Gebeliğe Hazırlık AGNUCASTON ile hamile kalan?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de kendi başıma kullandım,2 haftada yüzümü sivilce bastı ve goguslerim adetten 3 hafta once ağrıdı ve 5 gun erken adet oldum.Kalanını çöpe attım.
Gerçekten mi? Demek ki herkeste değişiyor. Bende hiçbirşey olmadı. İle yaradı bazen diyebilirim. Ama herkes Dr danışarak kullansa iyi olur

Bende hipertiroid var acaba kullanabilir miyim bunu bilmiyorum?
Masal senin actigin topigide okudum bastan sona hayit hapin8 bi gaza gelip aldim oraya yazicaktim ama cok uzun zaman olmus burda gorunce burdan sorayim dedim
Hic bir sorunumuz yok 5. Yila girdik hic korunmadik ve Hic tutmadi 2 tane asilamam var negatif :KK43: hayit hapina basladim uc gün oldu ayni zamanda sogan kuru yapilabilirmi??
Senin yaptigin gibi basladim adetle beraber gunde 1 tane insallah pozitif gorurum allahın izni ile

Masal senin actigin topigide okudum bastan sona hayit hapin8 bi gaza gelip aldim oraya yazicaktim ama cok uzun zaman olmus burda gorunce burdan sorayim dedim
Hic bir sorunumuz yok 5. Yila girdik hic korunmadik ve Hic tutmadi 2 tane asilamam var negatif :KK43: hayit hapina basladim uc gün oldu ayni zamanda sogan kuru yapilabilirmi??
Senin yaptigin gibi basladim adetle beraber gunde 1 tane insallah pozitif gorurum allahın izni ile

3 kez asilama oldum. Bu ay 4. Asilamami olacaktim. Sonrasi tüp bebek. Muayene olmaya gittim. Adetin 2. Günü 2 tane yumurtam vardi 11mm. İlk defa ilacsiz yumurtladim. Gecen ay sogan kürü yaptim 10 gün kadar. Ve agnucaston kullanmaya basladim. Bunlarin etkisi diye düşünüyorum. Tabi asilamam iptal oldu suanlik. Kendiniz deneyin dediler.

3 kez asilama oldum. Bu ay 4. Asilamami olacaktim. Sonrasi tüp bebek. Muayene olmaya gittim. Adetin 2. Günü 2 tane yumurtam vardi 11mm. İlk defa ilacsiz yumurtladim. Gecen ay sogan kürü yaptim 10 gün kadar. Ve agnucaston kullanmaya basladim. Bunlarin etkisi diye düşünüyorum. Tabi asilamam iptal oldu suanlik. Kendiniz deneyin dediler.
Arkadaşım adetlerin düzensiz miydi seninde?

Evlenmeden evvel düzenliydi. Bir süre dogum kontrol hapi kullandim. O tüm dengemi bozdu. Bazen 2 ay hic olmuyordum adet. Ve eskiden 5 gün olan adetim 2 gün sürüyordu o da azicik. Agrilar sancilarla geciyordu günlerim
Şimdi düzeldi mi hepsi? Bende 15 gün soğan suyu kürü niyetlendim ama 12. Günü yine tedavi başlandı bırakmak durumunda kaldım.

Ben oglumda kullanıp kalmistim hatta konu dahi acmistim :) 4 yil oldu
Benim hormon tahlillerim temiz çıktı ama 6 aydır demiyoruz bebiş olmuyor acaba denesemmi diyorum ama ilaç olduğu için çekiniyorum acaba bitkisi daha mı doğaldır arada içerik bakımından fark var mı?

Benim hormon tahlillerim temiz çıktı ama 6 aydır demiyoruz bebiş olmuyor acaba denesemmi diyorum ama ilaç olduğu için çekiniyorum acaba bitkisi daha mı doğaldır arada içerik bakımından fark var mı?

Cekinecek bisey yok bitkisi tabiki daha dogal ama ben bitki icemedigim icin ilac kullandim deneyin bence 3 ay kullanin

Bence dr sormadan kullanmayın kızlar!! Bende kafama göre kullandım bırak hamile kalmayı peolaktinim tavan yapmıştı

X