Aldattığı için boşandığım eş ve bozulan psikolojim

Kendisi çok istese bunu ispat edip velayetlerini alabilirdi anneleri ile bağları kopuk kendileri istedi diyor burdan anlaşılıyor ki asla ilgili değil çocuklarla kendisi. İse girdi iseniz biraz çocuklarınızla da vakit geçirin konu sahibi.
Neden yaptınız bakmayacaktınız? Biri ona atıyor diğeri evlenir annesine baktırır. Ne saçma sapan ilişkiler.
Ben gerçekten bazen anlamakta zorlanıyorum Gama. En başta çocuklar nasıl babaanneyi istiyor yani benim kızımı paçamdan bir Allah'ın kulu ayıramaz.
Zaten konu sahibi ailesinin yanında, babam otoriter diyor, otoriter dediği de çocuklara yemeğinizi bitirin, ödevlerinizi yapın, telefonla çok uğraşmayın falan diyormuş. E diyecek tabi bunlarda ne var anlamadım?
Konu sahibi işe girmem lazım diyor, çocuklar gayet o işteyken ailesinin yanında kalabilir.

Kendisi çok istese bunu ispat edip velayetlerini alabilirdi anneleri ile bağları kopuk kendileri istedi diyor burdan anlaşılıyor ki asla ilgili değil çocuklarla kendisi. İse girdi iseniz biraz çocuklarınızla da vakit geçirin konu sahibi.
Neden yaptınız bakmayacaktınız? Biri ona atıyor diğeri evlenir annesine baktırır. Ne saçma sapan ilişkiler.
İlgili olmadığımı kim söyledi yada bağlarının köpük olduğunu i5se girmem çocuklarımı unuttum anlamına gelmiyor baba onlarla yaşamıyor benim 2 çocuğumda babanelerine düşkün iyi anlaşan çocuklar babalarından daha çok iyi anlasiyorlar. Burda onların mutluluğu da önemli.

Ben gerçekten bazen anlamakta zorlanıyorum Gama. En başta çocuklar nasıl babaanneyi istiyor yani benim kızımı paçamdan bir Allah'ın kulu ayıramaz.
Zaten konu sahibi ailesinin yanında, babam otoriter diyor, otoriter dediği de çocuklara yemeğinizi bitirin, ödevlerinizi yapın, telefonla çok uğraşmayın falan diyormuş. E diyecek tabi bunlarda ne var anlamadım?
Konu sahibi işe girmem lazım diyor, çocuklar gayet o işteyken ailesinin yanında kalabilir.
Evdekiler çalıştığı için evde kimse olmadığı için olabilir mi. Evde bakicak insan osla zaten şuan ynimda olurlar

Yorumlardan anlamaya çalışıyorum velayet zaten annede mi kimde anlamadım kafam karıştı. Sadece bende ona takıldım biliyor musun? Annem de gittiğinde bir parcamiz koptu sanki. Sonra yanına gittik tabi. Annemsiz hayat düşünemezdim. Çocuklar kendilerine verilen sevgiyi net alır ona göre birini seçer. İsterse anne çalışsın babaanne büyütmüş olsun. Önceliği annedir. Çocuklar büyük diğeri kardeşi ile bile ilgilenebilir. Dediğin gibi oteriterlik buysa herkes diktatör o zaman herkes bunu çocuklarına söyler. Tek başına ev geçindiren nasıl geçindiriyor o zaman bir abla boşamış zamanında ev bile aldı 1 oğlu bir kızı var çalıştı çabaladı yaptı birşeyler. Birçok nokta kafama yatmıyor, annem bana şahsen yardımcı olur bu durumlar da enazından kendimi toparlayana kadar ailemin yanında kalabilirdim çocuklarla her halde.
Bilemiyorum çocuk dünyaya getirince onlarsız hayat düşünemez insan.

Evdekiler çalıştığı için evde kimse olmadığı için olabilir mi. Evde bakicak insan osla zaten şuan ynimda olurlar
Çocuklar sizin, kimse bir şey diyemez. Babaannelerinde kalıyorlar sizin için bir sorun yoksa ve normalse 7 köy toplansa fayda yok.
Ben kendi adıma konuşuyorum, kızım anneannesinde bile olsa çıldırırım.

İlgili olmadığımı kim söyledi yada bağlarının köpük olduğunu i5se girmem çocuklarımı unuttum anlamına gelmiyor baba onlarla yaşamıyor benim 2 çocuğumda babanelerine düşkün iyi anlaşan çocuklar babalarından daha çok iyi anlasiyorlar. Burda onların mutluluğu da önemli.

Şahsen ilgisiz olduğunuz buz gibi belli. Hissiyatım güçlüdür öyle geliyor. Kusura bakmayın. Konu da çocuklar sadece konu mankeni gibi hep eski eş ve karısı. Çocukların psikolojileri ile ilgileniyor musunuz peki?

Yorumlardan anlamaya çalışıyorum velayet zaten annede mi kimde anlamadım kafam karıştı. Sadece bende ona takıldım biliyor musun? Annem de gittiğinde bir parcamiz koptu sanki. Sonra yanına gittik tabi. Annemsiz hayat düşünemezdim. Çocuklar kendilerine verilen sevgiyi net alır ona göre birini seçer. İsterse anne çalışsın babaanne büyütmüş olsun. Önceliği annedir. Çocuklar büyük diğeri kardeşi ile bile ilgilenebilir. Dediğin gibi oteriterlik buysa herkes diktatör o zaman herkes bunu çocuklarına söyler. Tek başına ev geçindiren nasıl geçindiriyor o zaman bir abla boşamış zamanında ev bile aldı 1 oğlu bir kızı var çalıştı çabaladı yaptı birşeyler. Birçok nokta kafama yatmıyor, annem bana şahsen yardımcı olur bu durumlar da enazından kendimi toparlayana kadar ailemin yanında kalabilirdim çocuklarla her halde.
Bilemiyorum çocuk dünyaya getirince onlarsız hayat düşünemez insan.
Anladığım kadarıyla velayet annede ama çocuklar babaannede kalmak istemiş konu sahibi de e iyi madem demiş yollamış. Eski kocada velayeti almak istiyormuş, konu sahibi o zaman dava aç al demiş ama açılan bir davada yok. Eski eşin yanında üvey anne olduğu için çocukların orada temelli kalmasını istemiyormuş vs.
Çocuklara ödev yap, telefonla çok ilgilenme demekte diktatörlükse gerçekten kelimelerim tükendi ya.

Bilemiyorum çocuk dünyaya getirince onlarsız hayat düşünemez insan

Çocuklar sizin, kimse bir şey diyemez. Babaannelerinde kalıyorlar sizin için bir sorun yoksa ve normalse 7 köy toplansa fayda yok.
Ben kendi adıma konuşuyorum, kızım anneannesinde bile olsa çıldırırım.
Evet bir zamanlar bende öyleydim ama çocuklar sürekli otarafa gidip durdukları için başta zor geliyor ama güvende iyi olduklarını bildiğim için içim rahat günde çok kez arar konuşurum görüntülü normal yakın olduğumuz için oğlum gelir görür. Hafta sonları bendeler.. ben onlardan iletişimi mi hiç koparmadim sürekli iletişim halindeyiz

Anladığım kadarıyla velayet annede ama çocuklar babaannede kalmak istemiş konu sahibi de e iyi madem demiş yollamış. Eski kocada velayeti almak istiyormuş, konu sahibi o zaman dava aç al demiş ama açılan bir davada yok. Eski eşin yanında üvey anne olduğu için çocukların orada temelli kalmasını istemiyormuş vs.
Çocuklara ödev yap, telefonla çok ilgilenme demekte diktatörlükse gerçekten kelimelerim tükendi ya.
Siz çok bilmişler anlamadığiniz konulara karışmayın olmayan beyninizi de yormayın😉

Başka zaman da dinleseler keşke çocukları o zaman sen çocuksun karışma derler ama onlar tercih etti oluyor şimdi de enteresan bu biraz işlerine gelmiş gibi duruyor. Tamam anne kişisi babaya da verebilir ama baba da bakmıyo eski eş, yeni eş yeni başka aday işi gücü kadın... Bari başkasından yapmasın çocuk. Yaşlı kadına yazık.

Evet bir zamanlar bende öyleydim ama çocuklar sürekli otarafa gidip durdukları için başta zor geliyor ama güvende iyi olduklarını bildiğim için içim rahat günde çok kez arar konuşurum görüntülü normal yakın olduğumuz için oğlum gelir görür. Hafta sonları bendeler.. ben onlardan iletişimi mi hiç koparmadim sürekli iletişim halindeyiz

Çok güzel ✔️ ama yanınız da olması gereken yaşlar. Yanınızda kalmak istememelerini anlamıyorum kalmaya kalıyorlarmış yani neyse yorumsuz bırakıyorum. Babaanneleri daha anne gibi görmeleri rahat hissetmeleri benim için travma olurdu belki de. Herkes farklı düşünüyor tabi.

Siz çok bilmişler anlamadığiniz konulara karışmayın olmayan beyninizi de yormayın😉

Sizi şikayet etmek zorundayım. Malesef siz önce kendinize bakacaksınız. Hala eski eş konusunda kafası karışan sizsiniz. (Biz değil) Sorumlu olduğumuz birileri olmadığı halde sorumlu hissetmek olmayan beyinse kurban olsunlar öyle beyine. ✔️😂

Çocuklar babaannede kalmaya devam etsin işte çocuklar sizde olmayınca adam da çocuk bahanesiyle iletişim kurmaz zaten gerekince babanneyle iletişim kurulur, siz de birini bulursunuz kendi tabirinizle.

Sizi aldatmis.simdi de onu sizinle aldatmaya calisiyor.huy haline gelmis asla duzelmez yine yapar yine yapar.kurtuldugunuza dua edin hic arkaya bakmayin.Aradigi zaman cocuklara verin onlar konussun annem musait degil desinler.Yani cocuklar icin ayda yilda bir konusulur.her zaman konusursaniz onunu alamazsiniz

Bu kişiyle bin kere biraraya gelip evlenseniz bin kere bosanirsiniz zaten 3 keremi ne aynı insanla nikaha izin varmış sonra yokmuş onuda tamamlar artık nikah yapamazsiniz.Yanlis bir evlilik yaptığınızı kabul edip hırsı falan bı kenara birakmadikca size huzur yok.....okuduklarimda hiç yoluna bakan bir kadın okumadım hala eski eş onu dedi bunu dedi bunu yaptı bunu getti.....Kavgadan bıkıp bosanmadinizmi hala kavga neye yaradı boşanma.....Kendi içsel maddi manevi hayatınızı kurup korumadikca böyle biter hayatınız....biraz yaş alın eluni etegini çeker daha gencine yönelir bu eski eş havası böyle belli ben olsam ağlamam beni manipüle etmesine izin vermem çocuklarımla bağ kurarım zorunlu olmadıkça konuşmam yani enkazı bırakırım geride yıkık duvarın üstünde oturmam hala......ama onu ddiyor bunu yapıyor demeyin ne yaparsaa yapsın siz taktiginiz sürece o var siz takildiginiz sürece....kendinize çelme atmaktan vazgeçin diyorum

Merhaba kızlar 1 sene önce eşimle ayrıldık aldattı beni 1 ay sonra tekrardan evlendi 1 senedir evli ama evliliği sorunlu gidiyo bnaa surelikli rahatsız ediyordu 1 ay öncesine kadar başlarda ben seni unutamadım bosanicam dava açtım fln dedi boşanma günü geldi tekrar biraraya geldiler ondan sonra bnaa git gelli yazıyordu smdi de o kız dönsün diye yalvarıyor resmen 2 tne cocugum var benim psikolojim çok bozuldu onla ilgili çocuklarla ilgili konu oldumu kendimi dik tutamiyorum hemen ağlıyorum ağlamamak için ne yapmam lazım bana bı akıl verin bu durum beni çok rahatsız ediyor başkasına bu konuları anlatırken bile ağlıyorum..
Sürekli hayatınızı berbat eden adamla lütfen iletişim kurmayın. Sizi ve diğer hanımefendiyi oyuncak gibi oynatıyor belli. Sizi aldatıp hemen bir ay sonrasında evlenmesi bile yeterli. Size unutamadım diyip sizinle barışır ertesi gün diğer hanıma unutamadım der onunla barışır. Karaktersiz ve hasta bir adam olarak üstünü çizip yolunuza ve çocuklarınıza bakın lütfen. Bende yeni evliyim henüz çocuğum yok fakat ben annelerin daha sağlam dirayetli olması gerektiğinin önemli olduğunu düşünüyorum çocukları için bir kadının öncelikleri çocukları olmalı. Başka bir yorumunuzda da "birisini bulurum diye çocukları babaya yolladım"demişsiniz. Ben ne eski eşinize ne de size acımıyorum da çocuklara acıyorum vallahi. Allah cocuklarınıza yardım etsin. Kendinize gelin çocuklarınızla dik durun hanımefendi. Çabalayın. Sürekli bu konularla ilgili de ağlıyor olmanız uzun süre haksızlığa uğrayıp duygusal olarak gitgelli olmanızdan kaynaklı sanırım. Eski eşinizden hala ümitli gibisiniz o adamla kesinlikle iletişim kurmayın unutun derim

X