Acı elma yağı,adaçayı yağı

demekki bu adaçayı yağını ya ben yanlış kullandım..yada cildim çok hassas..anlayamadımki herkes kullanıyo bunu bende kullanmak istiyorum..çünkü iltihap vardı bende..ben ilk gün peçeteye sarıp ucuna damlattım ve hemen girişe koydum küçük bir bölümü içerdeydi...sonraki gün büyük bir pamuğa damlattımki içine kaçmasın diye..onu da içeri doğru zorladım ama girmedi..daha koyarken bile çok kötü yaktı..yarım saat tutamadım çıkardımm..ondan sonrada böyle oldu..demekki hassas cildim var heralde..kızlar halada acıyo orası..felaket dercede hemde bugün doktora gidicem

sağol bitanem dualarım kabul oldu allaha şükür sizler içinde dua edecem çok zor isteyipte anne olamamak biliyorum ama sabır çok önemliymiş.sürpriz oldu bana bu.benim bide rahihmin üzerinde şişlik vede acıma vardı doktor doktor gezdim anlayan olmadı soğan suyunu kullandığımda 3 gün idrarım koyu renkte geldi.sanırım iltihap filan vardı ve bu ay adet olacam diye beklerken hamile olduğumu öğrendim adetim düzensiz olduğu için anlayamamıştım taki test yapana kadar.allah sizlerede nasip etsin:Saruboceq:

öncelikle güzel dileklerin için çok sağoll canım benim..bende soğan kürünü yapıyorum..evet soğan kürü rahimi temizliyormuş..iltihabı kistleri yok ediyomuş..
inşş bu soğan kürü bizide hamile bırakır:CüvCüv:

ben de kullandım bugün 3. gün oldu. Ama ben de pamukla falan kullanmadım korktum açıkçası. Tamponun ucun batırdım yağa öyle koydum. Ben de tahriş falan olmadı. ama ben bu ay iltihaptan çok şüphe ettim koyduğum ilk gün hafif kahverengi akıntı geldi. Şimdi bişey yok ama bu hafta karnım çok ağrıyordu adaçayından sonra ağrı kesildi. Sana geçmiş olsun beloş inşallah kötü bir şey değildir.

inşallah canım..bu kullananları gördükçe özeniyorum valla birtek bende böyle yaptı..büyük olasılıkla tahriş olmuştur..zaten içi değil dışı etrafı çok acıyo..bende tamponla mı kullansam acaba diyorum ama korkuyorum...

kızlar doktora gittim aşağıdan muayene etti..sonuç..vajinit enfeksiyon..bir sürü ilaç verdi..ilişkiyi yasakladı..tamda yumurtlama zamanlarım..of offff..kendi kendime neler ettim.. arkadaşlar bence kullanmayın sizde şimdi birşey yok gibi gözükebilir ama ilerde enfeksiyon yapabilr..bence sadece tavsiye..iyi günler..

kızlar doktora gittim aşağıdan muayene etti..sonuç..vajinit enfeksiyon..bir sürü ilaç verdi..ilişkiyi yasakladı..tamda yumurtlama zamanlarım..of offff..kendi kendime neler ettim.. arkadaşlar bence kullanmayın sizde şimdi birşey yok gibi gözükebilir ama ilerde enfeksiyon yapabilr..bence sadece tavsiye..iyi günler..

geçmiş olsun canım yaa.. Çok üzüldüm inan. Ben de 3 gün yaptım dünden beri yumurtlama günlerim akıntı falan geldi kestim yapmayı. Bir de ben çok uzun süre tutmadım bazen 5-6 saat falan. Benimde vajinit ve yumurtalık iltihabı öyküm var. Hem de uzun süre kurtulamadım maalesef. Ama tamponla vajinaya pek temas etmiyor diye tahmin ediyorum o yüzden ben de ne tahriş yaptı ne akıntı allah'a şükür. Pamuk olayı bana baştan beri korkutucu gelmişti zaten. Sana geçmiş olsun bu arada yumurtlama günleri falan diye düşünme her işte vardır bir hayır. Ben de 6 aydır korunmuyorum 3 ay sistit yüzünden aynı şekilde kaçırdım. Demek ki öyle olması gerekiyormuş. Sen şimdi iyileşmene bak...

canım çok sağol... gerçekten öyle önemli olan önce bizim sağlımız.. ki bebişimiz olsun..bazen düşünüyorumda demekki bebiş benim için hayırlı değil heralde...çünkü herkesin kullandığı birşeyi kullandım ve sadece bende böyle oldu..oysaki yumurtalarımı geliştirmek için ne çaba sarfetmiştim bu ay..soğan suyu..incir suyu...hayıt tohumu...ama maalesef yapamıyorum...şans işte hiç şansım yok maalesef....:KK43:((

geçmiş olsun canım.neden soğan suyunuda denemiyosunki çok zahmetsiz ayrıca sabah aç karnına bir bardak sadece 15 gün içiyosun ben bu yöntemle hamile kaldığım için bana faydası olduğu ve yan etkisi olmadığı için (tabiki 15 gün içip 15 gün ara vermek şartıyla) avazım çıktığı kadar anne olmak isteyen herkeze sesimi duyurmak istiyorum çünkü bende çok istemiştim anne olmayı şuan hamilieyim şükür gerçi henüz çok küçük olduğu için kesesini göremedim henüz ama olsun inşallah bi sorun olmaz.deneyin kızlar bırakın enfeksiyon kapmayı enfeksiyonu yok eden bişey bu.kendinize eziyet etmeyin.istiyorumki isteyen herkez anne olsun.a.s.

rasema canim sogan suyunu nasil kullandigini biraz acarmisin, adetin kacinci günü basladin mesela, ne kadar süredir kullaniyosun vs. detaylarida anlatirsan sevinirim
Rabbim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin canim...

rasema canim sogan suyunu nasil kullandigini biraz acarmisin, adetin kacinci günü basladin mesela, ne kadar süredir kullaniyosun vs. detaylarida anlatirsan sevinirim
Rabbim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin canim...

sağol bitanem güzel dileklerin için..hayatım ben bunu tv den duyup uygulamıştım yüzdeki sivilcelere lekelere çok ii geliyomuş ayrıca enfeksiyona ve hamile kalamıyan kadınlar için etkili olduğunu duyduğumda hemen uygulamaya başladım adet olmamıştım henüz istediğin zaman başlayabilirsin.ben şöle kullandım ilk gün 3 soğanı düdüklüde 10 dk. kaynattım ve soğuyunca içtim.sonra baktım hergün kaynatmaya uğraşamıycam daha güzel bi formül duydum.yaptığım şu.1 tane soğanın kabuğunu yıkıyosun sonra elinle yumruk vurup kırıyosun (kesilmiycek kırılacak) kırdığın soğanın katlarını birer birer açıyosun içerisine su girecek şekide aç.sonra bi kaba birbuçuk bardak elini yakmayacak sıcaklıkta yani ılık su koyuyosun içine parçaladığın soganı atıyosun.bu işlemi gece yapıyosun canım sabah aç karna 1 su bardağı içiyosun.15 gün iç 15 gün ara ver.sonra tekrar başla.ama dikkat et tatlım ara vererek kullan herşeyin çoğu zarar.ben sadece 15 gün kullandım rabbim nasip etti ikinci 15 gün kullanmama gerek kalmadı..inşallah sizede nasip eder en hayırlısından.:Saruboceq:

bugün yarın adet olacağım galiba denemek istiyorum elmayağını allah tez zamanda sevindirir inş.bizi

sağol bitanem güzel dileklerin için..hayatım ben bunu tv den duyup uygulamıştım yüzdeki sivilcelere lekelere çok ii geliyomuş ayrıca enfeksiyona ve hamile kalamıyan kadınlar için etkili olduğunu duyduğumda hemen uygulamaya başladım adet olmamıştım henüz istediğin zaman başlayabilirsin.ben şöle kullandım ilk gün 3 soğanı düdüklüde 10 dk. kaynattım ve soğuyunca içtim.sonra baktım hergün kaynatmaya uğraşamıycam daha güzel bi formül duydum.yaptığım şu.1 tane soğanın kabuğunu yıkıyosun sonra elinle yumruk vurup kırıyosun (kesilmiycek kırılacak) kırdığın soğanın katlarını birer birer açıyosun içerisine su girecek şekide aç.sonra bi kaba birbuçuk bardak elini yakmayacak sıcaklıkta yani ılık su koyuyosun içine parçaladığın soganı atıyosun.bu işlemi gece yapıyosun canım sabah aç karna 1 su bardağı içiyosun.15 gün iç 15 gün ara ver.sonra tekrar başla.ama dikkat et tatlım ara vererek kullan herşeyin çoğu zarar.ben sadece 15 gün kullandım rabbim nasip etti ikinci 15 gün kullanmama gerek kalmadı..inşallah sizede nasip eder en hayırlısından.:Saruboceq:
canım ben soğan kürünü yapıyorum ama senin anlattığın gibi değil..ben 2 bardak suya bi soğanı dörde bölüp kabuklarıyla birlikte 5 dk kaynatıyorum ve ılınınca içiyorum..geçen ay hatta iki adet arası 3 gün az az kahverengi kanamam olmuştu...doktora gittiğimde kistlerimin yok olduğunu söylemişti...bu ay da denedim ve adaçayı yağınıda deniyim demiştim..ama olmadı cnm

canım ben soğan kürünü yapıyorum ama senin anlattığın gibi değil..ben 2 bardak suya bi soğanı dörde bölüp kabuklarıyla birlikte 5 dk kaynatıyorum ve ılınınca içiyorum..geçen ay hatta iki adet arası 3 gün az az kahverengi kanamam olmuştu...doktora gittiğimde kistlerimin yok olduğunu söylemişti...bu ay da denedim ve adaçayı yağınıda deniyim demiştim..ama olmadı cnm

tatlım bende ilk önce kaynatıp içtim fakat hergün kayanatıp taze olarak içilmesi gerektiği için üşendim açıkçası ama hayırlısı buymuş çok mutluyum.benim derdime derman oldu şükür.sanada olur inşallah canım.:Saruboceq:

inşallahhhhhhhhh yarabbim çocuk isteyen bütün kullarının yüzünü güldürsün tez zamanda aminnnn...bunlarda vesile olsun inşallahh..

ben acı elma yağını bebeğimde gaz sancısı için kullandım topuklarına hafif masaj yaparak iyi geliyo ben hamile kaldığım ay bolca keçibuynuzu yemişdim eşimde tabii:nazar:

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım en son acı elma yağı kullananlar nerde yazıyor en son 2009 kullanım yorumları var ben geçen ay kullandım fakat bi farklılık göremedim kızlar şimdiden teşekkürler

canım sogan suyunu bende içemedim çok midemi bulandırdı ama bunu nette araştırdım hiç bi sakıncası yok zaten bu adaçayı yağını bebekler üşüdügünde vücuduna sürüyolarmış mide rahatsızlıkları için 3-5 damla bi bardak suya damlatılıp içilebilir yazıyo.yani bunun zararı yok.zaten antiseptik olarak yaralara falan damla olark sürülüyo yani zararsız temizleyici olarak geçiyo.ama 3 gecedir bir iki damla pamuga döküp yatıyorum sabah kalktıgımda pamugun üstünde kahverengiye dönük lekeler oluyo yani akıntı oluyo anlaşılan içerdeki iltihabı akıtıyo.nette rahim rahatsızlıklarında kullanılır diede yazıyo şimdilik bi zaraını görmedim.araştırmadan asla kullanmam zaten hiç bi şeyi aylardır bunu araştırıyodum eczacıya bile sordum zararı olmaz dedi.

peki hangi marka yağ kullandın lütfen cevap verir misin çok acil

arkdaslar ben bugun aktardan ada cayı(acı elma) yagı dıye gecıyor dogru mu aldım ve ne zaman baslıcam adetımın 6 gunu baslasam olmaz mı acaba bu ay bunu denıcem bakalım hayırlısı

X