2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben de merak ediyorum cift dondurulmus embriyolarin tutunma durumlarini, sizler boyle guzel haberler verdikce acikcasi biraz da icimde umitler giderek cogaliyor, heyecanlaniyoruz 😊 daha cok olumlu dusunuyoruz 🤗

Ben de merak ediyorum cift dondurulmus embriyolarin tutunma durumlarini, sizler boyle guzel haberler verdikce acikcasi biraz da icimde umitler giderek cogaliyor, heyecanlaniyoruz 😊 daha cok olumlu dusunuyoruz 🤗
Çift embriyolar da şans biraz daha yükseliyormuş öyle diyorlar. Ümidinizi kesmeyin hep olumlu düşünün. Hatta elinizi karnınıza koyup konuşun 🥰

Canım biz seninle aynı gün olduk değil mi 14 mayıstı seninde Salı günü. Benim de hiç yok sadece ilk günden beri hafif adet sancısı vardı ama oda bugünden itibaren yok artık
Benim de Salı günüydü transfer, dudak kuruluğu ve bol bol su içme belirti sayılır mı?
Evet canım sıfır belirti maalesef sadece ilaçlarımı düzenli içiyorum evde durdukça belirti arıyorum o da yok
Bir de adet olacakmışım gibi bel ağrısı var, erken test yaparsanız haber verir misiniz?

Evet canım sıfır belirti maalesef sadece ilaçlarımı düzenli içiyorum evde durdukça belirti arıyorum o da yok
Benim normalde haftaya cumartesi test günüm ama çarşamba direk gidip kan vereceğim oğlumda da transfer günü hariç 8.gün kan vermiştim pozitif çıkmıştı inşallah yine öyle olur

Evet 2 embriyo transfer edildi ❤️ teşekkürler Salı günü kan vereceğim canım , sen?
Çok iyi sevindim adına inşallah herşey Yolunda gider ben de rahîm hazırlıklarını tamamlıyorum canım pazartesi kontrolüm var inşallah herşey yolunda gider doktorum ona göre gun vericek inşallah 🤲🙏 1 emriyo transfer edicek

Çok iyi sevindim adına inşallah herşey Yolunda gider ben de rahîm hazırlıklarını tamamlıyorum canım pazartesi kontrolüm var inşallah herşey yolunda gider doktorum ona göre gun vericek inşallah 🤲🙏 1 emriyo transfer edicek
Amin inşallah hepimiz sağlıklı vatana millete ailesine hayırlı , bir ömür mutluluk ve huzurla yaşayacağımız bebekler dünyaya getiririz , rabbim hayırlı etsin inşallah 🙏 ❤️🧿

Selamlar öncelikle hepimize hayırlı olsun ben çok yeni katıldım hep üye olmadan okuyordum ama bugün yazmak nasip oldu çünkü evde kafayı yiyeceğim 1 Mayıs dondurulmuş 3. Gün embriyosu transfer edildi 13 Mayıs pazartesi günü 246 beta ile olumlu sonuç aldım çok şükür bugün tekrarlamamı istedi doktor 906 çıktı beta değerim doktor güzel dedi ama tam 2 kat değil ilerleyen günlerde düzelir mi duyduğunuz var mı böyle olup düzelen 1025 filan çıkmalıydı %80 artmış çok korkuyorum

Selamlar öncelikle hepimize hayırlı olsun ben çok yeni katıldım hep üye olmadan okuyordum ama bugün yazmak nasip oldu çünkü evde kafayı yiyeceğim 1 Mayıs dondurulmuş 3. Gün embriyosu transfer edildi 13 Mayıs pazartesi günü 246 beta ile olumlu sonuç aldım çok şükür bugün tekrarlamamı istedi doktor 906 çıktı beta değerim doktor güzel dedi ama tam 2 kat değil ilerleyen günlerde düzelir mi duyduğunuz var mı böyle olup düzelen 1025 filan çıkmalıydı %80 artmış çok korkuyorum
En az %60 deniyor evham yapma düşmediği sürece sorun yok inşallah. Hayırlı olsun

X