Altın kizlar zayıflıyor

Aynen bende ilk iki doğumdan sonra verdim azimle hiç yılmadım arada kacamaklarim da oldu biraz uzun vadede olsa da veriyorum. İnşallah bunda da vereceğim bebeğim 4 aylık daha.

Bugünkü menü
Sabah
3 patetes kızartması, sucuklu yumurta bir porsiyon, 15 civarı yeşil zeytin küçük olanlardan, salata, iki dilim ekmek,

Öğle sonrası
Bir avuç fıstık ve birkaç parça tarhana cipsi

Ara, yeşil çay,

Akşam,
Bir tane ay börek, salata , bolca yeşil zeytin,
2 litre su

Bugün yediklerim
Sabah= çeyrek simit, çay
Öğle= 1 tavuk pirzola,yarım kase çorba
Akşam =1 kase çorba, 4kasik etli yemek,2 kaşık pilav
Ekmek tuketmedim.bolca su içtim. Spor Yok.
Aralarda az şekerli limonata içtim

Bugün yediklerim
Sabah= çeyrek simit, çay
Öğle= 1 tavuk pirzola,yarım kase çorba
Akşam =1 kase çorba, 4kasik etli yemek,2 kaşık pilav
Ekmek tuketmedim.bolca su içtim. Spor Yok.
Aralarda az şekerli limonata içtim
Haftasonu menüsü olarak harika😍

Ekmeği azltmissin çok güzel, beyaz ekmek çok çabuk aciktiriyor. Benim büyük kızında kilosu biraz fazla genelde ekmek tüketiyor evde. Hep ekmek arası. Artık anladım ki ekmek aciktiriyor, eşime söyledim tam tahıl ekmek al eve hani en azından tok tutar. Bakalım benim kızda nasıl etkili olacak

Benim dünkü menü hamur işi oldu, akşam börekleri kaçırmamak için tuttum kendimi. Bol salata tüketmeye çalışıyorum. Ceviz kürüne devam akşam unutmuşum ama içmeyi🙈

Ekmeği azltmissin çok güzel, beyaz ekmek çok çabuk aciktiriyor. Benim büyük kızında kilosu biraz fazla genelde ekmek tüketiyor evde. Hep ekmek arası. Artık anladım ki ekmek aciktiriyor, eşime söyledim tam tahıl ekmek al eve hani en azından tok tutar. Bakalım benim kızda nasıl etkili olacak
Aynen beyaz ekmek bide tazeyse varyaa çok fazla yeniyor, dediğin gibi çabuk aciktiriyor.tam buğday yada esmer ekmekler hem daha az yeniyor tok tutuyor. Bende senin kızın gibi hep ekmek arası yiyerek aldım kiloları

Aynen beyaz ekmek bide tazeyse varyaa çok fazla yeniyor, dediğin gibi çabuk aciktiriyor.tam buğday yada esmer ekmekler hem daha az yeniyor tok tutuyor. Bende senin kızın gibi hep ekmek arası yiyerek aldım kiloları
Gidecek inşallah kilolar ben inanıyorum.

Biz emzirdigimiz için çok çabuk acikabiliyoruz, bazen su içmeyi unuturmusum elim ona buna gidiyor,

Merhaba kızlar bende geldim.Misafirlerim vardı hizmetti temizlikti derken sonunda sakin kalabildim.Sağlıklı beslenmeye çalıştım.Yarın tartılalım bakalm kaç çıkçam 🥲

28 yaşındayım, çalışmıyorum, evliyim, 2 çocuğum var, İzmirliyim, 172 boy, başlangıç 68 kilo, hedef 60 kilo, doğum kilolarımı vermek istiyorum

Merhaba kızlar bende geldim.Misafirlerim vardı hizmetti temizlikti derken sonunda sakin kalabildim.Sağlıklı beslenmeye çalıştım.Yarın tartılalım bakalm kaç çıkçam 🥲

28 yaşındayım, çalışmıyorum, evliyim, 2 çocuğum var, İzmirliyim, 172 boy, başlangıç 68 kilo, hedef 60 kilo, doğum kilolarımı vermek istiyorum
Merhaba canm hoşgeldin tam altın kizlar olduk:KK54:ekliyirum seni 😊

Hoşgeldin canım

Bugün yediklerim
Sabah yarım közde patates,peynir,3 sucuk,1 dilim ekmek
Akşama kadar yemedim bişey bahçe evindeydik
Akşam 2 küçük fırında tavuk pirzola,çok az patates,1dilim ekmek,1 bardak ayran.
Su 3 litre spor Yok bahçede toprakla uğraştım spordan sayıyorum 😅😅

Bugün yediklerim
Sabah yarım közde patates,peynir,3 sucuk,1 dilim ekmek
Akşama kadar yemedim bişey bahçe evindeydik
Akşam 2 küçük fırında tavuk pirzola,çok az patates,1dilim ekmek,1 bardak ayran.
Su 3 litre spor Yok bahçede toprakla uğraştım spordan sayıyorum 😅😅
Harika😍

Bugun ku menüm
Sabah
Sucuklu yumurta 3 lokmalık, yumurta salatası, salata,yeşil zeytin 20 ye yakın ama küçük ve tussuzdu biraz çok oldu sanırım, kk peynir

Öğle sonrası 3tane cips ytadimlik oldu
Yeşil çay,

Akşam,
2yk pilav, bir tabak köfteli fırın yemeği, salata

İki litre su

X