Ağır Yaşamlar - Tlc tv

Sağol kuzum ya unutmamişsin beni:oops:Ben de bayağı ugraşmiştım. Gerçi hala da dikkat ediyorum.
60 ta kaldım olsun 88 leri görmüş biri olarak 88 ler den çok çok iyi .Daha mutlu ve enerjiğim.Çok şükür:KK200::KK60:
Unuturmuyum ben sana hayrandım.
Hergün sabahın 6'sında uyanıp koşu bandında koşan sonra duş alıp işe giden bir disiplin ve azim örneği, başka görmedim çünkü :KK68:

Günün özeti: Britanni'nin ilk gördüğüm hali zayıflamış haliydi(bölümleri karışık izlediğimizden herhalde)
Kocasıyla geziyordu turist hayatı yaşıyordu.
Bugün ilk halini gördüm. Büyük iş başarmış.
Çok tatlı biri:

My-600-Lb-Life-Brittani-1-490x341.jpg

Sean, sanırım rekoru elinde tutuyor 454 kilo ile başladı. Ancak evin içinde yürüteçle zar zor yürümeye başladı ve bölüm bitti

57271_3_59d9365f70372.jpg

Britanni :) sanki zayıflayınca daha yaşlı görünüyorlar değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Izliyorum ama bu yeni sezonu ozleyemedim daha cok gec saatlerde yayinladiklarini ozliyorum.en sevdiğim kareler germe ameliyati sonrasi ve o kesilen fazlaliklar ve o koca hic iyilesecegine inanmayacigim buyuk dikisler ama sonradan resmen yok oluyorlar. Ama sira catlaklara gelince olmuyor ne yapsanda deniliyor ya hayret ediyorum.

Bende takip ediyorum bu programi

Nasil zayiflamis çok zor geciyor iyilesme süreleri
Deri ameliyati oluyorlar bide

Bu adamda ne kadar sinirli ve huysuz birisiydi

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu adamda ne kadar sinirli ve huysuz birisiydi
Sean mı?
Adam yatağında tığ işi bir şeyler örüyordu. Eline de yakışıyordu ha :)
İlk bölümde bir sinirli halini görmedim. Fakat çok ilginç olan şey; annesinde bişeybişey sendromu varmış. Çocuğunun hasta olmasını ve kendisinin bakımına muhtaç olmasını istiyormuş!
Ben böyle bir annelik olacağına inanmam. Nowzaradan'a bu konuda hak vermedim

Sean mı?
İlk bölümde bir sinirli halini görmedim. Fakat çok ilginç olan şey; annesinde bişeybişey sendromu varmış. Çocuğunun hasta olmasını ve kendisinin bakımına muhtaç olmasını istiyormuş!
Adam doğru söylüyor.
Kadının doktora sorduğu soruları duydun mu ? Sözde kendini bilinçli gösterip oğlunu kandırıyor da doktor yer mi? Yemez.
Diğer kilolu kadınların yanındaki tipleri gördün mü?
Çoğu zayıflayınca onlardan ayrılacağını düşünüp depresif oluyorlar.
Zayıflayacak, bana ihtiyacı kalmayacak ve ayrılacak düşüncesi.
Diğerinin zaafı öbürünü beslediği için mutlu mesut yaşıyorlardı.
Denge bozulunca şaştılar.
BDV'dki konulara da benziyor aslında.
Annelerin oğlanlarının mutluluğunu bozması misali.
Gelinler ne yapsa niye yaranamıyor anneciği oğluşlarını kaybedecek diye.
Zihinler hastalıklı.

Sean mı?
Karistirmista olabilirim tabi :))

Isimlerini bilemiycem simdi.ama annesi cocugun susmasi için ona sürekli yiyecek veriyordu o bu mu :KK66:

Adam doğru söylüyor.
Kadının doktora sorduğu soruları duydun mu ? Sözde kendini bilinçli gösterip oğlunu kandırıyor da doktor yer mi? Yemez.
Diğer kilolu kadınların yanındaki tipleri gördün mü?
Çoğu zayıflayınca onlardan ayrılacağını düşünüp depresif oluyorlar.
Zayıflayacak, bana ihtiyacı kalmayacak ve ayrılacak düşüncesi.
Diğerinin zaafı öbürünü beslediği için mutlu mesut yaşıyorlardı.
Denge bozulunca şaştılar.
BDV'dki konulara da benziyor aslında.
Annelerin oğlanlarının mutluluğunu bozması misali.
Gelinler ne yapsa niye yaranamıyor anneciği oğluşlarını kaybedecek diye.
Zihinler hastalıklı.
Evet doğru söylüyorsun bazı anormal düşünceliler var. Ama bu teyze elinden geleni yapıyordu bence. Mesela bu obezleri tartabilecek ev tipi tartı yok ya, iki tane tartı ile tartmayı akıl etmiş çocuğunu. İki ayağını iki aytı tartıya basıyor. Teyze eğilip bakıyor: "120 ve 167 iyi gidiyorsun" diyor :)

Dün akşam Nicole vardı.
"En çok midem rahatsız ediyor, sağa sola sallanıyor savrulunca acı çekiyorum" diyordu.
Demekki midesi çuval gibi genişlemiş.

- Evde banyonun kapısından geçemediği için çocuğunu küvetten çıkaramaması, annesine "yardım et sıcak suyu açıp haşlanacak diye korkuyorum" derken ağlaması

- Houstan'a giderken yolda konakladıkları otelde yatağın tekerlekli olduğunu bilmeden oturup yatak kayınca çok korkması, ağlaması hatta panik atak geçirmesi, üzüldüğüm şeyler oldu.
"Bu bedenle düşseydim kalkamazdım" diyordu sonradan.

Dün akşam Nicole vardı.
"En çok midem rahatsız ediyor, sağa sola sallanıyor savrulunca acı çekiyorum" diyordu.
Demekki midesi çuval gibi genişlemiş.

- Evde banyonun kapısından geçemediği için çocuğunu küvetten çıkaramaması, annesine "yardım et sıcak suyu açıp haşlanacak diye korkuyorum" derken ağlaması

- Houstan'a giderken yolda konakladıkları otelde yatağın tekerlekli olduğunu bilmeden oturup yatak kayınca çok korkması, ağlaması hatta panik atak geçirmesi, üzüldüğüm şeyler oldu.
"Bu bedenle düşseydim kalkamazdım" diyordu sonradan.
Off çok zor yaşadıkları ya :KK61:

Bu akşam 22.15'te yeni sezonu başlıyormuş.
Gergin bir bölümmüş. Nowzardan hastaya azap oluyormuş.
Duyurulur :)

Ben artık, göz kararıyla 250 kilo ve 300 kilo arasındaki farkı anlıyorum. Gözüm terazi oldu.
O derece izliyorum programı

X