Bölgesel İncelme Alt bacaklarımın kalınlığı görenleri hayrete düşürüyor :(

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

tweety_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2009
25
1
Arkadaşlar 29 yaşında bir bayan olarak "bu nasıl olabiliyor" cümlesini duymak canımı çok sıkıyor. Sorunum alt bacaklarımın (baldır) görenleri hayrete düşürecek kadar bedenimle uyumsuzluğu. Bacaklarımın dizden üstteki kısmı gayet normal ama dizden altı ve ayak bileklerim genetik olarak çok kalın. üst bedenim 36,alt bedenim 38-40 arası. Basenlerimde üst bedenime göre büyük ama onları sporla eritebilecegimi biliyorum. Ama baldırlar gitmez diyorlar. Ameliyat falan olmak istemiyorum ama bi çözüm bulmak istiyorum. Bu yaşıma kadar hiç etek giyemedim,begendiğim çizmeleri giyemedim,tayt bile giyemiyorum. Allaha Şükür isyan gibi değil elbet söylediklerim ama herkesin aynı şaşkın tepkiyi vermesinden cok sıkıldım. Bu konuda yol gösterebilecek birilerine ihtiyacım var. İlgilenirseniz çok sevinirim arkadaşlar

bacağınızdaki kalınlık eğer yağdan dolayı işe spor işe yarar benim de baldırlarım kalın ama kaslı biraz yapıyla da ilgili botoks yapılıyor bir derece inceltiyor fakat kesin çözüm değil o da. ben de zamannda epey arastırmıştım ameliyatla da inceltilebiliyor.

Umarım inceltebilirsin.

Dün arkadaşımla çarşıdaydık. Genç bi kız yanımdan geçiyordu. Arkadaşımın ilgisini çekti. Hani kızın bedeni 36 lık diyeyim ama bacakları 100 kiloluk bi kadının bacakları gibiydi. Orantısız olunca böyle belli oluyor demek.

Bunun bir çaresi vardır. Bacak basen inceltme. Spor çeşitleri vs. Bir spor hocası yahut fitness hocasına sorsanız.

dermaroller sonrasında iyi bir sıkılaştırıcı inceltici krem kullanmaya başlıycam umarım işe yarar ben 44 kilo biriyim oyle abartılacak kadar değil ama yine dar kotlar giymek istemiyorum

Arkadaşlar 29 yaşında bir bayan olarak "bu nasıl olabiliyor" cümlesini duymak canımı çok sıkıyor. Sorunum alt bacaklarımın (baldır) görenleri hayrete düşürecek kadar bedenimle uyumsuzluğu. Bacaklarımın dizden üstteki kısmı gayet normal ama dizden altı ve ayak bileklerim genetik olarak çok kalın. üst bedenim 36,alt bedenim 38-40 arası. Basenlerimde üst bedenime göre büyük ama onları sporla eritebilecegimi biliyorum. Ama baldırlar gitmez diyorlar. Ameliyat falan olmak istemiyorum ama bi çözüm bulmak istiyorum. Bu yaşıma kadar hiç etek giyemedim,begendiğim çizmeleri giyemedim,tayt bile giyemiyorum. Allaha Şükür isyan gibi değil elbet söylediklerim ama herkesin aynı şaşkın tepkiyi vermesinden cok sıkıldım. Bu konuda yol gösterebilecek birilerine ihtiyacım var. İlgilenirseniz çok sevinirim arkadaşlar
Merhabalar, kesinlikle aynı şeyden muzdaribiz ne yaptın baldırlar için ameliyat filan oldun mu?

X