Cilt Bakımı Ürünleri ACİL BAKMALISINIZ Cilt sikilasmasi icin uygun krem olabilir mi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Catlaklar gercekten gider mi

• Evet

• Hayir

• Belki

• Benim gitti

• Her cilt bir olmaz

• Sirrimi veremem

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Birgaripanne

Sevda kalptendir.
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
5.244
12.997
Kizlar sikilasmak icin nivea q10 sikilastirici krem alacaktim annem evinde bu kremin oldugunu soyledi
Nette gerekli aciklamayi bulamadim kullanan var mi
Bugun denedim umarim catlaklara cozum olur cunku 15 kilo verme seruvenimde kolumda da 3 tane catlak olusmus

Eklentiler

• 20200910_161443.jpg
    20200910_161443.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 62
Yararlı bir ürün buldunuz mu?
Maalesef bulamadim gerci sporla destekleyemedim ondan olabilir gogus sıkılasmasi icin yumurtanin akini iyice cirpip kopugunu surdugumde toparlanma oldu ama vucuduma denemedim islerimi duzene koyup sporla birlikte yapacagim
Korumaya gectim bir suredir kilo veremiyorum bari almayim diye

Maalesef bulamadim gerci sporla destekleyemedim ondan olabilir gogus sıkılasmasi icin yumurtanin akini iyice cirpip kopugunu surdugumde toparlanma oldu ama vucuduma denemedim islerimi duzene koyup sporla birlikte yapacagim
Korumaya gectim bir suredir kilo veremiyorum bari almayim diye
Göğüsleri toparladı derken🙈iki çocuk emziren benim garibanlara da etki eder mi acep😅

Tam olarak ne yaptın anlat hele🙈😅😅benim de büyük idi ama zayıflayınca küçüldü toparlayıcılaar da baya ise yaradi
Bende 15 kilo verince 2 beden kuculdu
Biraz daha kilo verirsem belki daha iyi olur emme nerde bende o istah 🙈🙈
Yumurtanin akini catalla iyice cirpiyorsun
Kopuruncede suruyorsun strec film ile kapat
Kurudugunda dus al spor oncesi de surebilirsin spor aonrasinda deneyemedim bir turlu
Oglumu emzirdigim icin devam edemedim ben

Bende 15 kilo verince 2 beden kuculdu
Biraz daha kilo verirsem belki daha iyi olur emme nerde bende o istah 🙈🙈
Yumurtanin akini catalla iyice cirpiyorsun
Kopuruncede suruyorsun strec film ile kapat
Kurudugunda dus al spor oncesi de surebilirsin spor aonrasinda deneyemedim bir turlu
Oglumu emzirdigim icin devam edemedim ben
Mikserle bile cirparim 😂😂 her gün mü acaba?Bu arada çatlaklar için aloaverayi duydum ama denemedim🙈

Halamdan filizini alip buyutup denicem bende hayirlisi insAllah hepsi gecer sonuclarindan haberdar et beni
Tamamdır🙈sen de şu krem ile ilgili ara ara bilgi ver de ise yariyorsa kaçırmayalım biz de😂 Bu arada yumurta akı yüzü de geriyormuş, şöyle bı kurcalamistim da interneti🙈

S Suskunhanim acaba kakao yag catlaklari gizliyor mu bir kullanici ic camasirlarim hep kahverengi olmustu demis hani catlayan deriyi ten rengine mi ceviriyor acaba kafamda deli sorular ???
Surmedigi zamanlarda mi olmuş böyle?Bilemedim ama muhtemelen yağı sürdüğü zamanlardan bahsediyorsun yoksa yağ derinin rengini değiştirdikten sonra(öyle olduğunu varsaysak bile) neden tekrar çamaşırı boyasin ki😅

Surmedigi zamanlarda mi olmuş böyle?Bilemedim ama muhtemelen yağı sürdüğü zamanlardan bahsediyorsun yoksa yağ derinin rengini değiştirdikten sonra(öyle olduğunu varsaysak bile) neden tekrar çamaşırı boyasin ki😅
Yagi kullanırken ic camasiri kahverengi oluyormus
Sonra deil
Bende diyorum pigment falan oluyor ya acaba ona mi etki ediyor kakao yag soguk sıkım buldum bir tane nette bakalim biraz daha arastirip alabilirim

X