2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Arkaslarim,
genellikle herkesin transferi donuk transfer mi ? Tek embriyo mu ? Cift embriyo mu ?
Benimde dondurulmuş çift
Selamlar öncelikle hepimize hayırlı olsun ben çok yeni katıldım hep üye olmadan okuyordum ama bugün yazmak nasip oldu çünkü evde kafayı yiyeceğim 1 Mayıs dondurulmuş 3. Gün embriyosu transfer edildi 13 Mayıs pazartesi günü 246 beta ile olumlu sonuç aldım çok şükür bugün tekrarlamamı istedi doktor 906 çıktı beta değerim doktor güzel dedi ama tam 2 kat değil ilerleyen günlerde düzelir mi duyduğunuz var mı böyle olup düzelen 1025 filan çıkmalıydı %80 artmış çok korkuyorum
%60 yetiyormuş hiç üzmeyin kendinizi. Hayırlı uğurlu olsun ♥️ Allah tamamına erdirsin

Selamlar öncelikle hepimize hayırlı olsun ben çok yeni katıldım hep üye olmadan okuyordum ama bugün yazmak nasip oldu çünkü evde kafayı yiyeceğim 1 Mayıs dondurulmuş 3. Gün embriyosu transfer edildi 13 Mayıs pazartesi günü 246 beta ile olumlu sonuç aldım çok şükür bugün tekrarlamamı istedi doktor 906 çıktı beta değerim doktor güzel dedi ama tam 2 kat değil ilerleyen günlerde düzelir mi duyduğunuz var mı böyle olup düzelen 1025 filan çıkmalıydı %80 artmış çok korkuyorum
Bende 2 Mayıs 3. Gün embriyo transfer oldum 9. Gün 55 12. Gün 219 14. Gün 422 yarın tekrar kan vereceğim açıkçası bana da sanki az artıyor gibi geldi hayırlısı inşallah sağlıkla 🤲🏻🤲🏻

Bende 2 Mayıs 3. Gün embriyo transfer oldum 9. Gün 55 12. Gün 219 14. Gün 422 yarın tekrar kan vereceğim açıkçası bana da sanki az artıyor gibi geldi hayırlısı inşallah sağlıkla 🤲🏻🤲🏻
İnşallah sağlıkla ilerler korkuyorum bende ama sizin artışlar güzel benim 2 tane transferim oldu ama bu değerlerle 1 i tutmuş gibi duruyor inşallah hepimizin güzel ilerler bundan sonra çift çift artar sanki zaman geçmiyor

Benimde dondurulmuş çift

%60 yetiyormuş hiç üzmeyin kendinizi. Hayırlı uğurlu olsun ♥️ Allah tamamına erdirsin
Çok saolun vallahi iyiki yazmışım içime su serpiliyor ağladım öğrenince sonra doktor da normal dedi ama 2 kaybım var bundan öncede normal yolla olmuştu ama kalp atışı oluşmadı beta değerim katlanmadı diye kötü tecrübe insanı rahat bırakmıyor

İnşallah sağlıkla ilerler korkuyorum bende ama sizin artışlar güzel benim 2 tane transferim oldu ama bu değerlerle 1 i tutmuş gibi duruyor inşallah hepimizin güzel ilerler bundan sonra çift çift artar sanki zaman geçmiyor
Amin hepimiz inşallah hiç serüvenimiz bitmiyor önce pozitifi bekliyoruz sonra artışlar kese kalp atışları rabbim bütün bu süreçte olan kadınların sürecini kolaylaştırsın inşallah sağlıkla huzurla atlatalım annelik herkes için zor ama bu yolda olan kadınlar için daha zor 😞 doğal yolla bebek sahibi olanlar bir fark ediyor ki bebek 5-6 haftalık olmuş biz daha rahme girmeden önceki aşamadan girdikten sonrasına kadar içinde olduğumuz için ekstra endişeliyiz ama ben çok güzel şeyler olacağına inanıyorum buraya yazan okuyan herkes belki üzücü deneyimleri de oldu ama mutlaka sonu güzelleşecek 🌸

X