Onkoloji - Kanser ve Türevleri akciğer kanserinden kurtulan yok mu :((

olmazmı hiç benim bi asistan hocam kanser hastasıydı kanseri akciğerine atlamıştı doktorlar artık dua edicez demişti yani o evredeydi bu arada apandist ameliyatı gibi çok da büyütülmeyecek 4-5 ameliyat geçirmiş kolu falan kırılmıştı sanırım geçenlerde haberini aldım iyileşmiş hemde bir oğlu olmuş umarım allah babanızında şifasını versin zor bir illet ama yenen de çok ümidinizi asla kaybetmeyin dermansız dert yoktur.allahtan acil şifalar dilerim sizlerde sabırlı ve ümitli olun inşallah

biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz inşaallah Allah da yakarışlarımıza karşılık verir kurtarır bizi ve tüm hastaları bu dertten

Allah razı olsun canım.

Hayır uygulamıyoruz işe yarayacağına inanmıyorum çünkü. Kanserin çok fazla türü var hangi bitki hangisine iyi gelecek bilemeyiz. Üstelik zararlı olma ihtimali var. Beslenmesine çok dikkat edin. Şekerli şeyleri çıkarın hayatınızdan. Kanser hücreleri şekerden beslenir. Beyaz unlu şeyleri kesinlikle vermiyoruz. Beyaz pirinç vermiyoruz. Bol su. Bakımı çok önemli. Kemo zamanları üşütmicek. Kimseyle yakın teması olmayacak. Enfeksiyon kesinlikle geçirmemeli. Hangi evrede teşhis edildi sizin?

biz de riske eder diye ek bir şey yapmadık beslenmesi iyi şükür dikkat ediyoruz bbamın 2. evre

Ailemden birçoğu'nu kanserden kaybettim ama bizim için hepsi geç kalınmıştı,bu hastalıktan galip çıkanlarımız da var tabi.
Rahmetli dedem akciğer kanserinden vefat etti,ameliyat olsaydı yaşardı ama ciğerlerinde dogustan sorun oldugu için ameliyatta yapamadılar.
Kanserin evreleri var.İlk evreyse içinizi ferah tutun.Akciğer kanserinden kurtulanlar da var karamsar olmayın,ama her dr inanmayın.Maddi durumunuz ne bilmiyorum ama hipertermal tedavisi araştırın.Mali açıdan biraz sarsabilir ama etkili bir tedavidir(bu konuda dolandırıcılar da var iyi arastır,isterseniz özelden ulaşın bana guvenilir dr bilgisi ve hastane adı verebilirim).Bunun yanında tedaviyi aksatmayacak şekil de bitkisel tedaviye devam edin iyi gelecektir
Kusura bakmayın çok biliyomuş gibi konusuyorum ama Karadenizliyim ve ailemde her dönem biri bu hastalıkla savaşıyor.İlla ki her hastanın tedavi şekli farklı olacaktır ama çaresizliğin ne demek oldugunu bildiğim için yazmak istedim.Allah şifasinı versin babacığınızın,sizlere de güç kuvvet versin.

olur mu öyle şey insan başına gelince daha iyi araştırıp öğreniyoruz yazdığınız için teşekkür ederim. iyi olur yazarsanız her şei değerlendiriyoruz iyi gelecekse neden olmasın. amin çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için

babam akciger kanseriydi ama kemoterapiyle yendi çok şukur şuanda akciger kanseri ilerlemişse tedavi edebiliyorlar babanızda duzelebilir allah en kısa zamanda iyileşir inşallah benim çevremde de çok iyileşen var kulagıma geliyor içiniz rahat olsun babanıza bol bol guc kuvvet moral verin

çok geçmiş olsun size de çok sevindim, veriyoruz seveni de çok destekleri de görünce daha çok inandı yeneceğine bakalım

Öncelikle çok geçmiş olsun babanıza. Benim babam da akciğer kanserini yenenlerden. Hem de küçük hücreli, hızla yayılan türünü. Ameliyat, kemoterapi, radyoterapi derken zor günleri atlatalı neredeyse 7 yıl olacak. Babam şu an gayet iyi maşallah. Grip olmuş ta atlatmış gibi. Size de herkesin dediği gibi sadece moral tavsiye edebilirim. Biz kapılar ardında ağlarken babamın yanında neşemizi kaybetmedik, bu da onun moralini hep yüksek tuttu. Tekrar geçmiş olsun. Allah şifa versin.

biz de riske eder diye ek bir şey yapmadık beslenmesi iyi şükür dikkat ediyoruz bbamın 2. evre

Evresi de erkenmiş için rahat olsun kurtulacak baban:KK16:

Öncelikle çok geçmiş olsun babanıza. Benim babam da akciğer kanserini yenenlerden. Hem de küçük hücreli, hızla yayılan türünü. Ameliyat, kemoterapi, radyoterapi derken zor günleri atlatalı neredeyse 7 yıl olacak. Babam şu an gayet iyi maşallah. Grip olmuş ta atlatmış gibi. Size de herkesin dediği gibi sadece moral tavsiye edebilirim. Biz kapılar ardında ağlarken babamın yanında neşemizi kaybetmedik, bu da onun moralini hep yüksek tuttu. Tekrar geçmiş olsun. Allah şifa versin.

Küçük hücrelide ameliyat yapılıyor mu bilmiyordum. Yazdığınız bana da umut oldu inanın benim babam da böyle atlatır inşallah.

Evresi de erkenmiş için rahat olsun kurtulacak baban:KK16:

Küçük hücrelide ameliyat yapılıyor mu bilmiyordum. Yazdığınız bana da umut oldu inanın benim babam da böyle atlatır inşallah.

Genel kanı yapılamadığı yönünde olsa da, hastanın durumuna göre değişebiliyor. Babam hemen ameliyat edilmişti. Kemoterapi ve radyoterapiyi daha sonra aldı. ilk zamanlar internette araştırma yapıp canımızı sıktığımız çok oldu. Sonra doktorumuzdan sağlam bir azar işitince bırakmıştık ki size de bunu tavsiye ederim. Inşallah babanız da atlatacaktır. Çok geçmiş olsun.

Genel kanı yapılamadığı yönünde olsa da, hastanın durumuna göre değişebiliyor. Babam hemen ameliyat edilmişti. Kemoterapi ve radyoterapiyi daha sonra aldı. ilk zamanlar internette araştırma yapıp canımızı sıktığımız çok oldu. Sonra doktorumuzdan sağlam bir azar işitince bırakmıştık ki size de bunu tavsiye ederim. Inşallah babanız da atlatacaktır. Çok geçmiş olsun.

İlk bi ay internet bize de bela oldu ama artık bakmıyoruz. Malesef benim babamın ameliyat şansı olmadı. 9 kğr kemoterapi aldı, bitmişti. Bir ay geçti farklı bir şekilde nüksetti. Tekrar kemoterapiye başladı. Genel durumu iyi şu anda allaha şükür. Radyoterapiyi hangi bölge için almıştı babanız? Bi de kaçıncı evreydi teşhis? Met var mıydı? Çok soru sordum ama kusura bakmayın:KK17: çok teşekkür ederim allah babanıza uzun ömür versin.

Benim iki tanıdığım birden akciğer kanseri. Mücadele ediyorlar umutla, inanarak.
Her şeyden önce moral ve mücadele ruhu gerekli. Size çok görev düşüyor.

İlk bi ay internet bize de bela oldu ama artık bakmıyoruz. Malesef benim babamın ameliyat şansı olmadı. 9 kğr kemoterapi aldı, bitmişti. Bir ay geçti farklı bir şekilde nüksetti. Tekrar kemoterapiye başladı. Genel durumu iyi şu anda allaha şükür. Radyoterapiyi hangi bölge için almıştı babanız? Bi de kaçıncı evreydi teşhis? Met var mıydı? Çok soru sordum ama kusura bakmayın:KK17: çok teşekkür ederim allah babanıza uzun ömür versin.
Estağfurullah, ne demek. Bu dönemleri iyi biliyorum konu sahibi arkadaş ve sizin gibi güzel şeyler duymaya o kadar ihtiyacımız vardı ki. Allah sizin babanıza da uzun ömür versin inşallah.
Babam radyoterapiyi beyin için almıştı, en çok met. yaptığı bölge olduğu için koruyucu olarak yapılmıştı, bir bulgu yoktu beyinde. Bize evre söylenmedi, doktorumuz genelde hastalarına söylemezmiş. Bizim araştırmalara! göre 2. evredeydi ama..
Ayrıca sadece lenf bezlerinde çok küçük bir kaç nodül vardı, onlar da ameliyat esnasında alınmıştı. Size kaçıncı evre dendi?

Estağfurullah, ne demek. Bu dönemleri iyi biliyorum konu sahibi arkadaş ve sizin gibi güzel şeyler duymaya o kadar ihtiyacımız vardı ki. Allah sizin babanıza da uzun ömür versin inşallah.
Babam radyoterapiyi beyin için almıştı, en çok met. yaptığı bölge olduğu için koruyucu olarak yapılmıştı, bir bulgu yoktu beyinde. Bize evre söylenmedi, doktorumuz genelde hastalarına söylemezmiş. Bizim araştırmalara! göre 2. evredeydi ama..
Ayrıca sadece lenf bezlerinde çok küçük bir kaç nodül vardı, onlar da ameliyat esnasında alınmıştı. Size kaçıncı evre dendi?

Malesef 4. Evre. Doktorumuz başta söylemedi babama sonra söyledi falan biraz mahvetti ortalığı. Lenflerde karaciğerde ve kemiklerinde yaygın met vardı. Kemoterapi ile hepsi gitti. Ama bir ay sonra yine nüksetti şu a akciğerinde ve kemikte iki yerde var. Yeniden başladı kemoterapiye. İnşallah biz de başarıcaz. Tekrar teşekkür ederim cevabınız için.

kitleyle alakalı eğer küçülme varsa yapacak bizim doktorumuz da

çok teşekkürler size de çok geçmiş olsunçok sevindim gerçekten bizimkide öyle saldırgan küçük h. babam iyileşsin de başka bir şey istemem

Dilerim ki kurtulur babanız.Rabbim şifasını versin.
Ben maalesef öz babamdan farksız olan kayınpederimi bu illete kurban verdim ekimde.
Artık bi çaresi bulunsun bu meretin.Çocuklar ailesiz kalmasın :KK50:

Allah'a binlerce kez şükür dedem kurtuldu. 3. safhanın başındaydı. kemoterapiye başlandı, tedaviye cevap verdi, kanserli hücre küçüldü ve ameliyat oldu. bi tane akciğeri ve üç tane kaburgası alındı ama şükürler olsun ki kurtuldu.

Rabbim şifa versin sizede.

Benimde dedem aralık 2de vefat etti akciğer kanserinden :KK43::KK43:
Hala ağlarım hatta konuyu görür görmez ağlamaya başladım.
Bizimki kurtulamadı ama inşALLAH diğer hastalar kurtulur

Var canım annemin teyzesinin kızı seneler önce yumurtalık kanserini atlatmıştı. Bu sene akciğer kanserine yakalandı üstelik her yerine sıçramış neredeyse. Hatta tam bilmiyorum ama yemek borusundamı nefes borusundamı üzüm salkımları gibi tümörler varmış. Buradaki doktorlar 1,5 ay ömür biçtiler. Kendisi 60lı yaşlarda oldukçada zayıf ameliyat ederiz ama ameliyat masasında kalır büyük ihtimal demişler o yüzden ameliyatta olamadı. Ablasının yanına İstanbul'a gitti orada da ameliyat etmemişler. Kemoterapi ve ışın tedavisi görmüş. Geçen annemle konuşurken x teyzen diye lafa başladı bende ne olmuş ölmüş mü dedim. Yok dedi iyileşmiş geliyormuş evini temizletmek için kadın arıyormuş dedi. Ben şoka girdim çok şaşırdım. Sevindim tabiki ama şaşkınlığım sevincimi bastırdı doğrusu.

Seninde baban inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur canım. Allah'tan hem babana hem tüm hastalara şifa diliyorum.

Benimde dedem aralık 2de vefat etti akciğer kanserinden :KK43::KK43:
Hala ağlarım hatta konuyu görür görmez ağlamaya başladım.
Bizimki kurtulamadı ama inşALLAH diğer hastalar kurtulur

Her ölümün bir bahanesi var dedenizin bahanesi de kanser olmuş nur içinde yatsın.
Rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah.

ablamın en yakın arkadaşı 28 yaşında akciğer kanseri olmuştu.tedavi gördü kanseri yendi.aradan 7 sene geçti çok şükür sağlıklı yaşıo.inşallah sizin babanızda atlatıır

hanımlar çevrenizde yok mu güzel örnekler bundan kurtulan babam ölmesin çok korkuyorum

Oncelikle Allah sifa versin . Bizim bir tanidikta akciger kanserine yakalanmisti . Doktorlar bir kac ay omur bicmislerdi ama kadin 7 senedir yasiyor ve hala kemoterapi goruyor . Rabiimizin kime ne kadar omur bictigini bilmiyoruz insAllah baban tekrardan sagligina kavusur .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oncelikle Allah sifa versin . Bizim bir tanidikta akciger kanserine yakalanmisti . Doktorlar bir kac ay omur bicmislerdi ama kadin 7 senedir yasiyor ve hala kemoterapi goruyor . Rabiimizin kime ne kadar omur bictigini bilmiyoruz insAllah baban tekrardan sagligina kavusur .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne güzel Allah daha çok sağlık sıhhat versin, haklısınız her şey vade dediğimiz şeyde bitiyor aslında ama kabullenmesi zor. Umarım iyileşir tamamen çok teşekkür ederim

X