Davranış Bozuklukları 21 aylık kızımın ağlamaları

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Frolayn123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2022
6
1
32
21 aylık kızım inanılmaz şekilde ağlıyor yani her yerde ve durmadan uyanıyor uyandıgı için ağlıyor gün içinde durmadan ağlıyor tuvalete girince ben ağlıyor markete gidiyoruz kendini yerlere atıp ağlıyor 2 yas sendromu diye düşünüyorum fakat 2 yas sendromu yasayan 2 cocuk büyüttüm. Bu bambaska 2 yas sendromundan farklı aşırı ama haddinden fazla ağlıyor ağlarken nefesi kesilip kusuyor tekrar ağlıyor evde siddet kavga vs yok Asla da olamaz çocugun yanında gayette ilgilenmeye çalısıyorum onada izin vermiyor hiçbişey yapmıyor etkinlik yapıyorum onun için katılmıyor hiçbirine otizm olabilirmi dedim olamaz cünkü akıllı sakin oldugu zamanlar komutları dediklerimi anlayıp konusuyor benimle göz teması vs var. Acaba bi sağlık problemi mi yasıyor aklıma tek gelen bu randevu aldım ama gitmeme daha var dayanamadım daha önce yasayan varmı diye buraya yazdım 30 yasındayım kalp hastası oldum bu yasta içime ata ata ata bu hallerini dayanamıyorum artık anne olmaktan sıkılıyorum ağlamalar yüzünden hayattan soguyorum sbah olunca uyanmak istemiyorum yine aglayacak bütün gün napıcam ben diyorum 24 saat ya sabır cekıyorum içimden kendimi tamamen unuttum banyo yapamıyorum yemek yiyemiyorum aşırı derecede huysuz anlatamam anlatamıyorum yasadıklarımı. bunaldım boguldum

Benimki de 26 aylık ve inanın kan kusuyorum onu büyütürken. Bir oğlum daha var hiç böyle değildi. Annemle babam bile artık yıprandı. Ama babası çok şımartıyor. Ben sebebini ona bağlıyorum. Kendini yerlere atıyor. Nasıl aşıcam inanın ben de bilmiyorum. Delirmek üzereyim

X