2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bu arada İzmir de özellerde gebelik testi ücretleri nasıl ben egepolde veriyorum testi 450 tl 2 saatte çıkıyor. Bu kan testini betayı tamamlayıcı doğum paketi karşılar mı acaba?

:O kızlar ne diyorsunuz? peki sonuca göre mi yasak dedi? daha önce düşük durumu var mıydı? benim vardı mesela ona dayanarak mı?
Transferi tamamladığı zaman söyledi. Bana adet başlangıcından transfere kadar da yasaklamıştı. Benim hekimim aşırı hassas olabilir. Transfer sonrası da 20 gün rapor verdi evde sadece hafif şeyler serbest. Geçen ramazan bayramı öncesi transfer yapalım demişti tatile gideceğim dediğimde transferim iptal edildi merdiven inip çıkmak uzun mesafe yürümek bile yasak rapor süresi içinde.

Bu arada İzmir de özellerde gebelik testi ücretleri nasıl ben egepolde veriyorum testi 450 tl 2 saatte çıkıyor. Bu kan testini betayı tamamlayıcı doğum paketi karşılar mı acaba?
Ben de medical Pointte vermiştim daha önce. Acilden girip verince ücretli oluyor. Normalde özel sağlık sigortam var. Orada önemli olan teşhis. Acile gidip başım dönüyor vs dersen teşhis o şekilde yazılırsa ücret çıkarmıyorlar :) çok saçma ama böyle

:O kızlar ne diyorsunuz? peki sonuca göre mi yasak dedi? daha önce düşük durumu var mıydı? benim vardı mesela ona dayanarak mı?
Ben daha önce hiç hamile kalamadım :) arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla söyledim bazılarının 3 ay bazılarının hiç yok yasak. Duruma göre sanırım

Ben daha önce hiç hamile kalamadım :) arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla söyledim bazılarının 3 ay bazılarının hiç yok yasak. Duruma göre sanırım
anladım canım, çok teşekkür ederim, yerim seni ya daha önce hiç kalmadım diyor, kaldın işte şimdi, hayırlı olsun inşallah bunu doğurup yine kal kendiliğinden, dualarım seninle!

anladım canım, çok teşekkür ederim, yerim seni ya daha önce hiç kalmadım diyor, kaldın işte şimdi, hayırlı olsun inşallah bunu doğurup yine kal kendiliğinden, dualarım seninle!
Ayyy ağzın bal yesin 🧡 ya inanılmaz durumdayım ben de salak gibiyim inanamıyorum hala ama durup durup testlere bakıyorum. Eşim de sürekli kan vermeden inanmam ben diyo😂 onu da parçalıcam az kaldı. Yarını bekliyorum heyecanla

Ayyy ağzın bal yesin 🧡 ya inanılmaz durumdayım ben de salak gibiyim inanamıyorum hala ama durup durup testlere bakıyorum. Eşim de sürekli kan vermeden inanmam ben diyo😂 onu da parçalıcam az kaldı. Yarını bekliyorum heyecanla
ay evet onlar da her şeye karışıyor tabi hakları da ama olayın aslını biz yaşıyoruz tabi. gönlüne göre olsun her şey inşallah. emeklerinizin, kalbinizin karşılığını alın inşallah :KK200: :nazar:

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında, bu süreçte olanların merak edip, soru sorup, paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 13 Mayıs223 Mayıs
@skacir1 Mayıs211 Mayıs:anneadayı:
K Kubra Avci
@Asli4721 Mayıs131 Mayıs
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs:KK43:
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs:anneadayı:
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs:anneadayı:
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs:KK43:
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs:KK43:
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs:anneadayı:
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs:KK43:
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs:anneadayı:
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs:KK43:
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs:KK43:
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal19 Mayıs129 Mayıs
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
@Kmsl066 Mayıs217 Mayıs
@Rose2384 Mayıs214 Mayıs:KK43:
@Azmerr6 Mayıs216 Mayıs:anneadayı:
@yildizcml7 Mayıs116 Mayıs
@_tomrishatun10 Mayıs220 Mayıs
@symmm13 Mayıs223 Mayıs
@emy34016 Mayıs215 Mayıs
@efnan078 Mayıs120 Mayıs:KK43:
@msjj9 mayıs219 Mayıs:anneadayı:
@Papatya4458347 Mayıs116 Mayıs:anneadayı:
G gulcankn 8 Mayıs120 mayıs:anneadayı:
@anneolmaistiyorum17 Mayıs228 Mayıs
@BY201510 Mayıs119 Mayıs
@nilya ay6 Mayıs216 Mayıs
@mussset20 Mayıs21 Haziran
@severdi
Pinar314 Pinar314 9 Mayıs221 Mayıs
@tulumbachen15 Mayıs225 Mayıs
@aysgl14 Mayıs224 Mayıs
@Mucize08082013 Mayıs122 Mayıs
@pembeciceksi14 Mayıs229 Mayıs
M masalinci1 13 Mayıs224 Mayıs
@senem1997h14 Mayıs123 Mayıs
Beni de ekler misiniz 24 mayıs 3.gün embriyosu çift transfer 4 haziran sonuç
Estrofem progestan kullanıyorum gebelik serumu aldım transfer günü takılacak bakalım bizi neler bekliyor rabbim sağlıkla kucağımıza aldırsın

İçimi o kadar rahatlattınız ki çok teşekkür ederim 🧡 yarın kan vericem nasipse. Yıllardır çift çizgi göremediğim için beynim kabullenemiyor hala😂
imomOmega kapsül; günde 1, devamlı kullanılacak

-Ecoprin pro 81 mg; günde 1, devamlı kullanılacak

-Estrofem 2 mg tablet; Günde 3 defa, devamlı kullanılacak.

-Progestan 200 mg; 22 Mayıs Çarşamba günü yani yarın öğleden sonra 16.00 ve yatmadan önce kullanılacak. 23 Mayıs Perşembe gününden itibaren günde 3 defa, her seferinde 1 tane vaginal olarak kullanılacak. Devamlı kullanılacak. Her fitilden sonra 20 dakika yatar pozisyonda kalalım.

-Duphaston 10 mg tablet; günde 3 defa, her seferinde 1 tane, ağızdan ve tok karnına alınacak. 22 Mayıs Çarşamba günü öğleden sonra başlanacak. Devamlı kullanılacak.

-Prednol 4 mg tablet; günde 1 kez, akşamları, 4 tane birden ağızdan alınacak. 23 Mayıs Perşembe akşamı başlanacak. Toplam 5 gün kullanılacak.

-Tetradox kapsül; günde 2 defa, tok karnına, 1 bardak su ile alınacak.. 23 Mayıs Perşembe günü sabahtan başlanacak. 5 gün kullanılacak.

-Prolutex 25 mg; Her akşam karından bir tane, cilt altına yapılacak. 25 Mayıs Cumartesi akşamı başlanacak. Gebelik testine kadar devam edilecek.

-Proluton depot ampul; Embriyo transfer günü kalçadan 1 tane yapılacak. Yanınızda gelirken getirmelisiniz.

Kızlar bu şekilde tedavim pazartesi gunune kadar kullanıcam benim gibi kullanan var mı bu ilaçlardan farklı bir iki tane ilaç iğne var içinde geçen seneden farklı olarak

Beni de ekler misiniz 24 mayıs 3.gün embriyosu çift transfer 4 haziran sonuç
Estrofem progestan kullanıyorum gebelik serumu aldım transfer günü takılacak bakalım bizi neler bekliyor rabbim sağlıkla kucağımıza aldırsın
Tatlım beni de artık ekleyebilirisin Pazartesi 27 Mayıs'ta transfer günüm 😘♥️

X