ACİL...

2 verici bulduk çok şükür, bebeğin ameliyatı ertelenmiş. Sebebini bilmiyorum.
Merak eden olursa diye bilgi vermek için yazmak istedim.
Bende acaba bebegın amelıyatı ıle ılgılı bır gelısme varmı dıye bakıyordum. Hayırlısı olsun ınsallah o ve onun gıbı tum hasta cocuklar şifa bulsun.

Bende AB+ 'im ama kan veremiyorum malesef. Allah acil şifasını versin inşallah.

Baba ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Salim ACAR 0536 976 29 18
En son dün gece görüştük, 4-5 kişi var dedi. Hastane 15 kadar verici istiyormuş.
Bunlardan 4 tanesi ameliyat sırasında hazır bulunmalıymış.
Arada iletişim kopukluğu olmaması açısından sizin aramanız iyi olur. Yada isterseniz bende arayıp bilgi verebilirim.
Bu arada neredesiniz?
Çekmeköy'de yiz okuduğum kadariyla ertelenmiş zaten bulunur diye düşünüyorum çok kişi harekete geçmiş Rabbim acil şifalar versin :KK43:

Cok,uzuldum yemin ederim ama benimde,kan gurubum degil en,kisa zamnda,bulursun insallah Allahim sifa versin kzum pekde ufakmis Allah buyuk ama merak etme en,kisa zmanda,bulursunuz eminim bak surekli o ufak bebek,icin dua edicem

Rabbim acil şifa versin hala kan aranıyorsa bende sosyal medyadan paylaşayım yardımı olursa.

Allah yardımcınız olsun sosyal medya hesaplarımızda paylaşalım hanımlar

Acil sifalar işallahh yavruyaa..dun keske gorseymisim izinliydim.bugun isten izin almam mumkun deil

Allah yardımcınız olsun. Bendeİstanbula uzağım
Arkadaşlar, bugün İstanbul Çapa Tıp Fakültesinde karaciğer nakli olacak 4 aylık bebek için AB+ kana ihtiyaç var.
Bebek komşumuzun bebeği.
Durum acil ve mümkün olduğunca çok vericiye ihtiyaç var.
Lütfen yardım edebilecek olan varsa
05369762918 numaralı telefondan bebeğin babası Salim Acar'a ulaşsın.
Sizlerden ricam duyurabildiğimiz kadar çok duyurmaya çalışalım.
ll

Istanbulda başar kan bankasi diye bir yer var arkadaslar oradan da talep olusturulabilinir eger hala kan araniyorsa
Rabbim sifasini verecektir micik bir bebege insallah

Basar kan bankasinin sitesi
Kanbankası.gen.tr
Hala ihtiyac varsa arkadaslar

Slm kızlar hem isal hem kusma aynı anda yaşıyorum kulezetten kalkamıyorum sizce normal midir hangi bölüme gitmeliyim ne yesem isal yolu ile gidiyor midem biraz düzeldi lütfen yardım

Rabbim şifalar versin inş. Hızır yetiştirsin inş.
Arkadaşlar, bugün İstanbul Çapa Tıp Fakültesinde karaciğer nakli olacak 4 aylık bebek için AB+ kana ihtiyaç var.
Bebek komşumuzun bebeği.
Durum acil ve mümkün olduğunca çok vericiye ihtiyaç var.
Lütfen yardım edebilecek olan varsa
05369762918 numaralı telefondan bebeğin babası Salim Acar'a ulaşsın.
Sizlerden ricam duyurabildiğimiz kadar çok duyurmaya çalışalım.
nbim

X