**_dOĞDUğun YeR NerE,dOYDUğuN yER NeRe?

hoşgeldin canım bir gurbetten başka gurbete gitmişsin ...nasıl oralar fas sıcaktır heralde şimdiki gündemimiz hep havaların sıcaklığı :)
Hoşbuldum 🥰

Hemde nasıl sıcak. 43 dereceye kadar çıktı bu hafta bir hafta felan sonra anca düşer😁

yok canım çekmedim hiç..kaç kez çekilmesi lazım transfer zamanı ya da yumurta toplama zamanı siteden yardım isterim okumaya yardım etmeleri için canım..
meryem suresi falan okutuldu kendim hatim tamamladım yine niyetledim bakalım yeni tedaviye başlayacağım ya...
kpss konusunda birbirimizi gaza getirelim ben atanamadığım için zamanında eşimin ailesinden çok laflar yedim okumaya saygı gösteren yok memur olursan anca :KK70:
4444 salatı tefriciye çekmiştik biri için çocuğu olmuyordu yıllardır oldu Allahın izniyle tabi.

aaynaa aaynaa Benim eşim de çalışmama izin vermiyordu evlendik 8 sene çalışmadım. ama şimdi hayat şartları mecbur 2 senedir çalışıyorum.

4444 salatı tefriciye çekmiştik biri için çocuğu olmuyordu yıllardır oldu Allahın izniyle tabi.
merhaba canım izindeydik biz de oraya git buraya git derken düğüm olduk tedavi için doktor doktor gezdik bir de memleket derken şimdi eşyalarımızda şırnağa yeni geldi evi düzenlemek lazım eşyalarımızı o kadar kötü hale getirmişler ki kesin çok kırık vardır eşyalarımızda...
tedavi öncesi ben de tefriciye için sitedeki arkadaşlardan yardım isteyeyim...inşallah bizim de olur..hayırlısı ile sağlıcakla

günaydın kızlar biz de sonunda lojmana geçtik eşyalar içine atıldı ama o kadar kötü taşımışlar her şeyi sökmüşler takmamışlar bir gardolabı kurmuşlar içleri hep duruyor bu sıcakta ter neremizden aktı anlamadık...daha çok da işimiz var :KK43:

günaydın kızlar biz de sonunda lojmana geçtik eşyalar içine atıldı ama o kadar kötü taşımışlar her şeyi sökmüşler takmamışlar bir gardolabı kurmuşlar içleri hep duruyor bu sıcakta ter neremizden aktı anlamadık...daha çok da işimiz var :KK43:
Allah kolaylık versin canım

Iyiyim şükür okula gitti büyük çocuklar küçük de uyuyor biraz dinlenip çay içiyorum ❤yeni taşıdığın yer mutluluk getirsin sana inşallah 🤲🏻
inşallah canım hayırlı olsun inşallah ..okullar başladı havalar da biraz ferahlasa bu sıcakların sonu ne olacak anlamadım

Orası çok sıcaktır birde burası icin soğuk bile diyebilirim öğlen ısınıyor biraz
burası aynen canım dün eşim beş tane atlet değiştirdi iş yaparken adam sucuk gibi oldu :KK70: yarın iş başı yapacak bugün de televizyonu falan monte edecek işte ben de kolilere devam açtıkça sinirleniyorum :KK70:

ii geceler konumuza nazar değdi :) ilk bir uğrandı sonra sustu

Merhaba arkadaşlar, sohbet muhabbet olsun maksat...

doğduğumuz yer doyduğumuz yer aslen nereliyiz derken muhabbet sohbet olur diyorum...
belki bu konum patlat:)
ben istanbulda doğdum tokatlıyım şuan şırnakta doyuyoruz :)
ya sizler?
çay sevenleri beklerim...çayım yine hazır..
kahve sevenler de tabii:)

İsviçrede doğdum, Hollandada yaşıyorum çalışıyorum, aslen annem Fas baba İzmirli. 😄
Eşim aslen Sivaslı, denizlide okumuş , sonra uniyi İstanbulda bitirmiş. Ondan sonra Hollandaya gelmiş çalışmak için. Birbirimizi bulduk evlendik😄

İsviçrede doğdum, Hollandada yaşıyorum çalışıyorum, aslen annem Fas baba İzmirli. 😄
Eşim aslen Sivaslı, denizlide okumuş , sonra uniyi İstanbulda bitirmiş. Ondan sonra Hollandaya gelmiş çalışmak için. Birbirimizi bulduk evlendik😄
ooo canım sen iklimler yelpazesi gibisin:KK70: kültürler de farklı farklı ...
hem faslı hem izmirli hem isviçreli :KK70::KK70::d daha neyi eklesem...:KK70:

daha taşınmak istemiyorum ya 3 gündür yorgunluktan bir tuhaf oldum daha iki hafta sürer tam her şeyin yerine oturması...
bir bana yardıma gelsin :KK70::KK70::KK70:

X