AMH !! ÖNEMLİ !!

Selam kızlar geçen ay tüp bebek olumsuz oldu ve normal adet gördüm bu ay adet tarihimden 2 gün önce kahve rengi akıntım olmaya başladı adet olucam sandım ama kanama hiç gelmedi bugun 4. Günüm günlük ped bile dolmaz leke şeklinde kiremit rengi gibi bi lekelenmem geliyor gögüslerim hassas bel ve kasıklarım agrıyo ama inatla bekliyorum regli olmayı böyle bişey yaşayan oldumu

Kızlar selam dün amh testi yaptırdım sonuçlarım şu şekilde ;

Amh 0.69

LH 4.16

Prolaktin 11.56

Fsh 10.08

Hemen hemen bu değerlerle karşılaşan gebelik düşünen var mı kızlar ? Daha doktora gitmedim sonuç göstermedim ama fikir almak istedim sizden sadece

Tamamdır teşekkür ederimmm 😍
3 yıl önce ki degerlerime benziyor. Bende ilk başta şok olmuştum. Çok üzülmüştüm. Ama sonra kabul ettim. Eşimde de çok sıkıntı vardı. O kadar kürler,vitaminler denedik eşimin problemi çözülmedi. Bende de yumurta sayısı cogalmadi. En fazla 7 tane toplandı. Ondada orta kalite elde ettik. Vitaminleri bıraktım. Sporu bıraktım. Ama sosyallestim. Arkadaş çevremi genişlettim. Hobiler edindim. En son ki denemede tek yumurta ile şimdiye kadar ki en kaliteli embriyoyu elde ettik. Şükür 7 aylık hamileyim. Bazenleri şaka gibi geliyor yaşadıklarım. O kadar yumurta kaliten artsın diye uğraş didin olmasın. Ne zaman saldım, amaan olursa olur olmazssa olmaz moduna girdim o zaman oldu. Şükürler olsun. Çokta kasma olursa tek yumurta ile de oluyor. Sen bol bol dua et gerisini Allah'a bırak. 😘

Kızlar selam dün amh testi yaptırdım sonuçlarım şu şekilde ;

Amh 0.69

LH 4.16

Prolaktin 11.56

Fsh 10.08

Hemen hemen bu değerlerle karşılaşan gebelik düşünen var mı kızlar ? Daha doktora gitmedim sonuç göstermedim ama fikir almak istedim sizden sadece 🙏
Bence hiç takılma canım benim arkadaşım 0.45'te doğal gebelik elde etti hatta tüp bebeği başladığı ilaçlarını aldı adet olunca doktora gidecekti adete gecikince idrar testi yaptı ve hamile şu an

X