4 hafta boyunca günde 3 litre su içti! İşte sonuç!

2lt sonra midem bulanmaya başlıyo su içtikçe.
Ha birde çok wc ziyareti yapıyorum. (neredeyse yarım saat içinde 2 defa)

2gündür şişemin içine limon dilimleyip atıyorum, içimi daha bi kolay oldu sanki :)
İnş gebeliğe bir sakıncası yoktur.

Hic inanasim gelmedi ben mi fesatim
H:KK12:
Butun nursuzlarin sorunu su icmemekmiymis yani:KK70:

Yalan bence bende 2 senedir günde 3 hatta yazın 3 buçuk litreye yakın su içiyorum ne tenimde değişiklik var ne göz altlarımda. Ayrıca 3 senedir ağzıma bir damla çay koymuyorum ayda bir belki şekersiz Türk kahvesi içerim şeker kullanmam sigara daha ağzıma değdirmedim hep bitki çayı içerim yaşım 26 aynaya bakıyorum bir aydınlanma bile yok yüzümde. Yararı form koruyor doğumu kolaylaştırıyor cildi nemlendiriyor çatlak olmuyor elastik oluyor

Ama bu haksızlık , ben niye aynı etkiyi görmüyorum , demek ki su içsem yarıyo , vay beee:KK70:

Gundr iki uc bwrdak su iciyorum ama su yerine sut iciyorum. Gunde bir lt sut iciyorum.

Bende rahat günde 2 lt tüketiyorum bazen 3 e yakın ama bende aynı tas aynı hamam. Bir değişim yok aynı mat surat ;-) pehhhh

Ben inanmıyorum ya böyle değişim olacağına.Alkolüm yok kahvem haftada 1-2 böyle bir faydası olmadı :KK53: Su tabiki çok faydalı bende 2 litre içiyorum ama benleri gitti kırışıkları silindi felan abartmışlar yazıda

Günde 1 bardak icmedigim oluyor. Ama yazın sırf sıcak basmasın diye bolca iciyorum.

Ben bu haberi alman dergisi Stern de okumuştum ama doktorlar su ile bukadar değişimin imkansız olduğunu yazıyordu, ancak değişik açılardan değişik ışıklar ile çekilen fotoğraflar diyorlardı.
Haaa yanlış anlaşılmasın suyun faydaları tartışılmaz ama bukadar ı bana göre de abartı

Kizlar dedgim gibi basladim ve her gun iciyorum. Akilli telefon olan arkdaslara play storedan ' water your body" uygulamasini onere bilrim. Kac bardak ictigini takip ediyor ve unuttugunda bildirimle hatirlatiyor.

Hamilelik bitti su gitti ....eriniyorum su icmeye...o bardagi doldurmak...pooff kim ugrascsk :KK70:

yalniz bence benim cildimde sanirim etki eder
bi ara suya taktiydim da 5 litre ictim 1 gunde...aydinlanmistim resmen :KK70:

X