3 günde 3 KİLO ( detoks/kamp) 😉

Gonulmeyvesi

Nirvana
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
11.890
36.308
Herkese selamlar ! Dün youtube de gezerken kilolarla mücadele eden ve sağlıklı beslenmeye insanları teşvik eden güzel bir kızla karşılaştım Ece Sarı ! :) sadece bir videosunu izlediğim için çok bilgi sahibi değilim hakkında

Veee onun tarifiyle 3 günlük kampa bugün itibariyle girdimm :)

Sizde denemek isterseniz youtubeden tarifine bakabilirsiniz..

Bilmiyorım yazımı okuyan olur mu ama yine çoklu bir hitap kullandım 🤗

4.takım cuma zayıflama yarışmasına katıldım fakat çok düzenli olmadığım in ayrıldım burda kendimi bireysel takip etmek adına da bu başlığı açmak istedim 🤗

Çok uzun yazıları okumayı sevmeyen biri olaraktann birlikte kilo vermek isteyen atkadaş olursa beklerimmm :)

Evet kahvaltım bu şekildeydi elhamdülillah doydumm
Tabi bu süreçte evde olanlara da aynı şeyi yedirmek zorunda değiliz😊 eşime gözleme yaptım😋 bence asıl mücadele ve iradeye sahip olmak bu noktada ortaya çıkıyor 😍😍🤗🤗

Eklentiler

• IMG-20200526-WA0001-1.jpg
    IMG-20200526-WA0001-1.jpg
    140,6 KB · Görüntüleme: 174
Kahvaltın çok güzel ve doyurucu ben de bugün buna benzer peynir ve 2 haşlanmış yumurtalı kahvaltı yaptım. Senin 3 günlük sürecini merakla bekliyorum. :KK200:

Kahvaltın çok güzel ve doyurucu ben de bugün buna benzer peynir ve 2 haşlanmış yumurtalı kahvaltı yaptım. Senin 3 günlük sürecini merakla bekliyorum. :KK200:

Çok teşekkür ederim canım bende merak ediyorummm yani sağlıklı beslenince insan kendini daha mutlu ve daha enerjik hissediyor 🤗🤗 sencede öyle değil mii

Çok teşekkür ederim canım bende merak ediyorummm yani sağlıklı beslenince insan kendini daha mutlu ve daha enerjik hissediyor 🤗🤗 sencede öyle değil mii
Kesinlikle diyet yapmadan normal abur cuburla kaloriyle beslenirken çok yorgun bitkin moralsizdim resmen depresyonda gibiydim. 1 haftadır diyetteyim 2 farklı diyet yaptım 1.6 kilo verdim. Bugün senin gibi yeni bir diyete başladım benim diyette 4 günlük. İnsan kendini hafiflemiş hissettiğinde çok mutlu oluyor. Daha az yemek yiyorum ama enerjim arttı. Resmen her şey beyinde iradede bitiyormuş onu anladım :oops:

Kesinlikle diyet yapmadan normal abur cuburla kaloriyle beslenirken çok yorgun bitkin moralsizdim resmen depresyonda gibiydim. 1 haftadır diyetteyim 2 farklı diyet yaptım 1.6 kilo verdim. Bugün senin gibi yeni bir diyete başladım benim diyette 4 günlük. İnsan kendini hafiflemiş hissettiğinde çok mutlu oluyor. Daha az yemek yiyorum ama enerjim arttı. Resmen her şey beyinde iradede bitiyormuş onu anladım :oops:

Aynen öyle canım
Bende bugün daha iyiyim kendime ayrı bakım yapasım geldi yani şimdi yüz maskemi soyup daha yeni spora geçicem ama olsunn
Sonrada yemek ayarlamam lazım 😍😍
Sen akşama ne yiyorsun

Aynen öyle canım
Bende bugün daha iyiyim kendime ayrı bakım yapasım geldi yani şimdi yüz maskemi soyup daha yeni spora geçicem ama olsunn
Sonrada yemek ayarlamam lazım 😍😍
Sen akşama ne yiyorsun
Sporu evde mi yapıyorsun canım sen

Benim öğle ve akşam salata, çorba ve yoğurt var diyetimde. Yoğurt kalmadı evde sokağa çıkma yasağı var alamıyorum da market kapalı. Onun yerine akşam öğününde 1 küçük ayran içerim yoğurt yerine :oops:

Çok sağol canımmm nasılsın resmen son haftalarına yaklaşmışsınn ne çabuk geçiyor zaman 😍 Rabbim hayırlısıyla evladını kucağına almayı nasip etsinn 🌸🌸🌸
İyiyim şükür cnm sen nasılsın aynen cnm vkait çabuk geçiyor cidden az kaldı Rabbim isteyen herkese nasip etsin insAllah 🤲🤗

Sporu evde mi yapıyorsun canım sen

Benim öğle ve akşam salata, çorba ve yoğurt var diyetimde. Yoğurt kalmadı evde sokağa çıkma yasağı var alamıyorum da market kapalı. Onun yerine akşam öğününde 1 küçük ayran içerim yoğurt yerine :oops:

Evet canım evde 30 dk lık leslie ypıyorum çok kolayıma geliyor şükür hemde hareket etmiş oluyorum yanii sana linkini bırakırım buraya

Bnd türlü yemeği yapmaya yeni geçtim sporum bitti eşim3 tavuk koydum bir parça bend mi yesm ki diye şeytan dürtüklüyor 😄

Yoğurdu evde mayalıyorum ben sanada tavsiye ederim toksin atma açısından ev yoğurdu birebir 🤗🤗😘😘

Evett ikinci şişeye yeni geçebildim su içmede pek iyi değilim ama zorluyorum kendimi

Ara öğün olarak
1 erik
2 kayısı
1 tane de kuru incir yedim

Eklentiler

• 20200526_174329.jpg
    20200526_174329.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 150
Evet canım evde 30 dk lık leslie ypıyorum çok kolayıma geliyor şükür hemde hareket etmiş oluyorum yanii sana linkini bırakırım buraya

Bnd türlü yemeği yapmaya yeni geçtim sporum bitti eşim3 tavuk koydum bir parça bend mi yesm ki diye şeytan dürtüklüyor 😄

Yoğurdu evde mayalıyorum ben sanada tavsiye ederim toksin atma açısından ev yoğurdu birebir 🤗🤗😘😘
Evde mayalamayı bilmiyorum annem yapardı ama hiç oturup nasıl yapıyor diye bakmamıştım marketten yağsız yoğurt alıyorum genelde:oops:

Tavuk yiyebilirsin tabi ki protein zaten şart kasların erimemesi için :nazar:

Evett ikinci şişeye yeni geçebildim su içmede pek iyi değilim ama zorluyorum kendimi

Ara öğün olarak
1 erik
2 kayısı
1 tane de kuru incir yedim
Ben de su içmede sıfır durumdayım o nedenle bol sulu kahve, bitki çayı vs içmeye çalışıyorum kuru kuru su içmek işkence gibi geliyor bana hep unutuyorum. İşin garibi hiç susamıyorum da bir spor yaparken su içesim geliyor.

Evde mayalamayı bilmiyorum annem yapardı ama hiç oturup nasıl yapıyor diye bakmamıştım marketten yağsız yoğurt alıyorum genelde:oops:

Tavuk yiyebilirsin tabi ki protein zaten şart kasların erimemesi için :nazar:

Bende daha yeni öğrendim canım çok kolaymış aslında süt buldun mu yaparsın 😍
Bizim mahallede bulabilme imkanım çok fazla maşallah satan baya bi kişi var matketlerin yanında falan arabada satıyorlar mayalığı da yanınsa olıyor hatta :KK66:

Evet çok küçük bir parça tavuk yedim 😊😋

X