Saç Uzatma Yöntemleri Adım Adım Saç Uzatma (resimli)

kafkaokur

Aşk deliliktir biz delinin delisiyiz.
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2014
405
199
Merhaba herkese,
Şimdiye kadar saçlarımı çok kez kestirdim kimi zaman keyfi kimi zaman kesimini beğenmedim ama uzunca süre kısa saç kullandıktan sonra insan değişiklik istiyor :KK55:
Tabi aklıma yatan ilk fikir saçlarımı uzatmak oldu
Şuan ki başlangıç boyu bu elimden geldiğince yaptığım bakımlara kadar herşeyi sizinle paylaşmak istiyorum:KK200:

İlk Bakımım
Barcelino Saç Bakım Yağı (içine bemix ve bepantene kattım)

başlangıç.jpg

Son düzenleme:
bende restorex şampuan kullanıyorum ayrıca soğan kürü yumuşacık yapıyor seninde öyle değil mi?

Merhaba herkese, herkesin ortak sorunu olan saç uzatmak artık benim içinde gündeme gelmeye başladı, bundan 4 sene önce saçlarım kalçam hizasında ve v kesimdi çok güzel bakımlı kırık olmayan şaçlara sahiptim sonra taşındık ve başıma bazı olaylar geldikten sonra saçımı belimden 1 karış yukarıda bi hizada kestirmek zorunda kaldım, ama kuaför öyle kötü kesmişti ki eşit değildi neyse belli bir süre kullandım saçlarımı daha sonra bi tarafı uzun bi tarafı kısa şekilde kestirdim gerçekten hoş duruyordu ve memnundum ondan sonra saçlarım uzadı ve ben her uzayışında kestirdim en sonunda küt şekilde arkası ensemde önü ise çenem hizasında kestirdim aradan 1 yıl geçti ve benim saçım uzamıyordu sinameki kürü uyguladım bıraktım havuç maskesi yaptım bıraktım sonunda saçımı eşitlettirmeye karar verdim ve kestirdim şuanki boyu atacağım resimdeki gibi dün akşam saçıma barcelino saç bakım yağı sürdüm içine 1 adet bemix ampul kırdım iki saat beklettikten sonra restorex marka saç sampuanımı kullandım (2-3 gün önce içine 5 diş sarımsak ve 1 tatlı kaşığı kadar saf zeytinyağını içine döküp beklettim) 2 kez yıkayıp duruladım, korktuğum olmadı ve saçım hiç kokmuyor aksine yumuşacık ve dolgun, bundan sonra pazartesi perşembe günleri bakım günüm olucak, pazar günleri sinamekili karışımımı perşembe günleri ise sarımsak sürüp bekleticem bakalım sonuç ne olacak :oops: Eki Görüntüle 1366492
Canım bence çok yoruyorsun saçını dikkat et

Bu haftalar sınav haftam olduğu için bişey yapamadım açıkcası birazdan sinameki ilk kürüne başlıyıcam :KK66:

bende restorex şampuan kullanıyorum ayrıca soğan kürü yumuşacık yapıyor seninde öyle değil mi?
evet canım soğan suyundan çok memnunum sadece saçlarımın ucu biraz sert ve kırılmaya zemin hazırlamış gibi.. ne yapmalıyım bilmiyorum

Kizlar aradan 1 ay gecti saclarim suan da şu boyutta hic bi uzama yok

Eklentiler

• IMAG0540_1.jpg
    IMAG0540_1.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 3.343
IMAG0797.jpg
Kizlaaar saçlarının boyu su anda bu uzama var mi sizde sinamekiden vazgeçip farklı şeyler denedim

image.jpg
Bende bir süre sinameki kürü denedim ama epeydir yapmıyorum.Eylül ayniından beri 2 kere kestirdim ama artık saçım küstü ,uzamıyor Uzayıp uzamadığını kahküllerimden anlıyorum.İnş en kısa zamanda tekrar küre başlayacağım.Geçen haftaki fotoğrafımı paylaştım.

Bende geldiiiim. Soğan suyu nu gün aşırı uygulamayı düşünüyorum birde hergun yesilcayla bir kere tarayacagim sacimi bakalım nolucak

X