30 eylül benim ameliyat tarihim..

satenboyadakiyaglekesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
28
0
44
Uzun zamandır burnumu yaptırmayı düşünüyordum araştırmalarım sonucunda kullandığı tekniği sayesinde yakup avşarı seçmeye karar verdim.randevu alıp görüşmeye gittiğimde dilek hanımın ve yakup beyin sıcaklığı ile doğru yerde bulunduğumu düşündüm.yakup bey bana burun tasarımımı gösterdiğinde çok beğendim,kendisine duyduğum inançtan dolayı tüm korkularımı bir kenara bırakıp ameliyat günümü belirledik..30 eylül benim ameliyat tarihim.bir çok insanın benim gibi benzer korkular içinde olduğunu bildiğim için ameliyat sonrasındaki tüm gelişmeleri buradan paylaşacağım..bu arada maummasala bu konuda herkese gösterdiği ilgi ve paylaşımı için bende teşekkür ediyorum..

şimdiden geçmiş olsun inşallah istediğin gibi bi sonuç olur. ne istediğini iyice anlat doktoruna gerçi yakup bey tasarımla çalışıyor bildiğim kadarıyla.

cordeliacım çok mutlu oldum senin adına,demek sende hayalindeki burna kavuşacaksın zemuszemus
mevsim olarakta çok şanslısın,ne çok sıcak ne çok soğuk,
güzel haberlerini bekleriz canım,aklına takılan bişey olursa sorabilirsin kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim kızlar şimdiden hepinize..yerimseniben.bekleme esanasında rüyalarıma giriyor çok heyecanlıyım ama buradaki özellikle masummasalın ve sezoşun burunlarını görünce sürekli olumlu düşünmeye başlıyorum:lepi: bu arada ameliyat sonrası burun hissizleşir mi ve bu ne kadar sonra geçer?bilgilendirir misiniz beni.

hayırlısı olsun,umarım istediğin gibi olur herşey. Ameliyattan korkma çok zor değil.Genel hissizlik 1-1,5 ay sonra azalmaya başlıyo ama burun ucu çok zor geçiyo. Benim 2buçuk ay oldu ucu hala şiş ve hissiz.
Şimdiden geçmiş olsun

teşekkür ederim kızlar şimdiden hepinize..yerimseniben.bekleme esanasında rüyalarıma giriyor çok heyecanlıyım ama buradaki özellikle masummasalın ve sezoşun burunlarını görünce sürekli olumlu düşünmeye başlıyorum:lepi: bu arada ameliyat sonrası burun hissizleşir mi ve bu ne kadar sonra geçer?bilgilendirir misiniz beni.

canim benim cok tesekkür ederim daha iyileri senin olsun insallahhhopuyorumnanaktan

şimdiden geçmiş olsun umarım herşey istediğin gibi olur :)

burunucundaki hissizlik benim 2 aydan fazla olmasına rağmen hala var bazen unutuyorum ama bişey giyip çıkarırken burnuma değdiğinde hatırlıyorum :)bu çok garip bişey :))
ama şeklini seversen hepsine katlanması kolay oluyor :)

geçmiş olsun şimdidenn umarım amelıyatta sorasıda daa daa sorasıda hep istediğin gibi gecer=) ya peki istanbulda olursa eğer 1 gece hastanede kalınıo sora akraban tanıdıgın falan yoksa nası yapıosun nerde kalınıo hastane herhangı bıyer ayarlıomu bnde bu konuyu mrk edıorum yaaa..

valla sedacım ameliyat acıbadem maslakta olacak bir gece hastanede kalacağım,ablam istanbul leventte ve onda kalacağım bu açıdan şanslıyım ama uzaktan gelen insanlara yardımcı olurlar diye düşünüyorum ben sorma gereği duymadım kalacak yerim olduğu için..eğer düşünüyorsan sende ameliyat falan öğrenebilirz

X