Gebeliğe Hazırlık 2024 MUCİZELERİMİZ İÇİN YUMURTLAMA TAKİBİ 💕💖👶🏻👧🏻🤰🏻🤱🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlar dün pik günümdü değerlendirdik 1 saat yattım ilişki sonrasi sonra 1 saat sonra lavaboya kalktm çok sıkıştım sizce yeterli mi bir saat eşimde sperm sorunu var ama dayanamadim kasıklarima ağri girmişşti kalkmak zorındaydım çok sıkışmiştim
Selam canm evet yeterli tabi
Ayy insanlar ayak üstü yapıyor da hamile kalıyor ya, vlla anlamadm bu işi ben

Merhaba arkadaşlar benimde sat. 08.01.2024 bat 03.02.2024 üç gün önce HCG 4.99 çıkmıştı az evvel tekrar test verdim inşallah hayırlısıyla vardır.yukselmistir. hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar diliyorum.

Tabiki de canım bir problem olmasa zaten olur bak ne güzel sorununu bulmuşsun inşallah sağlıklı da gebelik oluşur sen ihmal etme troidi nasıl ilgilenmezler canım ben kaç doktora gittiysem ilk hormon testleri istedi çünkü hormonlar en büyük etken hatta prolaktinim yüksek çıkınca geniş çaplı bir hastanede endokrone yönlendirdi orda bakıldı sınırda çıkınca ilaç vermedi tabi stresle alakalk bir hormon da olduğu için tekrar da baktirmadim belki de o etkiliyo benim de
Bak olabilir canım yani stres çok büyük etken cidden genelde tüp bebek yapanların 2. Çocuğu doğal olurmuş çünkü o stresi üstlerinden attıkları için

kizlar dün pik günümdü değerlendirdik 1 saat yattım ilişki sonrasi sonra 1 saat sonra lavaboya kalktm çok sıkıştım sizce yeterli mi bir saat eşimde sperm sorunu var ama dayanamadim kasıklarima ağri girmişşti kalkmak zorındaydım çok sıkışmiştim
Bende bazen dayanamıyorum giriyorum bişey olmaz bence vücut alması gerekeni alıp fazlalığı atıyor diye duymuştum

X