acı çehre tohumunu deneyen varmı??*

tugbaatabey

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2014
42
2
Acı Çehre – 1 Ayda 8 Kilo

Acı çehre tohumu sayesinde 1 ayda 8 kilo vermek mümkündür. Tabi herkesin metabolizma hızı farklı olduğu için maksimum 8 kiloya kadar inebiliyorsunuz. Acil kilo vermek için uzmanlar tarafından önerilmiş ve son derece hızlı bir şekilde etkisi gösterdiği kanıtlanmıştır.

Acı Çehre Kullanımı
aci-cehre-tohumu.jpg

Aktarlardan temin edebileceğiniz acı çehre tohumunu sabah kahvaltıdan 1 saat sonra bol suyla içebilirsiniz. İster çiğneyerek ister tüm yutarak tüketebilirsiniz. Tamamen bitkiseldir ve hiçbir yan etkisi yoktur. Bağırsakları çok güzel çalıştırıyor ve kabızlık gibi sorunlarınızı ortadan kaldırıyor. Mide gazı ve şişkinlerinizden kurtuluyorsunuz.

Acı Çehre Faydaları

Göbek, basen ve bel gibi bölgelerinizde toplanmış kilolarınıza elveda demeye acı çehre tohumu ile elveda diyebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan itibaren 3 saat sonra etkisini göstermeye başlayacak ve sindirim sisteminiz çok güzel çalışacaktır. Ayrıca kolestrol, böbrek hastalıkları ve mide şişkinliği gibi rahatsızlıklarınıza da çare olmaktadır.

Acı Çehre ile Zayıflama

Düzenli olarak günde sadece 1 adet acı çehre tohumuyla 1 ayda ideal kilonuza emin adımlarla ulaşacaksınız. İçerisinde hiçbir şekilde kimyasal madde bulunmamaktadır ve vermiş olduğunuz kiloları kesinlikle geri almamaktasınız. Doğal yollarla ve sağlıklı zayıflamanın en hızlı şekli acı çehre tohumuyla zayıflamaktır.

Acı Çehre Tohumu

Acı çehre tohumunun en önemli özelliklerinden biri de yağ depolanmasını engellemesidir. Toksinleri dışarıya atarak besinlerin vitamin ve minerallerin emilmesini sağlar. Vücut direnci artar ve bağışıklık sisteminiz güçlenir. Acı çehrenin modern tıpta yeri vardır. Yapılan son araştırmalara göre acı çehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği saptanmıştır. Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır. Mutlaka yemeklerden 1 saat sonra bol suyla alınmalıdır. Kilo takibinizi haftada 1 kere yaptığını zaman vücudunuzdaki değişikliği görebileceksiniz. Ayrıca gözle görülür bir değişim yaşamaya da kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra hazır olun.

ben bir kez içtim yaklaşım dört saat tuvaletten çıkamadım metabolizmaya göre farklılık gösteriyor kanımca

eğer dışarı çıkmayacaksınız deneyin yani evde olun yoksa rezil olursunuz. çok berbat birşey sadece ishal yapıyor su kaybı yani. bir kere meraktan içtik arkadaşla ama denemez olaydım

ben de geçen hafta tatilde içme gafletinde bulundum. gecem rezil oldu. tuvaletten çıkamadım. şişirdi resmen patlayacak gibi oldum. ve acayip gaz sancı yaptı. içince evde oturmak gerekiyor.

kzlar dün yatmadan önce 2-3 tane su ile yuttum sabah kalktıgımda 2 kilo gitmişti ama dediğiniz gibi bir iki kere tuvalete gittim sonra hiçbişey olmadı

Aci cehrenin rengi siyah ise bi ise yaramaz eger siyah ama hafif yeşil e dönük se taze demektir ben kullandim yalniz yutmak degil çiğneyerek yutmak etkisini arttirie gunde 3 tane kullandim 15 gunde 7 kilo verdim tabi yaninda sporda yaptim yalniz cignediginizde tadı kotu oluyor ama yinede etkisini tam gormek icin cigneyin ve aci cehreyi kullandiktan sonra ne kadar cok su icerseniz o kadar iyi

İshal yapmaktan başka bi işe yaradığı yok, günde 20 kere tuvalete çıkıyorsun. Bu da hayat mı?! Vücutta ne mineral kalır ne vitamin.

Acı çehre tohumu sayesinde 1 ayda 8 kilo vermek mümkündür. Tabi herkesin metabolizma hızı farklı olduğu için maksimum 8 kiloya kadar inebiliyorsunuz. Acil kilo vermek için uzmanlar tarafından önerilmiş ve son derece hızlı bir şekilde etkisi gösterdiği kanıtlanmıştır.

Acı Çehre Kullanımı
aci-cehre-tohumu.jpg

Aktarlardan temin edebileceğiniz acı çehre tohumunu sabah kahvaltıdan 1 saat sonra bol suyla içebilirsiniz. İster çiğneyerek ister tüm yutarak tüketebilirsiniz. Tamamen bitkiseldir ve hiçbir yan etkisi yoktur. Bağırsakları çok güzel çalıştırıyor ve kabızlık gibi sorunlarınızı ortadan kaldırıyor. Mide gazı ve şişkinlerinizden kurtuluyorsunuz.

Acı Çehre Faydaları

Göbek, basen ve bel gibi bölgelerinizde toplanmış kilolarınıza elveda demeye acı çehre tohumu ile elveda diyebilirsiniz. Kullanmaya başladıktan itibaren 3 saat sonra etkisini göstermeye başlayacak ve sindirim sisteminiz çok güzel çalışacaktır. Ayrıca kolestrol, böbrek hastalıkları ve mide şişkinliği gibi rahatsızlıklarınıza da çare olmaktadır.

Acı Çehre ile Zayıflama

Düzenli olarak günde sadece 1 adet acı çehre tohumuyla 1 ayda ideal kilonuza emin adımlarla ulaşacaksınız. İçerisinde hiçbir şekilde kimyasal madde bulunmamaktadır ve vermiş olduğunuz kiloları kesinlikle geri almamaktasınız. Doğal yollarla ve sağlıklı zayıflamanın en hızlı şekli acı çehre tohumuyla zayıflamaktır.

Acı Çehre Tohumu

Acı çehre tohumunun en önemli özelliklerinden biri de yağ depolanmasını engellemesidir. Toksinleri dışarıya atarak besinlerin vitamin ve minerallerin emilmesini sağlar. Vücut direnci artar ve bağışıklık sisteminiz güçlenir. Acı çehrenin modern tıpta yeri vardır. Yapılan son araştırmalara göre acı çehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği saptanmıştır. Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır. Mutlaka yemeklerden 1 saat sonra bol suyla alınmalıdır. Kilo takibinizi haftada 1 kere yaptığını zaman vücudunuzdaki değişikliği görebileceksiniz. Ayrıca gözle görülür bir değişim yaşamaya da kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra hazır olun.

Merhaba ,

Sağlığınızı tehlikeye atmayın. Bu ürün ve benzeri ürünler hakkında konu açılması yasak. Bilginize.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/uyari.437621/

Dönem dönem popüler hale gelen , adı sıkça paylaşılan acı çehre hakkında bir kullanıcının paylaşımları aşağıdadır. Kullanıp 3 kilo versem bana yeter diye düşünebilecek herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum.

BİTKİSEL ÇÖZÜM MÜ? BİTKİSEL ÖLÜM MÜ?(Akdiken tohumunun zararları)
// []
Son günlerde moda haline gelen bitkisel ilaç ve bitkisel ürünlerin aslında sağlığa ne kadar zararlı olduğunu biliyormusunuz?

Özellikle bitkisel zayıflama ürünleri kullanımındaki zehirlenme ve ölüme kadar giden vakaların sayısı hızla artıyor. Bu tür ürünleri kullanırken oluşabilecek rahatsızlıkları maalesef hiç birimiz göz önüne almadan ezbere kullanıyoruz.

Benim başıma gelen olayı size ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Amacım daha fazla kişinin canı yanmadan herkesin bilgilenmesini sağlamak. Umarım bunu başarabilirim.

E-mailime gelen bir maille kilo verdirici ve aynı zamanda bağırsak sistemini düzenleyici olan Acı çehre AKDİKEN TOHUMU adlı (Latince Adı: Rhamnus cathartica) bitkiyi Aralık 2009 ayı başında kullanmaya başladım. Maildeki açıklamada Tarım Bakanlığı onaylı ve yüzde yüz doğal ürün olarak lanse edilmiş ve hiçbir yan etkisi yoktur denilmiş. Bende ezbere bu tür ürünleri kullanan biri olmadığım için internetten araştırma yaptım ve gördüm ki hiçbir yan etkisi yok.

Ürünü kullanmaya başlayalı yaklaşık 1 ay olmuştu ki , bir gün aniden midemde bir ağrı hissettim çok önemli olmadığını düşünerek o gün bir mide ilacı aldım ve ağrım geçti. Ertesi gün tekrar midem ağrımaya başladı ben yine aynı mide ilacını aldım ama ağrı geçmedi 2 saat sonra bir ilaç daha aldım yine geçmedi. Akşama doğru kusma ve mide bulantısı başladı. Ben o akşam GATA acile gittim. Benden kan aldılar serum takıldı bir ağrı kesici yapıldı ve ağrım dindi. Eve geldikten sonra gece acil doktoru bizi aradı ve karaciğer enzimlerimde anormal bir artış olduğunu ve hemen yarın sabah Gastro bölümüne gitmemizi söyledi.

Ertesi gün biz hastaneye tekrar gittik. Doktor kan aldırmamı istedi değerleri kontrol edecek ve ona göre karar verecekti dolayısı ile biz eve döndük ancak akşam tekrar ağrım tuttu tabi soluğu hastanede aldık. Yine aynı işlemler tekrarlandı ve biz tekrar eve döndük. Hafta sonu yani cumartesi günü yine ben acile gittim kusmam devam ediyor ben bu birkaç gün zarfında ağzıma hiçbir şey alamıyordum ve aynı zamanda da 4 gün içinde 4 kilo verdim. Mide ağrısı devam ettiği için cumartesi müşahade altında kaldım ve o geceyi hastanede geçirdim.
Pazartesi günü öğlene doğru tekrar midemde ağrı ve kusma başladı. Tekrar acile gittim Kan tahlillerimde karaciğer enzimlerimdeki sürekli artış devam ettiği için ve o gün hastaneye yatış işlemim yapıldı. 9 gün sonra yavaş yavaş düşme eğilimi göstermeye başladığı içinde taburcu edilip evde istirahat etmem önerildi ve bu arada da ayaktan tedavim devam edecekti.

Ancak bir hafta sonra yine kontrole gittiğimde (bu arada ağrılarım tekrar başlamıştı) karaciğer enzimlerinde daha da fazla bir artış olduğu görülerek hemen hastaneye yatış işlemim yapıldı. Bir hafta yine hastanede yattım bu arada tekrar değerlerde düşüş başladı. Ben tekrar taburcu edildim ve istirahat etmem söylendi. Halende hem karaciğer koruma diyetine hem de istirahate devam ediyorum. Yeniden bir artış olurmu şu an bilemiyorum ama doktorum dikkatli olmamı ve yine artış olabilme ihtimalimin olduğunu söylüyor.
Sonuçta ben erken teşhisle karaciğerimi tamamen kaybetmekten kurtuldum ama herkes benim kadar şanslı olmayabilir. Çünkü hastanede yapılan araştırmada bu bitkinin direk karaciğeri tahrip ettiği ve aynı zamanda da sinir sistemini etkilediği ayrıca yurtdışında yasaklandığı öğrenildi.

Buradaki en önemli unsurlardan biri de Tarım Bakanlığının bu ürünlere onay vermesidir.
Bu nedenle esas Tarım Bakanlığı ruhsat vermekle hatalıdır. Çok iyi araştırıp tahlile gönderip öyle onaylamalıdır.

Ayrıca Tarım Bakanlığı bir yanlışa daha imza atıyor. Neden mi; İnsanın kullandığı bu tür ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylamalıdır. Çünkü Sağlık Bakanlığı onay vermeden önce Hıfzıssıhha’da test ettiriyor ondan sonra onaylıyor. Tarım Bakanlığı ise beyan edilen belgelere göre onaylıyor. Ayrıca Tarım Bakanlığı bitki ve hayvanların kullanacağı ürünlere bakar ve onaylar, neden insanların kullanacağı ürünlere onay veriyor bunu anlamakta zorlanıyorum açıkçası.

Sizler bu tür bitkisel ürünleri gelişigüzel kullanmayın ve lütfen çok dikkatli olun. Hayatta sağlıktan daha önemli bir şey yok.

Gazete de bu olayla ilgili çıkan bir habere aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz.

http://www.milliyet.com.tr/zayiflama-ilaclarinin-ardindaki-gercek/turkiye/sondakika/22.04.2010/1228454/default.htm
http://www.haberturk.com/saglik/haber/516405-bakanlik-zayiflama-ilaci-reklamlarina-ceza-yagdirdi

Nazlı KARACA

Yazının alındığı kaynak : http://www.nesdanismanlik.com/?part=5&id=7

Aci cehrenin rengi siyah ise bi ise yaramaz eger siyah ama hafif yeşil e dönük se taze demektir ben kullandim yalniz yutmak degil çiğneyerek yutmak etkisini arttirie gunde 3 tane kullandim 15 gunde 7 kilo verdim tabi yaninda sporda yaptim yalniz cignediginizde tadı kotu oluyor ama yinede etkisini tam gormek icin cigneyin ve aci cehreyi kullandiktan sonra ne kadar cok su icerseniz o kadar iyi
Üstünden sbaya geçmiş ama yanlışınız var siyah olanını kullanıyorum ve bi kaç saate acayip tuvalete çıkartıyor

Acı Çehre Kullanımı
aci-cehre-tohumu.jpg

Acı Çehre Faydaları

Acı Çehre ile Zayıflama

Acı Çehre Tohumu

Bu sadece ishal yapıyor ishal yapması ilen basen niye gitsin.ayrica birkaç günden sonra birakinca bagirsak tembelliği yapıyor.daha cok kabiz oluyorsun.doktorum söyledi bana uzun sure degil zorda kalınca kullan dedi.

Koca Bi saçmalıktan başka hiçbir şey değil. Öglen aksam sabah kullanıldığında çok zararının olcağini düşünüyorum. Ayrıca kullanıldığında yeterince su alınmazsa daha sıkıntı.kısaca DENEMEYİN

Ay asla kullanmayın bağırsaklarım patlıyordu nerdeyse iki tohumu ye karnını bozar dediler kabızlık için almıştım bende buncacık şey bana etki etmez diye 4 tohumu birden çiğnedim ölüyordum nerdeyse patlayacaktım gazdan ve sancidan

Bu arada zayıflatmaz bagirsaklarindaki doluluğu ve suyu attığı için ilk gunlerde 1 2 kilo eksik gelirsin ama onlar kilo degil zaten eksilen dışkı

arkadaşlar ben bır donem kullandım yıne kullanacagım oncelıkle kesınlıkle evınızde rahat gununuzde kullanın etkı edenlerde ıshal tarzı ve sureklı tuvalete cıkma oluyor 1 haftasonra normale donmustu.Evet bu uzden bagırsakları temızlıyor bol su tuketmenız lazım tukettıkce bagırsaklar ıyıce temızlenıyor ve cıdden kılo kaybı oluyor ama dedıgım gıbı evde rahat olun cunku sureklı tuvalete cıkmak zorundasınız.Suyu da yanınızdan eksık etmeyın.ama hersyın aşırısı zarar abartmayın gunde 2-3 yeter bende cunku fazlası vucuda gıren ıyı seylerı de cıkarıyor.

arkadaşlar ben bır donem kullandım yıne kullanacagım oncelıkle kesınlıkle evınızde rahat gununuzde kullanın etkı edenlerde ıshal tarzı ve sureklı tuvalete cıkma oluyor 1 haftasonra normale donmustu.Evet bu uzden bagırsakları temızlıyor bol su tuketmenız lazım tukettıkce bagırsaklar ıyıce temızlenıyor ve cıdden kılo kaybı oluyor ama dedıgım gıbı evde rahat olun cunku sureklı tuvalete cıkmak zorundasınız.Suyu da yanınızdan eksık etmeyın.ama hersyın aşırısı zarar abartmayın gunde 2-3 yeter bende cunku fazlası vucuda gıren ıyı seylerı de cıkarıyor.
R

Ben kullanmak istiyorum ama 1.bucuk yasinda kizim emiyo tabi sık emmesi yok gunde 1 kez ve ya iki kez emiyo ama acaba kullansam bi sakincasi olur mu

X