Adetten 7gün önce çıkan silik çizgi

papatya23456789

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
111
42
Kizlarrr adetime daha bir hafta var karnımda doluluk sağ kasığımda ağrı var eğilip kalkarken ağrı hissediyorum test yptım ama adetme daha 7gün var iki saat sonra çizgi çıktı acaba hamilemiymm

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 126
Merhaba kaset testlerden yaptım sonuc negatif malesef ama adetime daha 7gün var ondan dolayı çıkmamıs olabilir mi yine bi erken gebelik testinden alıp yapmak istiyorum aslında birazcık hayal kırıklıgım oldu bu test

Eklentiler

• 0030F9DB-8622-4D0E-85A3-A7C499C2A70C.jpeg
    0030F9DB-8622-4D0E-85A3-A7C499C2A70C.jpeg
    21,2 KB · Görüntüleme: 86
Merhaba kaset testlerden yaptım sonuc negatif malesef ama adetime daha 7gün var ondan dolayı çıkmamıs olabilir mi yine bi erken gebelik testinden alıp yapmak istiyorum aslında birazcık hayal kırıklıgım oldu bu test
Merhaba canım , ben ilk defa erken gebelik testinin ilk 10 dk da çizgi çıkmayıp 2 saat sonra bu kadar koyu olduğunu görüyorum . Silik değil yani bu . Bu kadar koyu olup kaset testte çıkmaması imkansız gibi geldi bana . Sen tekrar erken gebelik testi ve kaset testi aynı anda yap bence ya da kan ver soru işareti kalmasın aklında . İnşallah vardır ve bebişin seninledir amin 🙏🏻

Merhaba canım , ben ilk defa erken gebelik testinin ilk 10 dk da çizgi çıkmayıp 2 saat sonra bu kadar koyu olduğunu görüyorum . Silik değil yani bu . Bu kadar koyu olup kaset testte çıkmaması imkansız gibi geldi bana . Sen tekrar erken gebelik testi ve kaset testi aynı anda yap bence ya da kan ver soru işareti kalmasın aklında . İnşallah vardır ve bebişin seninledir amin 🙏🏻
Merhabalar çok teşekkür ederm yine test yapacağim eğer bi kaç gün sonra kanda vereceğimi

X