6 haftalık kalp atışı yok sonradan duyan var mı?

Evet hem de alanında iyi bir tüp bebek doktoru. Beni kötüye bile hazırlasa bu kadar net konuşması üzdü beni. Umudum kalmadı. Doktordan yana şansım yok zaten ilk bebegimi kaybettiğimde doktor yüzüme bile bakmadan kağıtlara bı şeyler yazarak al aşağı in kürtaj olacaksın demişti yine özel hastaneydi. Şimdi de Medipol mega Gonca hanım. Anlamadım gerçekten haftayı bekleyeyim diyorum
Gonca hanımı 1 kere gördüm kanuni Sultan Süleyman hastanesinde görmüştüm. İnşallah dediği gibi olmaz. Erkenden bu şekilde konuşması itici olmuş biraz.

Kızlar bebeğin gelişimi devam etmiş şuan 6+3 ama kalp atışı yok doktor % 90 sağlıksız dedi bir hafta sonra atmazsa kürtaj olucam çok kötüyüm bu ikinci oluyor. Daha sonradan kalp atışını duyan var mı?
Allah'tan umut kesilmez canım hele bir dur duyulmaması normal ama o çizelgede mi çıkmadı bir iki videoda öyle gördüm ses duyulmuyor ama çizelge çıkıyor Bir de başka doktora da git Ben bugün muayene oldum bebek görünmedi ne tüpte ne rahimde ama yarın başka doktora da gideceğim yani demek istediğim kesinleştirmeden üzme kendini

Allah'tan umut kesilmez canım hele bir dur duyulmaması normal ama o çizelgede mi çıkmadı bir iki videoda öyle gördüm ses duyulmuyor ama çizelge çıkıyor Bir de başka doktora da git Ben bugün muayene oldum bebek görünmedi ne tüpte ne rahimde ama yarın başka doktora da gideceğim yani demek istediğim kesinleştirmeden üzme kendini
Yok canım doktor kalp atışı yok dedi. Görüntüde de. Haftasıyla uyumlu olması korkutuyor beni geriden gelse bı umut olurdu ama 6+3 te görmem lazımdı dedi 😔

Yok canım doktor kalp atışı yok dedi. Görüntüde de. Haftasıyla uyumlu olması korkutuyor beni geriden gelse bı umut olurdu ama 6+3 te görmem lazımdı dedi 😔
Anladım belki mucize olur eğer dediği gibi sağlıksizsa kendin düşür kürtaj daha zorlaştırıyor benim 2019 yılında t3 aylık düşük yaptım Kürtaj oldum ve ne adet oldum ne gebelik kendin düşük yapınca daha iyi rahim oluyormus ama inşallah gerek kalmaz Allah yüzüne güler

Anladım belki mucize olur eğer dediği gibi sağlıksizsa kendin düşür kürtaj daha zorlaştırıyor benim 2019 yılında t3 aylık düşük yaptım Kürtaj oldum ve ne adet oldum ne gebelik kendin düşük yapınca daha iyi rahim oluyormus ama inşallah gerek kalmaz Allah yüzüne güler
İnşallah canım benim 5,5 yil önce bir kürtajım var dediğin gibi ben de tekrar hamile kalamadigim için tüp bebek yaptirmistik. Onda da ikinci transferdi. Çok yorgun hissediyorum hem olmasını çok istiyorum hem de başlayacak gücü bulamıyorum kendimde. Hayırlısı olsun inşallah 🙏

İnşallah canım benim 5,5 yil önce bir kürtajım var dediğin gibi ben de tekrar hamile kalamadigim için tüp bebek yaptirmistik. Onda da ikinci transferdi. Çok yorgun hissediyorum hem olmasını çok istiyorum hem de başlayacak gücü bulamıyorum kendimde. Hayırlısı olsun inşallah 🙏
Sorma bende öyle onca zahmet çektik şimdi daha çok zahmetli gibi geliyor gözümde tekrardan başlamak dondurmus varmı peki en azından transfer denersin

Sorma bende öyle onca zahmet çektik şimdi daha çok zahmetli gibi geliyor gözümde tekrardan başlamak dondurmus varmı peki en azından transfer denersin
Dondurulmuş çift var ama genetik yapılacak artık onlara olur mu diye konusucaz olur gibi konuştu doktor ama bilmiyorum. Canım sınavım bir değil ki eltim ve kardeşim ile aynı hamileydim şimdi onların hamilelik süreçleri beni nasıl etkileyecek bilmiyorum. Allah büyük hepimizin yardımcısi olsun

Dondurulmuş çift var ama genetik yapılacak artık onlara olur mu diye konusucaz olur gibi konuştu doktor ama bilmiyorum. Canım sınavım bir değil ki eltim ve kardeşim ile aynı hamileydim şimdi onların hamilelik süreçleri beni nasıl etkileyecek bilmiyorum. Allah büyük hepimizin yardımcısi olsun
Allah' yardımcın olsun bir şey diyemiyorum çok zor isyan etmeyelim inşallah sonun güzel olur

Benimde geç tutunmuştu. 6 haftalıkken kese görmeye gittim kese 5 haftalık çıkmıştı. 2 hafta sonra gel kalp atışına bakalım dediler. Kese ve bebek haftasına uyumlu çıktı 8 haftalık. Kalp atışını da duydum. Sizinki çok erken henüz.
Canım selam iyi bayramlar 😘 Ben bugün acile gittim sabah lekelenme vardı. Doktor bebek 5+6 görünüyor çok küçük şuan kalp atış olmamasi normal biz olmasını beklemeyiz dedi. Ben de Çarşamba günü kese 6+4 görünüyordu dedim. Ben keseyi olcmuyorum bebegi ölçtüm biz bebeği görünce keseye bakmayız dedi. Kafam karıştı iyice canım umutlandim şimdi bı an. Sen de böyle bı şey duydun mu? Yani bebek keseye göre küçük yeni oluşuyor dedi

Canım selam iyi bayramlar 😘 Ben bugün acile gittim sabah lekelenme vardı. Doktor bebek 5+6 görünüyor çok küçük şuan kalp atış olmamasi normal biz olmasını beklemeyiz dedi. Ben de Çarşamba günü kese 6+4 görünüyordu dedim. Ben keseyi olcmuyorum bebegi ölçtüm biz bebeği görünce keseye bakmayız dedi. Kafam karıştı iyice canım umutlandim şimdi bı an. Sen de böyle bı şey duydun mu? Yani bebek keseye göre küçük yeni oluşuyor dedi
Selam canım sanada iyi bayramlar.
Bende duydum bebeğin sonradan geliştiğini. İnşallah seninde öyledir 🙏🙏 iyi düşünelim iyi olsun.

Ben 6+2deyim yolku gördü doktor bebek de hayal meyal görünüyo dedi ama kürtaj vs demedi geç döllenme olabilir sakin ol başka doktora git bi hafta bekle ama bebek 7 mm üstünde kese görünmüyorsa sorun diyebiliriz bebeğin boyu ne kadar şu an
Bugün doktora gittim sizinle aynıyım kalp atışı yoktu haftaya gel eğer yine yoksa müdahale ederiz progrestan kullanmayı bırak kendiliğinden belki düşer dedi. Sizde bir gelişme oldu mu

kızlar sakin olun zaten düşeceği varsa düşüyor engel olamıyorsunuz ama benimde 7+2 de hemen kürtaja aldı tabi cahillik başka dok. bile görünemedim boş kese dedi sonraki ay yanımda çalışan kız hamile kaldı ve 7 haftada onada boş kese gibi 1 hafta daha bekleyelim demiş başka bi dok gitti o veeeeee 8 haftada kalp atışı duyuldu veee şuanda oğlu 1 yaşında ben nden beklemedim neden araştırmadım dedim hep kızdım kendime hepppp veee kürtaj yüzünden bidaha hamile kalamadım kalamıyorumda herkes zarar vermiştir rahmine diyor eşimde de bende de hiç bi sorun yok ona rağmen olmuyor eğer size zararı yoksa bırakın kendi düşsün çokk üzülerek söylüyorum bunları inş kalp atışı gelir o keseyi görmek bile çokk farklı bi duyguydu allahım bizede yaşatsın tekrar o duyguları ve kucğımıza almayı nasip etsin

Bugün doktora gittim sizinle aynıyım kalp atışı yoktu haftaya gel eğer yine yoksa müdahale ederiz progrestan kullanmayı bırak kendiliğinden belki düşer dedi. Sizde bir gelişme oldu mu
Cuma günü kontrolüm. Ben anormal bi durum yaşadığımı düşünmüyorum herşey olması gerektiği gibi ilerledi bence siz de kalbinizi ferah tutun. K KKHN dediği gibi olaylar da mevcut. İyi düşünelim

Cuma günü kontrolüm. Ben anormal bi durum yaşadığımı düşünmüyorum herşey olması gerektiği gibi ilerledi bence siz de kalbinizi ferah tutun. K KKHN dediği gibi olaylar da mevcut. İyi düşünelim
O ne demek acaba haftaya gel eğer kalp atışı yoksa kürtaj yaparız çok üzüldüm sabahtandır ağlıyorum😥

O ne demek acaba haftaya gel eğer kalp atışı yoksa kürtaj yaparız çok üzüldüm sabahtandır ağlıyorum😥
ağlama canım banada 2 gün sonra gel bi bakıcam dedi gittim apar topar kürtaja aldı ama zaten sağlıklı gebelik olmuyormuş napalım bizimde böyleymiş elden bişi gelmiyor kendine dikkat et kürtaj olsan bile ayaklarını üşütme ben bide enfeksiyon kaptım 6 ay idrar yolu enf uğraştım kimse bişi demedi ilgilenmedi

Ben de adete göre 9.haftamdayım, bebek var ama 2 haftadır kalp atışı yok, doktorum son 1 hafta daha verdi, %99 yok ama emin olalım diyor umudum hiç kalmadı, belki kendi düşer kürtaja gerek kalmaz demişti, ilk haftalarda ilaca rağmen olan kanamam şimdi birden yok oldu, isteyince olmuyor kanama …

Benim gibi 10.haftaya yaklaşıp hala kanaması olmayan var mı, normal mi bu, kürtaj olmayı istemiyorum:KK43:

Aynı seyleri yasadim sizinle daha bugün doktora gittim tekrar 6+4 te gorulmemisti 7+4 oldu ama hala kalp atışı yok gelişimi de durmuş. Ama ben 5 yıl önce kürtaj olmuştum bir daha hamile kalmadım hiçbir sorun yokken alakası var mı bilmiyorum o yüzden tekrar kürtaj olmak istemedim. şimdi ilaçları keserek tekrar bekleyeceğim inşallah düşer diye dua etmek de varmis kaderimde 😔 ama doktorum şunu söyledi daha küçük yani Allah korusun kürtaja gerek kalsa bile daha kolay olacak dedi hayırlısı olsun hakkımızda. Ağlayın üzülun içinize atmayın vedalasin bir anne için kalbi atmayan yavrusunu karnında saklamak çok zor ama inşallah sağlıklı evlatlarımıza hayırlısı ile kavuşacağız 🙏

Aynı seyleri yasadim sizinle daha bugün doktora gittim tekrar 6+4 te gorulmemisti 7+4 oldu ama hala kalp atışı yok gelişimi de durmuş. Ama ben 5 yıl önce kürtaj olmuştum bir daha hamile kalmadım hiçbir sorun yokken alakası var mı bilmiyorum o yüzden tekrar kürtaj olmak istemedim. şimdi ilaçları keserek tekrar bekleyeceğim inşallah düşer diye dua etmek de varmis kaderimde 😔 ama doktorum şunu söyledi daha küçük yani Allah korusun kürtaja gerek kalsa bile daha kolay olacak dedi hayırlısı olsun hakkımızda. Ağlayın üzülun içinize atmayın vedalasin bir anne için kalbi atmayan yavrusunu karnında saklamak çok zor ama inşallah sağlıklı evlatlarımıza hayırlısı ile kavuşacağız 🙏
Merhaba bu 5 yılda neler yaptınız peki ben kürtaj olalı 2 yıl oldu gebelik olmuyor tüp bebekmi aşılamamı sizinki

Merhaba bu 5 yılda neler yaptınız peki ben kürtaj olalı 2 yıl oldu gebelik olmuyor tüp bebekmi aşılamamı sizinki
Ben evlendim ikinci ay hamile olduğumu ogrendim. Sonra 9 haftalık kürtaj. Her şey normal olduğu halde tekrar gebe kalamadım doktorlar sasiriyordu. Rahim filmi de temiz çıkti yapışıklık vs yoktu. Sonra iki kez aşılama yaptirdik negatif. Ardından tüp bebek 5 AA embriyo kesin hamile kalırım diyordum o da negatif. İkinci transfer pozitif oldu bu ay. Ama kalp atışı durdu. Şimdi kürtaj istemiyorum asla kanamam başladı inşallah düşer. Kürtajla alakası olmayabilir ben psikolojisini atlayamadım fazla hassasim. cevremde kürtajın ardından hemen hamile kalanlar var ama bende engel olan bir şey vardı genetik test yapılacak şimdi embriyoya

X