5.katta cam silememe

Kiz is yerinde dedim evde esim siliyor cok sacma ama oyle 😄🙈 simdi olmayan cocugumun dogum izninde oldugum icin ise gitmiyorum 🤷🏻‍♀️ Sen kucuk bi yerde islak yapip cam cekcekleriyle bir dene . Ama camin cift cam mi ? ince camlarda cekcek temizler cunku
Aaa😔ne güzel de hatırlattım dimi. Tamam kuzum sağ ol yinede, teşekkür ederim 😊❤️

Aaa😔ne güzel de hatırlattım dimi. Tamam kuzum sağ ol yinede, teşekkür ederim 😊❤️
Yok senin hatirlatmana gerek yok hâlâ gelen sütüm ve catlaklarim unutturmuyor ki... Yeni konu actim bende bu sut meselesi icin 🥺. Kolay gelsin sana ama bak cok dikkat et nasil silersen sil kendini tehlikeye atma ❤️

Ben taşınırken bütün kanatları içe açılır yaptırmıştım, ilerisi için böyle imkanınız olursa aklınızda bulunsun hanımlar büyük kolaylık :)

Miknatislilar değilde cam silme motorları süper…
Arkadaşlarım kullaniyor cok memnunlar.

17. Katta oturuyorum camlarımı silebilegim sekilde kanatlari ve orta kısmı yaptirdim ben siliyorum. Sorunsuz eğilmeden fazla uzanmadan siliyorum.
Mıknatıslı dediğimizin bir adı var mı kızlar araştırayım bende

Ayrıca cam silme robotu nedir ilk kez duydum adı böyle mi 🤗 araştırayım bir

Mıknatıslı dediğimizin bir adı var mı kızlar araştırayım bende

Ayrıca cam silme robotu nedir ilk kez duydum adı böyle mi 🤗 araştırayım bir
Cam silme robotu, mıknatıslı olanlar iyi değil performans alınmıyor.
Robotlar yapıştımı bırakmıyor çok güzel siliyor.
İyi araştırın internetten sipariş verecekseniz de dikkatlı olan satıcılar bi düşük modelini gönderiyor. Fark etmeden kullanıp sonra aaa bu değildi derseniz geçmiş olsun.

Hutt cam silme robotu kullanıyorum,sormak istediğin bir şey varsa buralardayım.
Merhabalar. Ben de bu markanın ürünlerini bu aralar araştırıyorum. Yeni taşınacağım evin katı biraz yüksek. Ancak salon camları oval, aşağıya resimini ekledim. Sizce o camda vakumlama, cama yapışma açısından bir sorun yaşar mıyım? Ürünü tavsiye eder misiniz? Teşekkürler.

Eklentiler

• 7303C3CD-F99A-41AA-B018-EA99EC649835.png
    7303C3CD-F99A-41AA-B018-EA99EC649835.png
    212,1 KB · Görüntüleme: 103
Merhabalar. Ben de bu markanın ürünlerini bu aralar araştırıyorum. Yeni taşınacağım evin katı biraz yüksek. Ancak salon camları oval, aşağıya resimini ekledim. Sizce o camda vakumlama, cama yapışma açısından bir sorun yaşar mıyım? Ürünü tavsiye eder misiniz? Teşekkürler.
Camın kaç derece oval olduğuna bağlı olarak değişir ama bana kalırsa bu cihaz size pek uygun değil. Kaliteli, mıknatıslı bir ürün daha iyi olabilir çünkü bu cihaz boşluğa denk geldiği an kendini birakiyor. Emniyet ipi falan var ama çarpmanın şiddeti ile pert olma ihtimali yüksek Mıknatıslı bir şey hiç değilse fiyat olarak uygun olur.

Camlarım kalın. Foto yükleyeceğim uygun olup olmadığını söyleyebilir misiniz?
Yüklemene gerek yok, çift ısı cam ile gayet iyi çalışıyor. Zaten olay sadece cam değil, düz duvarı bile siliyor arkadaş.

Sadece mevzu su... Bu ürünü kim almalı...

Klasik normal, insanı boyutlarda pencereniz varsa almayın. Bunun yerine Karcher'in cam silme cihazları daha hızlı ve daha iyi. Normal bir acılir pencere kanadını on-arka silmek 45 saniye falan.

Yok benimki gibi, klasik pencere+dev ara camlar varsa ve orta kismina ne sağdan ne soldan yetisemiyorsaniz, ille dış pervaza çıkmanız gerekiyorsa alın.Can güvenliği bile almak için yeterli.

Blackcat'in camları kavisli olmasaydı kesinlikle al derdim mesela.

Cam balkon için de uygun değil, bu cihaz iki kanadı silene kadar ben Karcher ile komple temizlemiş oluyorum. Biraz yavaş 👍

Velhasıl kışlık evde Hutt, yazlık evde Karcher'i kullanıyorum.Almadan önce buna göre karar verin.

Son düzenleme:
Kızlar ben bunu kullanıyorum. Bzide 5. Kattayız. Müthiş ben çok memnunum. Şuan ne kadar bilmiyorum tabi. Satıcıyı da görün diye böyle fotoğraf koydum. Yorumlarında öncesi sonrası fotoğraflı yorumlar var. Bir bakın derim.

Eklentiler

• C61F8C8E-FC80-43E2-9685-885BF4537E54.png
    C61F8C8E-FC80-43E2-9685-885BF4537E54.png
    124,5 KB · Görüntüleme: 165
Yüklemene gerek yok, çift ısı cam ile gayet iyi çalışıyor. Zaten olay sadece cam değil, düz duvarı bile siliyor arkadaş.

Sadece mevzu su... Bu ürünü kim almalı...

Klasik normal, insanı boyutlarda pencereniz varsa almayın. Bunun yerine Karcher'in cam silme cihazları daha hızlı ve daha iyi. Normal bir acılir pencere kanadını on-arka silmek 45 saniye falan.

Yok benimki gibi, klasik pencere+dev ara camlar varsa ve orta kismina ne sağdan ne soldan yetisemiyorsaniz, ille dış pervaza çıkmanız gerekiyorsa alın.Can güvenliği bile almak için yeterli.

Blackcat'in camları kavisli olmasaydı kesinlikle al derdim mesela.

Cam balkon için de uygun değil, bu cihaz iki kanadı silene kadar ben Karcher ile komple temizlemiş oluyorum. Biraz yavaş 👍

Velhasıl kışlık evde Hutt, yazlık evde Karcher'i kullanıyorum.Almadan önce buna göre karar verin.
Ay harikasınn çok teşekkür ederim. Mop ile uzanmaya çalışıyorum leke bırakıyor.Ne üst ne orta kısma asla yetişemiyorum.

Kızlar ben bunu kullanıyorum. Bzide 5. Kattayız. Müthiş ben çok memnunum. Şuan ne kadar bilmiyorum tabi. Satıcıyı da görün diye böyle fotoğraf koydum. Yorumlarında öncesi sonrası fotoğraflı yorumlar var. Bir bakın derim.
Kalın camlar için uygun değil diye okumuştum,vazgeçtim.Aslında ilk aklıma gelen buydu benim.

Kalın camlar için uygun değil diye okumuştum,vazgeçtim.Aslında ilk aklıma gelen buydu benim.
Canım bizim çift cam bana mısın demiyor. 14 mm ve 16 mm olan canlarımızda kullanabiliyoruz rahatlıkla. Daha bir kere attığını görmedim. Tek sorun keçeleri ama oda ömrü bitince keçe kesilerek vs halledilir dert değil

Ay harikasınn çok teşekkür ederim. Mop ile uzanmaya çalışıyorum leke bırakıyor.Ne üst ne orta kısma asla yetişemiyorum.
Geç gördüm bu mesajı. O zaman hutt sana çok uygun ama başka bir arkadaş da mıknatıslı olan aparatı paylaşmış. Biz buna benzer bir şeyi 20mm temperli akvaryum camında yosunlar için kullanıyoruz başarılı. Hutt'un fiyatları artık alınacak gibi değil bence mıknatıslı olan denenebilir.

X