Akıntı ve kasık ağrısı olunca mı çatlama olur yoksa daha sonrasında mı?

Ağrı başlıyor ya hani bir gün sürüyor sancı kasıkta benim öyle oluyor ağrı geçtiği zaman anlayın ki çatladı yumurtanız geliştiği için oluyor o sancı çatlayınca rahatlıyoruz ben bu şekil takip ederek yaptım iki kere hamile kaldım ilki kendi isteğimle kürtaj oldu ikincisi kimyasal oldu seneler farklı yalnız yemenize içmenize dikkat edin o ay güzel sonuç alırsınız en yakın zamanda inşallah
Canım bende hep kasık sancılarıyla anlarım yumurtlamamı ama bu ay tuhaf bi şekilde adetin 12.günü inanılmaz bir yumurta beyazı akıntı bi gün öncesinde beyaz akıntı ve sıfır ağrı. Hiç bişey anlamadım çatladı mı çatlamadı mı niye böyle oldu bugün test yaptım ovuda t çizgisi baya silik. (Normalde 14.gün şiddetli kasık ağrısı ve ak uzayan akıntı olurdu ovuda pik olurdu. Pikin ertesi günü t çizgisi yine koyu olurdu yani genelde 2 gün pik görürüm. Çok nadiren bi gün önceye göre daha az koyu olurdu ama çok silik olmazdı) uzun oldu kusura bakmayın. Ama çok şaşkınım ilkkez böyle bir ovu dönemi yaşıyorum

Canım bende hep kasık sancılarıyla anlarım yumurtlamamı ama bu ay tuhaf bi şekilde adetin 12.günü inanılmaz bir yumurta beyazı akıntı bi gün öncesinde beyaz akıntı ve sıfır ağrı. Hiç bişey anlamadım çatladı mı çatlamadı mı niye böyle oldu bugün test yaptım ovuda t çizgisi baya silik. (Normalde 14.gün şiddetli kasık ağrısı ve ak uzayan akıntı olurdu ovuda pik olurdu. Pikin ertesi günü t çizgisi yine koyu olurdu yani genelde 2 gün pik görürüm. Çok nadiren bi gün önceye göre daha az koyu olurdu ama çok silik olmazdı) uzun oldu kusura bakmayın. Ama çok şaşkınım ilkkez böyle bir ovu dönemi yaşıyorum
Ben ovülasyon testi kullanmadım bilmiyorum o yüzden hiç yumurtlama ve çatlama sürecim aynı dediğim gibi oluyor bu şekilde 3. kere hamile kaldım şuanda hatta kendimi takip ederek İnşallah sağsalim doğurmayı nasip eder Allah.

Regliniz düzenliyse eğer regl 9. Gününde itibaren 2 günde bir ilişki ve yumurtlama günü ilişki şeklinde planlı oldu herkesin süreci farklı tabi

X