Amelıyat korkusunu nasıl yenebilirim

A

azazel06

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi azazel06
:gitme: MEME KUCULTME AMELIYATI OLMAK ITIYORUM DR BULDUM PARASINI AYARLADIM GEL GORKI KORKU BASLADI BU KORKUYU NASIL YENICEM BILMIYORUM AYI AYA ATIYORUM, KIZLAR GÖĞÜS KUCULTME AMELIYATIIII HAKKINDA ACILAN FORMLARI OKUDUM TECRUBELERINIZDEN FAYDALANACAGIMDAN EMIN OLUN SIMDIDEN ICTENLIGINIZE SAMIMIYETINIZE TŞK EDERIM

• Konu Sahibi azazel06
:gitme: MEME KUCULTME AMELIYATI OLMAK ITIYORUM DR BULDUM PARASINI AYARLADIM GEL GORKI KORKU BASLADI BU KORKUYU NASIL YENICEM BILMIYORUM AYI AYA ATIYORUM, KIZLAR GÖĞÜS KUCULTME AMELIYATIIII HAKKINDA ACILAN FORMLARI OKUDUM TECRUBELERINIZDEN FAYDALANACAGIMDAN EMIN OLUN SIMDIDEN ICTENLIGINIZE SAMIMIYETINIZE TŞK EDERIM

Sevgili Azazel korkunu yenmek için şu anda en dğru adreste bulunuyorsun maalesef .... Maalesef diyorum çünkü burası korkudan 40 yaşına kadar o kocaman memelerle gezip yaşam kalitesini sıfıra düşüren BENİ bile ameliyat olmaya ikna ettiyse sen haydi haydi olursun. Üstelik de meme küçültme yetmezmiş gibi aynı anda karın germe ve liposuction da yaptırdım. Hiç acele etme bu topiği içine sindire sindire oku derim......opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi azazel06
tşk ederım annejimmm harıkasınnn (devam devammmmm)

• Konu Sahibi azazel06
tşk ederım annejimmm harıkasınnn (devam devammmmm)

Yazın denize girme gibi bir niyetin varsa bence çok bekleme derim. Biraz önce vücudumu inceledim de...... Galiba bu yaz ömrümde ilk defa bikini giyebiliceeeeeeeeeem sositososito sositososito sositososito Nasrettin Hoca hesabı ; damdan düşenin halinden ancak damdan düşenler anlar değil mi ????????

• Konu Sahibi azazel06
Yazın denize girme gibi bir niyetin varsa bence çok bekleme derim. Biraz önce vücudumu inceledim de...... Galiba bu yaz ömrümde ilk defa bikini giyebiliceeeeeeeeeem sositososito sositososito sositososito Nasrettin Hoca hesabı ; damdan düşenin halinden ancak damdan düşenler anlar değil mi ????????

kızlar süpersinizzzzhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi azazel06
harıkasın annejımmmm olacam olacmmm yok kesınnnnnn olacak ne oyle heybe gıbı onunde tası tası nereye kadar canım offfffffffff rahatladım ıste yarın ıcın dr rand var amelıyat tarıhı blılıycez

• Konu Sahibi azazel06
harıkasın annejımmmm olacam olacmmm yok kesınnnnnn olacak ne oyle heybe gıbı onunde tası tası nereye kadar canım offfffffffff rahatladım ıste yarın ıcın dr rand var amelıyat tarıhı blılıycez

SÜPEEEEEERRRR :lepi: :lepi: :lepi: iŞTE BU KADAR. ANLAT MUTLAKA YARIN NELER YAPTIĞINI OLUR MU CANIM???? HANGİ ARKADAŞ AMELİYAT KARARI ALSA BEN OLAVAKMIŞIM GİBİ HEYECANLANIYORUM ELİMDE DEĞİL. BEN ÇOK SIKINTISINI ÇEKTİM KOCA GÖBİŞ VE MEMİŞLERİN. HERJES BENİM GİBİ BU MUTLULUĞU YAŞASIN İSTİYORUM İŞTE bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile

• Konu Sahibi azazel06
ilgine alakana tşk ederım annejımmm oglen sonu rand var dr tum gelısmelerden haberdar olacaksın emın ol senı kocaman öpüyorummm

• Konu Sahibi azazel06
ilgine alakana tşk ederım annejımmm oglen sonu rand var dr tum gelısmelerden haberdar olacaksın emın ol senı kocaman öpüyorummm

Huuuuu Azazel nerelerdesin????? Son durum nedir ????? :sm_confused:

istegin korkunun önüne geçmeli + ameliyat olucan doktoruna güvenmelisin ki anca ozaman korkmadan yapabilirsin ben sezeryan oldum korkudan ölüyordum bütün hastane sesimi duydu ama yüzümden ameliyat olucam zamanda kendi ayaklarimda güvenerek isteyerek gittim uslu uslu ve korkumu yendim sende ayni yolu takibet ve basar yoksa sürekli ayni konuya takilip takinti yapacak mutlu olamicaksin ol ve kurtul simdiden basarIlar...

X