku ile sütümde azalmaz diye umuyorum 🤲🤲 bir önerisi olan varsa yazarsa sevinirim 🙁

Kızlar benim kabızlık problemim asla geçmiyor kronik bir hastalığa dönüşmüş gibi doktor ilaç yazdı hap ve şurup alıyorum ama asla geçmiyor emziriyorum şuan ve gerçekten hem dikişli hem kabızlık öksürük bir yandan çocuğumdan bişey anlamadım Allahtan o iyi beni tek teselli eden o beni yoksa sürekli tuvalette ağlamaktan helak oldum sıvı diyete başladım 3 gün bakalım işe yarar belki bol sıvı ve uyku ile sütümde azalmaz diye umuyorum 🤲🤲 bir önerisi olan varsa yazarsa sevinirim 🙁
Ah canım çok geçmiş olsun. Sıvı diyet iyi gelir bence. Dogum yaptigim gün sadece dondurma, çorba ve kuru kayisi yemistim, tuvalete çıkmak cok rahat olmuştu. İnşallah senin de geçer artık da rahatlarsın bir an önce

X