7 günde 10 kilo

sahte_ruya

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2014
117
26
34
Merhaba kizlar.. Hayat hikayemi yazip uzatmak istemiyorum. Neden kilo aldim vs.. Sonuçta oldum 76 kilo önce dukan yaptim 73.5 kg düştüm. Ama masrafli olduğu için vazgeçtim tesadüf bu diyeti gördüm . dün başladım ve 1 kg 100 gr verdim bile ve sizlerle paylaşmak istedim..

7GUNDE 10 KG VERDIREN DIYET
PAZARTESI

SABAH=şekersiz türk kahvesi yada
şekersiz nescafe sınırsız tüketebilirsiniz. Yanında 2 dilim
tambuğday ekmeğinden yapılmış
sandviç

ÖĞLE= 2 haşlanmış yumurta ve 1 dilim tambuğday ekmeği

AKSAM=ızgarada pişirilmiş 3 kuzu pirzola (ben köfte yedim) ekmek tüketilmeyecek. Bol yeşillikli limonlu salata

SALI
SABAH=Şekersiz türk kahvesi yada şekersiz nescafe sınırsız. Ve 2 dilim tambuğday ekmeğinden yapılmış sandviç

ÖĞLE=3 adet ızgara köfte, bol yeşillikli salata

AKŞAM=sınırsız sebze yemeği, ayran (ekmeksiz)

ÇARŞAMBA
SABAH=şekersiz nescafe yada şejersiz türk kahvesi sınırsız yanında 2 dilim tambugday ekmeginden sandviç

ÖGLE=2 adet haşlanmış yumurta ve 1 dilim tambuğday ekmeği

AKSAM=sınırsız sebze yemeği ve ayran(ekmeksiz)

PERŞEMBE
SABAH=şekersiz nescafe yada şekersiz türk kahvesi sınırsız. Ve 2 dilim tambugday ekmeginden sandvic

OGLE=1 haslanmis yumurta ile yapilmis bol limonlu yumurta salatasi

AKSAM=sınırsız meyve

CUMA
SABAH=şekersiz nescafe yada şekersiz türk kahvesi sınırsız. 2 dilim tambuğday ekmeginden sandvic

OGLE=Sınırsız balık (ekmek kesinlikle tüketilmeyecek)

AKSAM=sınırsız sebze yemegi ve ayran

CUMARTESI
SABAH=şekersiz nescafe yada sekersiz turk kahvesi sınırsız yaninda 2 dilim tambugday ekmeginden sandvic

OGLE=sınırsız izgara tavuk

AKSAM=sınırsız sebze yemegi ve ayran

PAZAR=
SABAH=sekersiz nescafe yada sejersuz türk kahvesi. 2 dilim tambugday ekmeginden sandvic

OGLE=sınırsız sebze yemeği ve ayran

AKSAM= Sınırsız tavuk izgara

Ben ek olarak vaktim oldugunca yuruyus yapcam yeşilcay iccem ve bide mistik chai içicem bakalım sonuç ne olcak

Ben suan deniyorum:-) ve deneyen varmi merak ettigim icin paylastim ama 1 gunde 1.100 kg verdim ayriyeten bol su iciyorum

merhaba
şuan elma diyeti yapıyorum fena gitmiyor ama 2 hafta sonra kilo vermemde durma olacak diyet listesi hoşuma gitti sürekli elma yediğim için inanılmaz cazip geldi seni takip edeceğim umarım başarılı olursun da 2 hafta sonra bende bu diyeti uygularım:)

Bugun diyet maalesef bozuldu evde olmayınca:-):-) ama silbastan tekrar yapcam vermem lazim bu kilolari kolay aslinda zorlanmiyorum bu diyetle.

ya su dıyetlere uyanları cok tebrık edıyorum acıkcası en uzun suren dıyetım 10 gun olmuştu yok yanı mutlaka bırsey cıkıyor :KK43:(

0439484, member: 672391"]heycanla bekliyorum sonucu ben suan elma diyeti yapıyorum çok etkili ama ara verdiğimde bu diyeti uygulamak isterim[/QUOTE]

Bende bekliyorum merakla:-) 10 kilo vercegimi sanmiyorum ama 1 kilo vermek bile harika hergun tartiya ciktiginda tarti eksilerdeyse o gun guzel geciyo ve sen kac kilo verdin elma diyetiyle

Harika kisa zamanda iyi sonuc almissin. Nasil bi diyet peki anlatirmisin. Bende bu diyetten sora yaparim belki kocam benim diyetlerden sıkıldı valla ya:-)

onada yaptır :) sabah kahvaltıda 2 dlim kepekli ekmek kirbit kutusu kadar peynir domates salatalık bir haşlanmış yumurta 4-5 zeytin yiyorsun sonra kahvaltıdan 2 saat sonra elma yiyorsun her 2 saatte bir elma ben o şekilde uyguladım akşam 8 den sonra yeme diyorlar ama ben yedim valla 1.gün 1 kilo 2.gün 1,5kilo 3.gün2 kilo 4.gun 2kg 5gun 1,5kg 6gün 1,5kg 7gün1kg günde 3 fincan yeşil çay 2,5-3lt su ama valla ben bu elma kg kurallarına uyadım günde 6-7 tane bazen 5-6 tane yedim birde ben kahvaltımı sandvç yaptım zeytin ezmesi sürdüm tuz yok şeker yok süt yok
ama süper zayıflatıyor tavsiye ederim

waaw 5 gunde 7 kilo suanda lahana corbasi diyetti yapiyorum cumartesi sona eriyor pazar gunu bende dusunuyorum elma diyetine baslamayi
başla mutlaka ama ordakiler gibi hergün tartılma cidden bak orda yazı paylaştım bilinç altına kötü mesaj yollama emin ol hemen verirsin sanırım senin çok kilon yoktu

başla mutlaka ama ordakiler gibi hergün tartılma cidden bak orda yazı paylaştım bilinç altına kötü mesaj yollama emin ol hemen verirsin sanırım senin çok kilon yoktu

cumartesi diyettim sona eriyor ama en son iki hafta once dartilmistim pazar gunu dartilmayi dusunuyorum tekrardan cokta tartiya cikan birisi degilim hatta evimde bile bulundurmuyorum olmayan bir kottum var onu deniyorum :) benim sorun basen ve kalca onun icinde spor yapiyorum

elena bşy sölicem cuma günü 42 beden kot aldım ptesi ilk kez giydim bugün cuma ve üzerimden düşüyor belime ellerimi sokuyoru iki elimi üst üste yemin ederim hala boşluk kalıyor ve ben daha spora başlamadım haftaya inşallah

Valla esim benden zayifkiii:-) harika bu arada cok iyi bu diyetten sora baslicam bende madem oyle gitsin su kilolar yaaaa. Ve ben her gun tartiliyorum sabirsizim galiba:eek:

elena bşy sölicem cuma günü 42 beden kot aldım ptesi ilk kez giydim bugün cuma ve üzerimden düşüyor belime ellerimi sokuyoru iki elimi üst üste yemin ederim hala boşluk kalıyor ve ben daha spora başlamadım haftaya inşallah

ai super ya senin adina cok sevindim bahsettigim kotta iste 42 beden onceleri cok diye oturuyordu ama simdi ise az kaldi bacaklarimdan cikmiyordu suanda sadece onu kapanmiyor ama pis hirs yaptim augustosa kadar gidecek bu kilolar

X