68 kiloyla diyete başlıyorum. Yakın kiloda isek beraber zayıflayabiliriz :)

Selam hanımlar
Kendimce kabak detoks yaptım bugün
Sabah
3 haşlanmış yumurta 😅
1 yeşil biber

Ara 1/2 yeşil elma

Öğle
Yoğurtlu 2 kabak 1 ceviz

Akşam
Öğle ile aynı yiyeceğim

Su 2litre yapmaya çalışıyorum 😬 aralarda kahve de var kahvesiz dayanamam😅

Akşam bozarsam filan yazarım ama bozmam ya 😀

Spor yok bugün hava soğuk gibi çıkasım gelmedi evde leslie yaparsam yazarım😁

Selam hanımlar
Kendimce kabak detoks yaptım bugün
Sabah
3 haşlanmış yumurta 😅
1 yeşil biber

Ara 1/2 yeşil elma

Öğle
Yoğurtlu 2 kabak 1 ceviz

Akşam
Öğle ile aynı yiyeceğim

Su 2litre yapmaya çalışıyorum 😬 aralarda kahve de var kahvesiz dayanamam😅

Akşam bozarsam filan yazarım ama bozmam ya 😀

Spor yok bugün hava soğuk gibi çıkasım gelmedi evde leslie yaparsam yazarım😁
Gece yaptigin sporu ve ictigin suyu yaz da sorumluluk hissedersen daha iyi yapiliyor 😀 bekliyoruz.
Bende ise yariyor bir yere bildirecek olma durumu.
Bir de bozarsam, yapmazsam yazarim aksam diyorsun ya. bilinc altina oyle kodlaniyor.
Bozmazsin 😉

Heyoo ben geldim. Sabah bildiğiniz gibi normal kahvaltı yaptım. Ara öğünde yaban mersini çiğ fındık ve kuru üzüm yedim 10ar tane. Akşam da haşlanmış nohut haşlanmış karabuğday ve yoğurtla soğuk çorba gibi bir şey yaptım. Akşam düğüne gidebilirim orada belki yerim bir şeyler garanti vermiyorum 😁 15 dk açık havada yürüdüm. Akşam eliptik yaparım her zamanki gibi. 2 litre de su içtim.

11.00:1 bardak süt, 4 kasik yulaf haslama,
3 ceviz, 2 yk tahin, kucuk muz, 1 avuc aronya, tarcin lapasi.

15.00:1 bardak sut, zerdecal, yesilcay karisimi.

18.30:yarim kase et suyu corba ve maalesef 6 li citir peynir.
Tarti oncesi gunu iyi yapmadim ama yedim🙈

Gece yaptigin sporu ve ictigin suyu yaz da sorumluluk hissedersen daha iyi yapiliyor 😀 bekliyoruz.
Bende ise yariyor bir yere bildirecek olma durumu.
Bir de bozarsam, yapmazsam yazarim aksam diyorsun ya. bilinc altina oyle kodlaniyor.
Bozmazsin 😉
Aynen bozmadım 😁hatta uygulamaya yazdım şok iyi bir gün oldu protein yüksek karbonhidrat çok az

Ama spor yapmadım spor modum yok genelde pazarları 🥲

20230611_101558.jpg

01 mayis 67.0
29 mayis:63.6
05 haziran:62.8
12 haziran:62.4

Selam 🌸 herkese guzel haftalar.
Bu hafta 0,4 kg gitti.
Biraz rahat davranmistim zaten.
Tekrar bir asılalım bakalım.

Sabah tartıldım kızlar sonuç süper. Şimdi şöyleki ilk kilom 70300 dü ben düz 70 demiştim. Sabah tartıda 69du düz. Yani aslında 1300 vermişim. Regl haftasına rağmen iyi sonuç bence.

Arkadaşlar merhaba. Ne yazıkkı bende bır depremzedeyim. İstanbula kactık geldik. 33. Haftadayım. Tum dogum planım degıstı tabıki. Burada nerde nasıl dogum yapcam bılmıyorum. Ozel saglıkm sıgortam yok. Devlette dogum yapmak ıstemıyorum. Uygun fıyatlı avrupa yakasında besıktas cıvarında dogum yapabılecegım nereler var? bana yardımcı olursanız cok sevınırım. Buyuk bır sıkıntı yasarken bunuda planlamak zorundayım

Kızlar hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Tek tek etiketleyemedim. Gerçekten sürecin başından beri yazışınca aile gibi oluyoruz. İnsan kızkardeşi doğum yapmış gibi seviniyor 😇

En son ultrason ağırlığı 2500 civarıydı zaten. Tam denk geldi yani. Adını da daha bu haftanın başında koymuştuk; kapı süsü ve çikolatalarını dün sabah kendim yaparak halledebildim o yüzden😅 hediyelikleri pazartesi veya salı kargoya verilecek 😂 eve gelenlere vereceğim artık. Zaten küveze girme ihtimalinden dolayı kimseye haber vermemiştim. En yakın kız grubum biliyor sadece. Onların da biri Amerika ‘da diğeri Antalya’da şu anda 😂😂

Hastane çantası için hazırlıklara daha önceden başlamıştım. Bütün alışverişi falan son 2 haftaya sığdırdım. Anneler evi temizledi, kıyafetler yıkandı, ütülendi. Ama çanta hazır değildi. Dün gece hazır edip çıktık evden. Çantanızı hazır etmeye dikkat edin. Bu arada ben eğer ki göz kapaklarımdaki şişlikten şüpheleenmeseydim gidip idrar vermeseydim bu doğum olmayacaktı. Her belirtinizi doktora söyleyin mutlaka.

Daha önde de yazmıştım yine yazayım; hamileliğe dair hiçbir şey bilmeyen bana ellerimin şişmesini söylemem üzerine tansiyona bakmamı söyleyen arkadaşlardan allah bin kere razı olsun. Onlar sayesinde tansiyona yatkınlığımı öğrendik ve hamileliğim sağlıklı geçti. Hiç farkedemetebilirdik de.

Doğum yaptım diye burayı boşlamam 😇 fırsat bulfukça geliyorum zaten. Şu anda fena gitmiyor diyip selamlarımı iletiyorum hepinize 😇

Eki Görüntüle 3259889

01 mayis 67.0
29 mayis:63.6
05 haziran:62.8
12 haziran:62.4

Selam 🌸 herkese guzel haftalar.
Bu hafta 0,4 kg gitti.
Biraz rahat davranmistim zaten.
Tekrar bir asılalım bakalım.

Sabah tartıldım kızlar sonuç süper. Şimdi şöyleki ilk kilom 70300 dü ben düz 70 demiştim. Sabah tartıda 69du düz. Yani aslında 1300 vermişim. Regl haftasına rağmen iyi sonuç bence.

Günaydın buraya ilk yazdığımda 75,4düm

Bugün çok mutluyum 74,3 🙏💐 hemen faydası oldu kabak detoksunun

Bugün de devam edeceğim 😁
Harikasiniz kizlar boyle devam edelim uc ay sonra bambaska biz

Bugünki
Menü

Sabah kahve
Öğle 12:00 2 haşlanmış yumurta , 1/2 avokado , 2 kaşık lor peyniri, bol yeşillik domates salatalıklı salata ,2 pişmiş biber

Ara badem sütlü kahve

Akşam
2 adet kabaktan yoğurtlu kabak ve 2 ceviz

Planlanan akşam yemeği bu 18:00 şeklinde 😇

Bugün detox çorbasını içtim bütün gün. Bakalım etkisi yarın belli olacak. 40 dk eliptik de yaptım ve 2 litre suyumu da içtim tabi.
Herkes nerde yahu

Menu paylasmadim ilk kez😶
Ya biraz karistirdim, fazla yedim.
Duzenim bozuldu, alisveris de yapmadim.
Yarin da boyle yapmam umarim yaaaa.
Hep boyle yapiyorum.
3, 4 kilo verince salmaya basliyorum.
Bu kez salmamaliyim.

Menu paylasmadim ilk kez😶
Ya biraz karistirdim, fazla yedim.
Duzenim bozuldu, alisveris de yapmadim.
Yarin da boyle yapmam umarim yaaaa.